Aby cieszyć się zdrowiem

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

W Polsce mogą ucierpieć Banki te które zapożyczały Polaków.
Co nazywasz długiem Polski a nie Polaków.
To one przyczyniały się do okrojonej konsumpcji.
Gdyż takiej lichwy nie ma w całym świecie.
Jako pożyczki sięgały 20% a lichwy krótko terminowej nawet 200%to było.
Jak tak było że dziadek kupił wnuczkowi prezent na imieniny a stracił cały swój dobytek z mieszkaniem.
Tak była obwarowana umowa 1000 złotowa. A dziadek nieświadomy.NO?
Rząd troszkę ukrócił ale nie całkowicie.
A komornik tez ma zabronione tylko do pewnej kwoty egzystencji.
I inne należności poborów Państwa.

Tak tu możliwe bankruta są możliwe Bank centralny sobie poradzi.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

W Polsce mogą ucierpieć Banki te które zapożyczały Polaków.
Co nazywasz długiem Polski a nie Polaków.
To one przyczyniały się do okrojonej konsumpcji.
Gdyż takiej lichwy nie ma w całym świecie.
Jako pożyczki sięgały 20% a lichwy krótko terminowej nawet 200%to było.
Jak tak było że dziadek kupił wnuczkowi prezent na imieniny a stracił cały swój dobytek z mieszkaniem.
Tak była obwarowana umowa 1000 złotowa. A dziadek nieświadomy.NO?
Rząd troszkę ukrócił ale nie całkowicie.
A komornik tez ma zabronione tylko do pewnej kwoty egzystencji.
I inne należności poborów Państwa.

Tak tu możliwe bankruta są możliwe Bank centralny sobie poradzi.
Tylko mnie zastanawia mając firmę interesy a zajmujesz się nietypowymi sprawami.
Ciekawe?
Wiem jak to jest w Niemczech.
rekin
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: Reflex »

Ani Ty ani ja nie mozemy byc tego pewni.
Więc mila Alohilani, jak czegoś "nie jestemy pewni", to tego nie piszemy. A jeśli już musisz, napisz ze że nie jesteś pewna a nie że tak się dzieje. Jest bardzo latwo nawet przypuszczeniem kogoś skrzywdzić a szczególnie w tej chwil, gdzie dla pielęgniarek i lekarzy nie mozna nie mieć szacunku, za ich oddanie i prace na pierwszej i niebezpiecznej lini ratowania naszego życia.
Tendencją w niektórych krajach w tej chwili jest ukrywanie prawdziwych zgonów na koronowirusa, niż odwrotnie. Dla mnie to nie ma znaczenia, jak dlugo są i pracują dla nas na froncie pomocy. Poza tym, jeśli ktoś zataja dane z frontu umieralnosci, są to politycy nie lekarze.

Żeby byla jasność! - Ja rozumiem Twoj niepokój, wiem przecież że piszesz to co czujesz. Jest na świecie tysiąc powodów do nieufności. Ja po prostu przedstawiam swoje prywatne zdanie.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: godzilla »

alohilani pisze: czw kwie 02, 2020 9:53 pm Ani Ty ani ja nie mozemy byc tego pewni.
Ktos mogl miec wirusa, ale nie musial od niego umrzec, umarl bo wirus “dopomogl” mu umrzec, mial oslabiony system immunologiczny przez kondycje ktora mial, palil, szczegolnie te niebezpieczne elektroniczne papierosy, byl otyly i wiele innych.

Absolutnie nie mozna do tego co powyzej mieszac poswiecenia i ofiarnosci lekarzy i calego personelu medycznego!!!!
kazdy to szanuje i jest wdzieczny.

Osobiscie, czy znasz kogos zdrowego, kto na to zmarl, a nawet zachorowal? Czy tego kogos jakis znajomy zachorowal, a czy on zna takiego? A czy jego znajomi i ich znajomi znaja?
Ja nie znam i nie slyszalam o takich w US czy w Polsce.

Uwazam, ze nie mozna byc calkowicie pewnym tych statystyk.

Teraz jest dobra pora, aby zamknietych w swoich wlasnych domowych wiezieniach ludzi kontrolowac trzymajac ich w strachu, niepewnosci i panice.
A potem po pandemii juz te wszystkie ograniczenia moze na stale zostawic, moze nieco mniejsze, ale zostawic?
Oni zamkneli sie wprawdzie sami, ale zamkneli z koniecznosci.
Wydaje mi sie, ze nie mozna jednoznacznie wierzyc w uczciwosc tych, ktorzy ludzmi rzadza. Rzadza rawdopodobnie rowniez statystykami.
A WHO?
Tez jest rzadzone.
I tak narawde nie mozna byc pewnym jaka jest prawda.
Tak zawsze bylo, jest i bedzie.
Niestety.

Chorobe ta, jak jest gloszone, bedzie przechodzic wiekszosc ludzi (zarazliwosc), ale 80% przejdzie lekko.
Panika ani ciagle statystyki i polityczna walka nimi nikomu nie jest potrzebna.potrzebny jest spokoj i rozwaga, nie potrzeba dodatkowej nienawisci wsrod ludzi. To ciezki dla kazdego czas.
wow! to tu ktos jeszcze mysli? oprocz rekina bo to jego watek...
nie tylko nie mozna wierzyc marionetkom, ktore udaja ze rzadza panstwami a trzeba im dokladnie patrzec na lapy i dokladnie obserwowac a potem walczyc o przywrocenie kary smierci dla bandytow i zdrade stanu...
no i oczywiscie kupowac maseczki i zel dezynfekujacy doope reflexa!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: pt kwie 03, 2020 12:29 pmTendencją w niektórych krajach w tej chwili jest ukrywanie prawdziwych zgonów na koronowirusa, niż odwrotnie. Dla mnie to nie ma znaczenia, jak dlugo są i pracują dla nas na froncie pomocy. Poza tym, jeśli ktoś zataja dane z frontu umieralnosci, są to politycy nie lekarze.
w wiekszosci krajow ukrywa sie prawdziwe dane na temat zgonow i sie je ZAWYZA!
do jednego wora wrzuca sie zmarlych na inne choroby...
ktos to ladnie zobrazowal w jezyku niemieckim odpowiadajac na post pewnego szwajcarskiego polityka i ja to przetlumaczylem:
"Kiedy masz atak serca, spadasz z dachu wieżowca na główną ulicę.
Tam zostajesz następnie przejechany przez samochód, autobus i czołg.
Potem przychodzi stado lwów i wyrywają ci kolejną nogę.
Mimo tego wszystkiego w jakiś sposób udaje ci się dostać się na pogotowie.
Tam wykonują ci rozmaz, który jest pozytywny dla COVID 19, a następnie stwierdzają że umarłeś na COVID19."
badz zdrow przyglupie!
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

godzilla pisze: pt kwie 03, 2020 4:47 pm w wiekszosci krajow ukrywa sie prawdziwe dane na temat zgonow i sie je ZAWYZA!
do jednego wora wrzuca sie zmarlych na inne choroby..
tak masz rację ale to nie ma znaczenia. Dużego
Ważny jest cel.
Niemcom odebrany jest rozum.
A tych co go mają odsuwa się od władzy a tych co są niewygodni się ucisza żargonem spisku.
Pamiętaj z nami są siły ogromne nawet sobie nie wyobrażasz w każdej sekundzie niezależnie od kraju mogą go obrócić w pył.
Gdy mnie prześladowano działy się rzeczy niesamowite.
I zawsze dostałem pomoc w ostatecznym czasie.
Ocierając wroga mojego nosa.
Ostatecznie poszli na spowiedź do Piotra.
Niemcy nie zdają sobie sprawy że mojego powinowactwa krwi podnieśli swoje prawo wbrew Prawdy do wszeteczeństwa jakie postąpiły za to płacą profity aż nie naprawią.
Jeśli człowiek nie może Bóg Pomoże w ten poznają że nie jestem sam.
To już nie moja sprawa.
A pro po Kaczyńskiego zaczyna myśleć ludzkim strachem nie powinnością woli swego Stwórcy.
Zostały zatrzymane leki które uzdrawiały Polaków czyszczące nerki wątrobę jelita.
A wznowiona jest wąska ścieżka na Koronawirus.
rekin
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: alohilani »

Przeciez napisalam Reflexie, ze

“Ani Ty ani ja nie mozemy byc tego pewni”. I tak jest.

A Ty siebie z tego wylaczyles i to jakze mile mnie strofujac przy okazji!
LOL
Tak jakbys mial monopol na te pewnosc.
A przeciez nie masz.
Nikt nie ma.
I to byloby na tyle w tym temacie.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: Reflex »

Nie moge znależć Twojego postu Alohilani, wiec nie bede bez tego nic prostowal. Swoją drogą jestem ciekaw co sie z nim stalo. Powiem tylko tyle, że w żadnym wypadku Cię nie obrazilem a na koniec napisalem:
"Żeby byla jasność! - Ja rozumiem Twoj niepokój, wiem przecież że piszesz to co czujesz. Jest na świecie tysiąc powodów do nieufności. Ja po prostu przedstawiam swoje prywatne zdanie."

Natomiast w nowszych postach zamiescilaś te zdania:"

Ktos mogl miec wirusa, ale nie musial od niego umrzec, umarl bo wirus “dopomogl” mu umrzec, mial oslabiony system immunologiczny przez kondycje ktora mial, palil, szczegolnie te niebezpieczne elektroniczne papierosy, byl otyly i wiele innych.
Ani Ty ani ja nie mozemy byc tego pewni.
Teraz jest dobra pora, aby zamknietych w swoich wlasnych domowych wiezieniach ludzi kontrolowac trzymajac ich w strachu, niepewnosci i panice.


No cóż. Wobec tego, powinni zlikwidować kwarantannę, dac spokój lekarzom, wypuścic ludzi z domowych aresztow, tylko produkować wiecej trumien i organizować grupowe pogrzeby. Popatrz jakie to proste a te durnie tracą miliony, trzymaja ludzi w wiezieniach i rozwalaja gospodarkę. Hahaha...
Nic podobnego! Nie ważne jakie mieli dolegliwości, mogli z nimi życ wiele lat, zabil ich koronavirus!!!

O godzilli z kolei nie mam co napisać. Tutaj jego mądre i jakże pouczajace slowa:
"te wszystkie filmy w jakis sposob udowadniaja ze caly swiat jest dymany z tylnego siedzenia"...
Te wszystkie jego "dowody" wygrzebane na smietniku Youtube i to w niemieckim języku, gdzie nie ważne czy je kto przeczyta, ważne że powiesil je medrzec godzilla. Na spólke z rekinem udowadnia jak są dymani przez wlasną glupote spod wlasnych siedzeń. :mrgreen:
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Zobaczymy co dalej -
Postawionych jest trzy miliardy ludzi na nogi i w strachu.
Starsi ludzie pijąć kawę bez ruchu słodzoną cukrem.
Słodycze.
Alkohol. i leżenie bykiem.
produkty przetworzone do pikanterii.
Naraża ludzi na zakwaszenia organizmu.
Cukier kawa i alkohol i leżenie bykiem to wspomaga.
równa się niedotlenienie organów ludzi starszych.
A jeśli statystyka globalna umieralności ludności okaże się mniejsza to co powiedzą autorzy tej nagonki.
to jest stwierdzone naukowo.
Z tego co wiem.

I skończy się spisek.
Nawet zachowanie sterylności jest mało na bezludzie nie wolno iść to już bezsens?
Jako do lasu itd
Gut gut gut.
Gdakaj dalej.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: alohilani »

To jest tylko twoja wlasna inerpretacja mojego post’u Reflexie, a ona z kolei zalezy od twoich pogladow. To wcale nie znaczy, ze moja i innych jest taka sama.
Bierzesz wszystko zbyt krancowo.
Tam jest “byc moze” i “przy okazji”, szkoda, ze to pomijasz, aby jedoznacznie (wedlug swoich pogladow) interpretowac.
Ja nigdzie nie pisalam, ze kwarantanna jest zbyteczna.
Tym strofujacym “zwalczaniem” opinii innego chcesz przeforsowac swoja jako jedyna i sluszna, a osmieszyc inne. Tu chodzi o ten specyficzny sposob pisania polegajacy na wkladaniu swojej wlasnej interpretacji w usta tego, ktory napisal post, a on niekoniecznie mial to samo co Ty na mysli. To tylko Ty tak krancowo wedlug wlasnych pogladow zinterpretowales.
Ty wierzysz tak bezkrytycznie jak religijny czlowiek kosciolowi swoim jedynie prawdziwym mediom nie dopuszczajac juz niczego innego. I zyczylbys sobie, aby wszyscy tacy sami byli, a to jest mniej wiecej 50/50.

Blogoslawieni ci, ktorzy milcza na tym forum i trzymaja swoje mysli, poglady i opinie dla samych siebie albowiem
Niigdy nie dostapia innej interpretacji awoich wypowiedzi niz ich wlasna.
Szkoda czasu.
Amen
Zablokowany