PSY, KOTY i inne takie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: Reflex »

powiada
nie moglem ale przeczytalem
porownac wystarczy strefy czasowe
Ty jednak jestes nadzwyczajny matol.
Kiedy odpowiadalem na piewszy post Jordana, tego drugiego jeszcze nie bylo,
nie moglem wiec na niego reagowac.

Wyslal go, kiedy juz bylem zajety pisaniem mojego postu, wiec nie moglem
go zobaczyc.
Po wyslaniu mojego, dopiero zobaczylem jego post i zapytanie czy mi
umknal uwadze.


Nic nie pisalem o strefie czasowej tumanie, tylko o czasie wyslania Jordana i mojego postu.
Twoja starcza tepota i upierdliwosc jest niebotyczna.
Jaki barani mialbym cel klamac, kiedy bez slowa przeprosilem Jordana?


Re: PSY, KOTY i inne takie...
Postprzez jordan274 » N cze 28, 2015 10:42 am
--------------------------------------------------------------------------------
Re: PSY, KOTY i inne takie...
Postprzez Reflex » N cze 28, 2015 10:45 am
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: jordan274 »

Mysle,ze ja moze niepotrzebnie wprowadzilem ten chaos ,P.Reflex przeprosil i wszystko jest w porzadku.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: Reflex »

Nie wprowadziles chaosu, sprawa zostala wyjasniona w dwoch zdaniach miedzy nami.
Kto wprowadza chaos agresywnie i swiadomie, kazdy widzi jak na dloni.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: godzilla »

jordan274 pisze:Tu przyznac musze Panu Godzilli absolutna racje ,to sa wrony szare ,jedna zaprzyjazniona mam ,czesto przylatuje do domu przez balkon ,drazni sie z kotami i czeka na smakolyki,rzeczywiscie sa to jedne z najmadrzejszych ptakow ,gawrony sa czarne ,a w swietle slonecznym ich piora maja blyszczacy ,granatowawy polysk.
ten tekst zostal tu umieszczony 5 godzin wczesniej przed reflexa pytaniem o to, dlaczego nikt nie zareagowal ze to inteleigentne ptaki, i reflex mial szanse go przeczytac nawet sto razy...
po co to pieprzenie w bambus?

bo musimy miec szacunek do kobiet z wyspy lesbos?

reflex ublizaniem usiluje zakrzyczec rzeczywistosc...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: zoskicyc »

Dlaczego nie wprowadzac chaosu ktory inni produkuja niewybrednymi insynuacjami podejrzeniami jak tez ocena autora textu ktory dla ponadprzecietnych jest zbyt trudny i niezrozumialy z przyczyny ich ponadrozwoju a ich ponadprzecietnosc produkuje nie tyle chaos ile obrzydliwe oceny innych wiec przypomne tylko jako jeden z wielu przykladow - dowod ze cyc zyje i ma sredniowieczna mentalnosc z czasow augustyna i zwracam uwage na ostatni wpis pani ponadprzecietnie dobrego serca i altruizmu
capito?
Cyc

************************************
chaos czynic jest domena ponadprzecietnych
bo jesli pani a jakze lagodna - krucha o
dobrym sercu altruistka zielarska wspomaga
nas /mnie/supermadrymi acz ukrytymi w kontexcie
dowodami - bo dowody nie sa bezposrednie
ale z podtextem- zmuszajacym do ponadprzecietnego
myslenia ze bylem aktywnym wspoluczesnikiem wywolania
drugiej swiatowej i powinienem za to odpowiedziec - jako to
innymi dowodami mojej grzesznosci wobec niej i boga naszego

czekam
kiedy nazawny zostane golda meir- dajanem-hitlerem i stalinem nie
mowiac o dzierzynskim felixie i paramonowie mordujacym ponadprzecietnych
albo jakims buszem wiedzacym co to jest zlo

intelektualne texty ponadprzecietnych maja to do siebie ze sa /wreszczie/ konkretne
i zawieraja wszelki konsens sprawiedliwosci ktorych owi /ponadprzecietni/ chca nas nauczyc
w imie dobra stanow zjednoczonych ameryki polnocnej

nie polecam - nie sugeruje - tylko wzmiankuje ze wikipedioencyklopedysci i zielarze o
czystych - nieskazitelnych i lagodnych sercach nie pouczali nas o sredniowieczu augustyna
o wywolujacych (ja ) wojnach swiatowych o braku spermy (moge encyklopedyscie pozyczyc)
z czego wynika ze moje potomstwo przyniosl bocian - co przenosi owych do katolicyzmu tak zwanego
okresu pooswieconiowego trwajacego do dzis w polsce przy dobitnych dowodach swietego pana
rydzyka i polskiej kurii katolickiej rzadzacej tym krajem i ich - tych ponadprzecietnie nadwyrezonych
a jakze dobrocia udziale

z uklonem...........
wytwornia papierosow digitalnych
CYC
poleca swe wyroby usprawniajace
poczucie godnosci wlasnej /z gwarancja
bezczasowych ograniczen/

jesli ukryty sens u ionesco badz u mrozka jest czytelny dla
podprzecietnach /jak my/ staje sie u ponadprzecietnych
zadadka nie do rozwiatzania - bo oni sa "konkretni" i wiedza
tylko ze stol ma /na ogol/ cztery nogi i tzw blatt
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: alohilani »

Obrazek
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: alohilani »

Dopiero teraz przy okazji przeczytalam (widac nie zauwazylam poprzednio) epistole z roznymi wstawkami tak lagodnego przeciez artysty forumowego.
Temat tego watka nie dotyczy tego co tam splodzil, dlatego nie bede tu komentowac. Nie zabrudze przeciez tak szlachetnego watka.
Nie skomentuje tu, nie napisze w innym dziale, ale wspomne kiedys przy okazji to, co dawno piwinnam byla napisac tutaj, tzn. na forum ogolnie, a gdzies tam jest w moim brudnopisie. A bedzie to o poczuciu winy i wlasnej odpowiedzialnosci ogolnie, na pewnym przykladzie forumowym w szczegolnosci.
Na pewno nadarzy sie do tego okazja. Tematu zakladac w tym celu nie bede.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: alohilani »

Ha, jestem samouk, nauczylam sie zamiescic wideo jako video i choc jest z fb, to nie ma link'u z fb.
Zdolna bestia jestem :lol:
Ale w tej nauce pomogy mi instrukcje kolegi Reflexa do zamieszczania zdjec metoda 2.
Cool!
Lisek dziekuje swojemu wybawcy za uratowanie mu zycia.

https://video-lax3-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=55E050FE
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: alohilani »

O uratowanych koliberkach, tylko link, ale potrafilam z tego zrobic link jako video, a nie jako z fb i to sie liczy, czyli dobre checi. Zrobilam co moglam.
https://video-lax3-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=55E0514F
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: alohilani »

Przepraszam, nie mam czasu tlumaczyc, google to wcale niezle robi, tylko wrzucic.

https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56785BA3
czyli
Obrazek

A female humpback whale had become entangled in a spider web of crab traps and lines. She was weighted down by hundreds of pounds of traps that caused her to struggle to stay afloat. She also had hundreds of yards of line rope wrapped around her body, her tail, her torso, a line tugging in her mouth.

A fisherman spotted her just east of the Faralon Islands (outside the Golden Gate) and radioed for help. Within a few hours, the rescue team arrived and determined that she was so badly off, the only way to save her was to dive in and untangle her…. a very dangerous proposition. One slap of the tail could kill a rescuer.

They worked for hours with curved knives and eventually freed her.

When she was free, the divers say she swam in what seemed like joyous circles. She then came back to each and every diver, one at a time, nudged them, and pushed gently, thanking them. Some said it was the most incredibly beautiful experience of their lives.

The guy who cut the rope out of her mouth says her eye was following him the whole time, and he will never be the same.

May you be so fortunate … To be surrounded by people who will help you get untangled from the things that are binding you.

And, may you always know the joy of giving and receiving gratitude.
ODPOWIEDZ