czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: wiara i s »

Ukraina ma dzis najwiekszy problem z "prawym sektorem"
To tak jak wrzod na du..e.
Nie da sie siedziec ,ani zyc z tym.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:To mentalnosc prymitywnych murzynskich szczepoww Afryce, polegajaca na tym, ze jesli ktos nie lal murzyna regularnie w morde, ten wnioskowal, ze pewnie sie go boi i probowal go podstepnie zabic.
nie reflexiku... napisales DOKLADNIE to co widac powyzej.... nie pisales o WYSTEPOWANIU tylko napisales WYRAZNIE ze "jesli ktos nie lal murzyna regularnie w morde, ten wnioskowal, ze pewnie sie go boi i probowal go podstepnie zabic"

nie ma tu nigdzie nic co wskazywaloby na jakies "czastkowe wystepowanie czegos tam gdzies tam"

to twoja ogolna definicja "murzyna"

mam gdzies twoja fotke, jesli to faktycznie twoja, gdzie siedzisz przy stole z jakims facetem a po lewej siedzi jakis czarnoskory... pewnie tez go "waliles regularnie w morde" i boi sie ciebie do dzis skoro tu piszesz i zyjesz....

to nie pierwsza twoja rasistowska wypowiedz... mysle ze gdyby ja ktos rozpowszechnil w internecie i powiazal ze strona internetowa reflex99.com to niektorzy czarnoskorzy dzialacze afroamerykanscy byliby w stanie namierzyc jej wlasciciela i zrobic wlasciwy uzytek z prawa amerykanskiego, co?

jak myslisz reflexiku?

gdyby ktos chcial sie w to pobawic to polecam pare adresow stad:

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:A ... ted_States
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: Reflex »

Ja wiem ze chcialbys abym byl rasita, ale twoje podniecenie mnie nie wzrusza a twoje wywody sobie mozesz sobie pokredkowac na czerwono i jakim tak kolorem chcesz.

Juz samo okreslenie "prymitywny szczep" wyklucza rasizm, bo wyraznie wskazuje na ludzi ze swiata dzungli z dosc odleglych czasow. Jednak bylbym nieszczery gdybym zaprzeczyl, ze bawi a nawet cieszy mnie twoja kurwica , bo najwiekszym ksenofobem i hejterem sto razy gorszym od rasisty jestes ty achmedzie. Ciesz sie, ze podrzucilem ci troche pokarmu zebys nasycil swoj niepochamowanie prymitywny, pierwotny instnkt.
A ogolnie to jestes straszliwy duren. Zastanawiam sie ile trzeba zjesc sniegu, zeby urodzic takiego balwana jak ty.

Obrazek

Obrazek
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: wiara i s »

Dziadek to tez banderowiec

" Piłsudski postanowił zintensyfikować współpracę z ukraińskimi siłami Petlury i wesprzeć jego działania w utworzeniu państwa ukraińskiego." 8-)
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: zoskicyc »

moze tak samo unijna tow. merkel....
upa jak elwis wiecznie zywe
sadze ze jesli w euro
istniaye nacyonalizm
to yest on tam
gdzie byl
zawsze

CYC
ukraina jest dojcz!
zgodnie z wasatym
z przedzialkiem
eine nation
sieg!

przy okazyji pytam
iluz nosicieli korony
bylo od polanskich
piastow?

czekam na dopowiedz nie pana
lecz milimetrowca klotliwego
w zapale reflexu nedzy kapuscianey
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: zoskicyc »

przez godzilla » N mar 16, 2014 2:40 am

Reflex napisał(a):
To mentalnosc prymitywnych murzynskich szczepoww Afryce, polegajaca na tym, ze jesli ktos nie lal murzyna regularnie w morde, ten wnioskowal, ze pewnie sie go boi i probowal go podstepnie zabic.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
w tey wypowiedzi miesci sie kwinesencyja caley logiki i zawartosci klapusty
milimetrowca nawiedzonego ktory taka wypowiedzia chcialby osiagnosc
poyemnosc jednego metra szesciennego pustoglowija - chcac darowac ja
innym

CYC
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: Reflex »

w tey wypowiedzi miesci sie kwinesencyja caley logiki i zawartosci klapusty
milimetrowca nawiedzonego ktory taka wypowiedzia chcialby osiagnosc
poyemnosc jednego metra szesciennego pustoglowija - chcac darowac ja
innym
Olsniewa blyskotlowoscia, pomyslowoscia ..
Gitara z jedna struna... zacinajaca sie w tym samym miejscu plyta.
I ta polszczyzna_pojszczyzna. :lol:
Zachwyt!

Obrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: jordan274 »

Ja doskonale rozumiem co pan napisal i prosze mnie nie pouczac,bo nie sadze ,zeby byl pan do tego uprawniony.Nawiasem mowiac nie pierwszy raz pisze pan cos,apo reakcjach innych probuje pan zmieniac sens tego co pan napisal.Wiec moze naprzod zwroci pan uwage na wlasne teksty,a potem ewentualnie zarzuca cokolwiek innym.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: Reflex »

Postprzez jordan274 » N mar 16, 2014 3:39 pm

Ja doskonale rozumiem co pan napisal i prosze mnie nie pouczac,bo nie sadze ,zeby byl pan do tego uprawniony
Co za bufon. Wskoczyl na mnie z kopytami pouczajac o rasizmie, pewny ze jest do tego uprawniony.
Dzisiaj unosi sie oburzeniem obludnika.
Jordan cierpliwosc sie skonczyla, szukasz kolegi? Spadaj pajacu, za wysokie progi.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: czy zaczyna sie nowa wojna swiatowa?

Post autor: Reflex »

Obrazek

Notowania szefa polskiego MSZ w Europie wzrastają. Coraz głośniej mówi się o tym, że jest dobrym kandydatem na stanowisko szefa unijnej dyplomacji. Po tym, jak dzięki rozmowom prowadzonym przez Radosława Sikorskiego i Franka-Waltera Steinmeiera w Kijowie udało się zapobiec dalszemu rozlewowi krwi na Ukrainie – dzięki podpisaniu porozumienia między reprezentantami Majdanu a byłym już prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem – wpływ szefa polskiej dyplomacji znacznie się poszerzyły.

Calosc tutaj http://natemat.pl/95189,czeski-tygodnik ... rem-europy

PS. Informacje zamiescilem glownie dla naczelnych szydercow Cyca i godzilli, w sytuacji kiedy szukajac tematu, zaczynaja gonic za swoimi ogonami.
Panowie do dziela, my name is metryczny :mrgreen:
ODPOWIEDZ