to co nie udalo sie jej na starym forum..

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

to co nie udalo sie jej na starym forum..

Post autor: tusku »

uda sie teraz malinie tu.... czyli rozwalic to forum.... forum zdycha i zdechnie totalnie... dorwala sie do przycisku "dolacz do wrogow" i forum jest JEJ... moze sobie gadac sama ze soba, moze rzucac tezami bez pokrycia i ogolnie byc szczesliwa... dopoki nie rzuci tezy, ktora zaprzeczy pogladam wuhapa....

pipek chce tworzych dla siebie i dla maliny oddzielne zamkniete dzialy... no, ogolnie jest cudownie i pewnie wiele forow dziala na takich zasadach - tylko ze tam jest po kilkuset czy kilka tysiecy lub milionow uzytkownikow a nie tak jak tu - pieciu...
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: to co nie udalo sie jej na starym forum..

Post autor: pipek »

Skoro kogoś nie można ani uswiadomić ani wychować to trzeba go w końcu odseparować.
Taka jest kolej rzeczy w każdej funcjonalnej społeczności.
Nawet w zakładzie psychiatrycznym,w ktorym jest sporo i normalnych ludzi ale za to im płacą
zazwyczaj dobrą kasę.
A skoro już i redakcja tego forum i jego uczestnicy pogodzili się z tym że jest to szpital dla
wariatów z uprzywilejowniem dla różnej maści maniaków ,to faktycznie;poki jeszcze można -
droga stoi otworem.
Dopóki ktoś sam nie zamknie sobie drzwi przed nosem.
A reszta może sobie spokojnie udowadniać kto jest większym psycholem albo siedzieć bez ruchu
w kąciku,czasami mizernie popiskując ze szczęścia.
Ja sam jestem jedną nogą na zewnątrz.
Dostawię drugą i będzie "żegnaj gienia".
"Nic nie może przecież wiecznie trwać."
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: to co nie udalo sie jej na starym forum..

Post autor: Malina »

Ja sam jestem jedną nogą na zewnątrz.
Dostawię drugą i będzie "żegnaj gienia".
"Nic nie może przecież wiecznie trwać."
Pipek, nie rób tego. Nie wiem jak mam Cię przekonać, że byłby to błąd z Twojej strony.
Zacznij używać opcji pozwalającej na ignorowanie tego czego nie chcesz czytać. Jest naprawdę przydatna. Już kilka osób korzysta z tej metody i działa.
ODPOWIEDZ