Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: tusku »

Malina pisze:Pomorzaku,
Podziwiam Cię za Twoja cierpliwość ale nie łudźmy się te lamusowe postacie już mają to do siebie, że nie potrafią z braku argumentów udzielać się rzeczowo i konkretnie w jakiejkolwiek dyskusji forumowej.
"lamusowate postacie"?

i to ma byc "argument" pani komunistki....
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: tusku »

Malina pisze:Rydzol z radia co ma ryja w Toronto mówi o swoich rodakach w kraju:
Do zgromadzonej Polonii mówił: - Macie problemy z porozumieniem się
nawet z rodziną w Polsce, bo oni są pod wpływem tamtych mediów.
Nie wiem czy byście wytrzymali, ale ci ludzie chodzący do kościoła
nieraz, przystępujący do komunii, tak są głupi, że przechodzi
ludzkie pojęcie.
I tak zazdrośni, tak źli -mówił dyrektor Radia
Maryja.- Tu chodzi o Polskę. Tu chodziło młodzież. Tu chodzi o
Kościół. To samo się nie zrobi. Nawet te pieniądze trzeba znaleźć -
apelował duchowny.
Gdybym powiedział, że coś jest złego, że mężczyzna z mężczyzną nie
powinien się żenić to, by mnie do Strasburga wysłali.

Tej Polski już nie ma. Które zakłady są jeszcze polskie? Które
banki są polskie? Które media są polskie? W których mediach uczy się
jeszcze miłości do ojczyzny? pytał retorycznie

Jak widać to już plaga nieszanowania współobywateli, krajan, ziomków, rodaków przez pracowników KK.
ja odnosze podobne wrazenie co do Polakow ogolnie.... tylko ze ten czlowiek ma odwage to mowic publicznie - i to tez do Polakow.... i robi to do WSPOLWYZNAWC0W....

a komunistom sie to nie podoba i beda uzywac wszystkich mozliwych metod aby zniszczyc swojego odwiecznego wroga....
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: Roo »

Malina pisze:Księżulo chce sprzedać kiepską książkę i ...... wie jak ją może sprzedać. Nauczył się tego obserwując jak sprzedawały się książki Browna czy Rowlings. Jak wywołać skandal i dyskusje w stylu KK? Obrazić ludzi i ofiary. Oburzyć i zburzyć , obarczyć odpowiedzialnością za nieszczęście które ich spotkało. I zauważ, że ta szczególnie obrzydliwa metoda stosowana jest jako trick reklamowy jedynie przez ludzi propagujących religię.
hehehe
Cóz ja widzę, niezdecydowany płciowo uczestnik o nicku Malina zabrał się do reklamy książki. Zapewne nie był na tyle bystry aby zauważyć że ci ktorzy zwalczali książke Browna swoimi protestami i potępieniami właśnie ją REKLAMOWALI. Może ma z autorem umowę płatna lub robi to honorowo.
Czasem ktoś nie zauważy nauki, a ta pójdzie w las.
hehehe

Trzeba sobie tą książkę sprowadzić dając autorowi wynagrodzenie za jego trud i przekonanie sie o manipulacji lub prawdomówności uczestnika o nicku Malina.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:zwroc prosze uwage na przebieg dyskusji w tym watku.... (godzilla)
--------------------------------------------------------------------------

tak i tym razem dowodzi (on)ze nie majac nic do dadania w temacie zaczyna "opiewac" autora wypowiedzi - nie bylo by godzilla nie zajal w jakiejkolwiek kwestii glosu - ale szczegolnie w takiej w ktorej nie ma nic do powiedzenia - on i jego wujaszek slyna z tego ze kazda dyskusje sprowadzaja na inne tory - na ogol na temat osobowosci nielubianego albo znienawidzonego autora jakiejs wypowiedzi
jakos to inaczej odbieram.... tylko pan dochtur przypierdziela sie notorycznie do czlowieka w stronniczy sposob komentujac jego wypowiedzi....

ja wiem ze nienawisc do mnie ci slepka zalewa... ale to tylko twoj problem...

ciekawe byloby zdanie kogos kto ma obojetny stosunek tak do Roo jak i do Maliny a nie wpierdzielanie sie osob chorobliwie nienawidzacych akurat Roo...
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: Roo »

Malina pisze:Rydzol z radia co ma ryja w Toronto mówi o swoich rodakach w kraju:
Do zgromadzonej Polonii mówił: - Macie problemy z porozumieniem się
nawet z rodziną w Polsce, bo oni są pod wpływem tamtych mediów.
Nie wiem czy byście wytrzymali, ale ci ludzie chodzący do kościoła
nieraz, przystępujący do komunii, tak są głupi, że przechodzi
ludzkie pojęcie.
I tak zazdrośni, tak źli -mówił dyrektor Radia
Maryja.- Tu chodzi o Polskę. Tu chodziło młodzież. Tu chodzi o
Kościół. To samo się nie zrobi. Nawet te pieniądze trzeba znaleźć -
apelował duchowny.
Gdybym powiedział, że coś jest złego, że mężczyzna z mężczyzną nie
powinien się żenić to, by mnie do Strasburga wysłali.

Tej Polski już nie ma. Które zakłady są jeszcze polskie? Które
banki są polskie? Które media są polskie? W których mediach uczy się
jeszcze miłości do ojczyzny? pytał retorycznie

Jak widać to już plaga nieszanowania współobywateli, krajan, ziomków, rodaków przez pracowników KK.
Pewnie uczestnik o nicku malina doznal CUDOWNEGO NAWRÓCENIA! To jest prawdziwy cud, bo czym można tłumaczyć tak goracą obronę Polaków, wiernych Kościoła Rzymsko-katolickiego.
Wkrótce Wielkanoc, uczestnik o nicku Malina zapewne będzie nam udzielac rekolekcji wielkopostnych. Czekamy i bedziemy gremialnie uczestniczyć. Nawet ci, ktorym do chrzescijanstwa jest dalej niż do planety Alfa Centauri, tez się zapiszą.
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: Roo »

Malina pisze:Pomorzaku,
Podziwiam Cię za Twoja cierpliwość ale nie łudźmy się te lamusowe postacie już mają to do siebie, że nie potrafią z braku argumentów udzielać się rzeczowo i konkretnie w jakiejkolwiek dyskusji forumowej. Nie zamierzam się tłumaczyć bo na prawdę nie mam komu i po prostu nie muszę, nie chce mi się. Zostawmy ich więc na boku bo tam jest ich miejsce.
Z kim ja mam dyskutować i przedstawiac swoje argumenty? Czy uczestnik o nicku Malina jest autorem słów które napisala w inicjującym poście? NIE!! Nie była łaskawa napisać źródla z którego zerżnęła tekst. Mogę dyskutować z autorem tekstu nie z uczestnikiem o nicku Malina.
Ja też przekopiowuje teksty ponieważ uważam że ich terść jest warta przedstawienia, ponieważ dotyczą wszystkich obywateli a nie np. wiernych Kościoła. Jesli ktoś chce wyrazić swoja opinie to niech wyraża. Mogę go tylko odesłac do dyskusji z autorem tekstu, nie ze mną.
Widzę że uczestnik o nicku Malina chce sobie zjednać pana Pomorzaka, ktory (zakładam) książki nie czytał a dyskusja z jej recenzja (bez znajomości autora recenzji i książki) jest dyskusja bezprzedmiotową. Podejrzewam, że ten tekst pochodzi z gazety porowadzonej przez bylego księdza: "Fakty i Mity" lub z urbanowego rynsztokowego szmatławca. I tam jest miejsce na przedstawianie argumentów uczestnika o nicku Malina.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: Malina »

Jak i tym razem dowodzi (on)ze nie majac nic do dadania w temacie zaczyna "opiewac" autora wypowiedzi - nie bylo by godzilla nie zajal w jakiejkolwiek kwestii glosu - ale szczegolnie w takiej w ktorej nie ma nic do powiedzenia - on i jego wujaszek slyna z tego ze kazda dyskusje sprowadzaja na inne tory - na ogol na temat osobowosci nielubianego albo znienawidzonego autora jakiejs wypowiedzi
Jak widzisz WHP jak Rydzol napisze, że Polacy to durnie to jest cacy, jak Ty napiszesz, że pewna grupa polaków to durnie to zaraz jest, że niemiecki pachołek pluje im w twarz :) Do czego zmierzam. Przestań się obawiać pary hipokrytów i zacznij być sobą. Brakuje mi Twoich rzeczowych wypowiedzi, więc wróć do swojego stylu.
Omawiać temat na tym forum nie jest sprawą prostą, biorąc pod uwagę uczestników którzy nie mają zielonego pojęcia o zasadach zdrowej dyskusji ale..... wszystko jest do zrobienia. Pokonać można i takie przeszkody by dotrzeć po wyczerpującej dyskusji do jakichś, nie koniecznie wspólnych, wniosków. Tak więc drogi WHP, bądźmy sobą a wszystko będzie tak jak trzeba. :) Dzięki za link do Twojej strony, niezwykle ciekawy dorobek artystyczny, gratuluję.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: pomorzak »

Podejrzewam, że ten tekst pochodzi z gazety porowadzonej przez bylego księdza: "Fakty i Mity" lub z urbanowego rynsztokowego szmatławca.
Ten tekst byl publikowany na witrynie rydzykowego naszego dziennika.
Jesli jeszcze nie zdjeli to latwo bedzie znalezc.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: Reflex »

Przestań się obawiać pary hipokrytów i zacznij być sobą.
Ja widze ze Whiskeyprint jest soba. Punktuje oszolomow precyzyjnie i z klasa.
Do czego tak tesknisz Malino?
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Ksiądz-Powstanie 1944 karą za bezbożnictwo Warszawy!!!

Post autor: Malina »

pomorzak pisze:
Fakty i Mity czytam przez e-gazety, Naprawdę robią tam kawał dobrej roboty. Tematów i spraw które tam poruszają nie znajdziecie na WP, onecie czy też w prasie polskiej. Media polskie są ospałe i strachliwe. Lubują się w przedrukach z prasy zachodniej, nie posiadają własnych dziennikarzy którzy znają się na robocie i .... etyce dziennikarskiej. No i polskie media boją się rady etyki której miejsce jest w domu wariatów lub w Vatykanie. Jej tendencyjne wyroki prowadzą do całkowitego zaniku roli dziennikarza w polskim krajobrazie medialnym.
ODPOWIEDZ