TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: Reflex »

Przedewszystkim Cyc od zawsze mial problem z jezykiem polskim, nie pomogly fakultety i doktoraty.
Cenzura a polemika z nienawiscia i glupota to rozne rzeczy, wstyd o tym nie wiedziec.
Kazdy moj argument przeciwko Cycowi poparlem sprawdzalnymi faktami, nasz doktorat do dzisiaj nie znalazl na zaden odpowiedzi.

Tekst ktory skierowalem do Jordana byl zlosliwym ale zartem, nie mial nic wspolnego z dziecmi tylko z podobienstwem do Cyca. Nie trzeba wielkiej inteligencji zeby to dostrzedz.

Zanim napisalem powyzsze, napisalem.... nie, wlasciwie zareagowalem, (to roznica), na jego poprzednie prowokacje. Wiec cudnie zareagowalem w stylu "made in Reflex", :lol: dopiescilem, przeczytalem i......... spuscilem calosc w niebyt.

A Cyc sam sie bez przerwy prosi, podszczypuje, atakuje i podgrzewa atmosfere i manipuluje.
Nagle sie zorientowalem, ze on nami dyryguje, pociaga za sznurki, ze odpowiadajc na jego zaczepki karmimy jego glod dominacji i destrukcji.
Czy musimy? Nie musimy. Mozemy sie nim zaopiekowac, pomoz mu, czuloscia i delikatnoscia i wyrozumialoscia. A dopiero potem ewentualnie przypier..lic.
Nieeeee, to znowu zart.
Aloha jak sadzisz? zaopiekujemy sie kolega Cycem? Cieplo, serdecznie i troskliwie? : )))))))
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: alohilani »

A Cyc sam sie bez przerwy prosi, podszczypuje, atakuje i podgrzewa atmosfere i manipuluje.
Nagle sie zorientowalem, ze on nami dyryguje, pociaga za sznurki, ze odpowiadajc na jego zaczepki karmimy jego glod dominacji i destrukcji.
Czy musimy? Nie musimy. Mozemy sie nim zaopiekowac, pomoz mu, czuloscia i delikatnoscia i wyrozumialoscia. A dopiero potem ewentualnie przypier..lic.
Nieeeee, to znowu zart.
Aloha jak sadzisz? zaopiekujemy sie kolega Cycem? Cieplo, serdecznie i troskliwie? : )))))))
Yes, Sir!
:lol:
To musi byc dobra opieka, bardzo troskliwa i czula;)

Ja tez to samo robilam nawet kilka razy, z tej strony pisalam, z tamtej, kto chcial to przeczytal, bo jak wiadomo ludzie nie pisza, mowia ze nie traktuja forum powaznie ale zaloze sie, ze pewnie z z wypiekami na policzkach niektorzy sledza wszystko zza swoich ekranow, aby sie tylko nie narazic i nie zabrac glosu, bo i im sie moze oberwac. I pewnie zacieraja rece kto komu dolozyl. Niewazne.
Jednym slowem wszystko co napisalam usunelam. Bylo naprawde dobre i zyciowe, ale kto przychodzi na forum z morderczymi instynktami zamiast noza, aby ugodzic fizycznie (takie okreslenie kiedys padlo), nigdy tego nie zrozumie. To pociaganie za sznurki to jego istnienie. Jednak sposob w jaki to robi jest perfidny, bezlitosny. bardzo podly i niezwykle chory. I w tym tkwi sedno. To jest ciagle oskarzanie, aby ten kogo tym atakuje sie odezwal, a jak zignoruje to dotad wola, az ten wkurzony sie pojawi. Pamietasz to o aRT i sztuka czy cos podobnego w tytule. Nie dal sobie spokoju przez chyba tydzien i chociaz napisalo mu sie grzecznie, ze to jego dziedzina, dalej niewybrednie zaczepial. Wina jest wg mnie w administracji, ktora nie zwroci mu uwagi na takie destrukcyjne dzialania. To tez swiadczy niezbyt dobrze o tej administracji, ale zostawmy ja w spokoju, pewnie nie ma czasu tego kontrolowac, a moze jest inny powod. Niewazne.
Nawet wariat tak do konca glupi nie jest. Potrafi prowadzic chore dzialania, ale maja one swoja uporzadkowana kolejnosc. Wie, ze tego w domu robic nie moze, zniszczylby sobie srodowisko, to przychodzi "z nozem" (noz godzi fizycznie) miec rekonesans na bardzo liberalnym forum.
W kazdym razie na zaczepke mozna odpowiadac tak samo jak pan Rekin kiedys. Tym samym w kazdym watku. I byl spokoj.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: zoskicyc »

Jednym slowem wszystko co napisalam usunelam.

------------------------------------------------------------------
slusznie pani zrobila
moze wywolane zostalo
u pani uczucie wstydu?

moze wytrysk zdrowego
rozsadku w ktory nie watpie
w przeciwienstwie do reflexa
cyt. "aloha - jestes glupia"

badz potwierdzenie
pani oceny przez reflexa
"aloha - jestes glupia"?

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: Reflex »

cyt. "aloha - jestes glupia"
Patrze na Ciebie Cyc i nadziwic sie nie moge.
Dlaczego jestes takim loserem? (loser - przegrany).
I mysle patrzac na Ciebie od kilku lat, ze wiem dlaczego.
Ty jednak byles robiony miekkim "w"ujem.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: sprawiedliwy »

nie sposób Was nie kochać.
powiem więcej. cudowni jesteście i wszyscy bez wyjątku tacy mądrzy....
(ja też) :mrgreen:
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: jordan274 »

Ja cie za nic nie ganie,nie popelniles tu absolutnie nic takiegio ,za co mozna byloby miec do Ciebie pretensje.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: jordan274 »

Panie Reflex ,gdyby mial Pan takiego ziecia i z tego powodu ucieklby Pan na drugi koniec swiata ,to nie zmieniloby faktu ,ze on w dalszym ciagu bylby panskim zieciem,ja absolutnie nie mam powodu uciekania na drugi koniec swiata ,a wrecz przeciwnie.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: Reflex »

Oj Jordanku nie czytasz forum. Wczoraj juz napisalem ze to zart
i dotyczylo podobienstwa do Cyca nie Twojegp ziecia.
Usmiechnij sie...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: Reflex »

powiem więcej. cudowni jesteście i wszyscy bez wyjątku tacy mądrzy..
... a zabawni nie???!!! :o
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: TWORCOSC PODEJRZANA (CYC)

Post autor: jordan274 »

To tez zart...
ODPOWIEDZ