dwie (whp)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: dwie (whp)

Post autor: Roo »

whiskeyprint1 pisze: ja panu zaraz wyjasnie na czym polega panskie glupkowate rozumowanie przy pomocy zwyklego sylogizmu


wszyscy dobrzy ludzie kochaja psy
godzilla kocha psa
--------------------------------------
godzilla jest dobrym czlowiekiem


wie pan - w tym sylogizmie mozna zamiast slowa godzilla podstawic - na przyklad "dzierzynski"(vide xiazka pt."czerwony kat, złote serce") albo "glupi"

mozna tez zlozyc inny sylogizm


wszyscy ludzie ktorzy nie kochaja psow sa glupi
godzilla kocha psa
----------------------------------
godzilla nie jest glupi

tak trzemac

capito?
Można rownież zamiast Godzilla, Dierżyński, Whiskeyprint podstawić Adolf Hitler.

I co to bedzie za sylogiżm?
Tak samo kretyński jak te, podane przez pana (a jakże Pan) Whiskeyprinta.

Czyzby pan (a jakże, Pan) Whiskeyprint był tak zdewociałeym do szpiku kości katolikiem, że nawet to co zamieni sie w ........ musi połączyć z uroczystościa w Kościele Rzymsko-katolickim?
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: dwie (whp)

Post autor: tusku »

Roo pisze:To i w Niemczech obchodzony jest dzien górnika 4 grudnia? To jakaś ciekawostka, o ktorej nikt nigdy nie pisał. Z prawdziwą przyjemnością dowiem sie wiecej o niemieckiej tradycji obchodow dnia gornika.
a to nie wiedziales ze wuhap to prawdziwy internacjonał?

on wszystko obchodzi...
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: dwie (whp)

Post autor: Roo »

Malina pisze:WHP,
W kuchni niestety orłem nie jestem.
Może siedzieć przy oknie.
Nie wyfrunie.
hehehe
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: dwie (whp)

Post autor: Roo »

tusku pisze: a to nie wiedziales ze wuhap to prawdziwy internacjonał?

on wszystko obchodzi...

Musiał cos do swojej pracy doktorskiej napisać. Przecie filozofia sztuki. A obchodzenie to tez sztuka. Szczególnie obchodzenie w koło.

Heeeej posadzili bace na kamieni kupę
Heeeej obchodzili w koło
całowali w........coło
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: dwie (whp)

Post autor: whiskeyprint1 »

ja nauczylem sie troche w czasie pobytow u naszych przyjaciol toskanczykow -od nich mamy wiele starych przepisow - niektore - twierdza oni - sa oryginalnymi przepisami kulinarnymi etruskow - ale ja nie wiem czy to prawda bo jestem niedowiarek - gotowanie jest doskonala odskocznia od ponurych zartownisiow
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dwie (whp)

Post autor: pomorzak »

whiskeyprint1 pisze:ja nauczylem sie troche w czasie pobytow u naszych przyjaciol toskanczykow -od nich mamy wiele starych przepisow - niektore - twierdza oni - sa oryginalnymi przepisami kulinarnymi etruskow - ale ja nie wiem czy to prawda bo jestem niedowiarek - gotowanie jest doskonala odskocznia od ponurych zartownisiow
Tego ci zazdroszcze.
Ja jestem typem czlowieka ktory nigdy nie przywiazywal wiekszej wagi do tego co wklada miedzy zeby.
Mam zbyt malo cierpliwosci na stanie w kuchni.
Przyznam jednyk ze jesli dostane cos specjalnego to potrafie sie delektowac.
Chyba len jestem.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: dwie (whp)

Post autor: bea_mezlot »

pomorzak pisze: Chyba len jestem.
masz zone ! :D

w mojej rodzinie z wloskiej kuchni jakos najbardziej znane jest spaghetti i pizza (najlepsza jaka kiedys jadlam byla blisko pantenonu)

ale bedac we wloszech jedna pani weszla do morza,zerwala wodorosty i serwowala je potem w ciescie plus owoce morza plus wino (bo bym chyba tego nie przelknela)
ja ogolnie nie lubie jak jedzenie na mnie patrzy

niektore tajskie, meksykanskie,greckie , noi nasze, nasze pierogi,golabki,krokiety ,bigos.... ;)

z "frutti di marre" to ja uwielbiam makrele wedzona, sledzie w zalewie ,lososia wedzonego, mintaja smazonego , tunczyka w salatce
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: dwie (whp)

Post autor: Malina »

Ja też podziwiam WHP. sztuka kulinarna jest sztuką do której trzeba mieć talent i wyjątkową cierpliwość.
Wiem, że na to aby coś lubić trzeba mieć czas ja go nigdy nie mam tyle ile bym chciała. Muszę też przyznać się bez bicia, że kuchnia mnie nudzi. Chętnie robię tam kawę i na tym się ten pobyt w większości kończy. Owszem bywają dni w roku kiedy to upiekę szarlotkę, pieczeń rzymską, czy polędwiczki ale to się zdarza tak rzadko, że to właściwie można podciągnąć pod święto narodowe. Cenię i szanuję ludzi którzy potrafią być kulinarnymi mistrzami lub też zwyczajnie lubią pichcić. Jednocześnie z żalem zauważam, że domowe gotowanie w wielu rodzinach odchodzi do lamusa. Staramy się w domu jeść swoje. Nie są to potrawy wykwintne i wyszukane ale gotowane są w domu. Warzywa na parze, makarony biały i czerwony, sałatki na zimno i na gorąco. Wszystko w miarę tego na co czas pozwala. Nie kupujemy gotowych potraw, są niesmaczne i niezdrowe.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dwie (whp)

Post autor: pomorzak »

bea_mezlot pisze: masz zone ! :D

w mojej rodzinie z wloskiej kuchni jakos najbardziej znane jest spaghetti i pizza (najlepsza jaka kiedys jadlam byla blisko pantenonu)

ale bedac we wloszech jedna pani weszla do morza,zerwala wodorosty i serwowala je potem w ciescie plus owoce morza plus wino (bo bym chyba tego nie przelknela)
ja ogolnie nie lubie jak jedzenie na mnie patrzy

niektore tajskie, meksykanskie,greckie , noi nasze, nasze pierogi,golabki,krokiety ,bigos.... ;)

z "frutti di marre" to ja uwielbiam makrele wedzona, sledzie w zalewie ,lososia wedzonego, mintaja smazonego , tunczyka w salatce
No wlasnie, mam zone.
Zycie zmusilo mnie, bo oboje pracujemy na zmiany, do gotowania obiadow.
Czasami jak mi cos sie uda, po wczesniejszym instruktarzu, to ciesze sie jak dziecko i pytam ciagle czy smakowalo.
Zazwyczaj po entym pytaniu cierpliwosc rodzinki dobiega kresu i ....................

Najbardziej mi smakuje gdy inni przgotowali.
Co do nowych i nieznanych potraw to nie mam problemu. Jestem otwarty na wszystko i gdyby serwowano gdzies psa czy kota to pewnie tez bym sie skusil. :D
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: dwie (whp)

Post autor: bea_mezlot »

tez bym sie skusil. :D
----------------------------------------


pomorzaku


flaki ! tatar ! 8-)
ODPOWIEDZ