A to Polska wlasnie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: sprawiedliwy »

Malino, spoko. Nie denerwuj się. Zajrzałem i ja i co powiem? ano powiem, że grafoman. marnota. Niby życie. Kiepsko napisane. Takich pierdół pełno w internecie. szkoda czasu.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: Malina »

sprawiedliwy pisze:Malino, spoko. Nie denerwuj się. Zajrzałem i ja i co powiem? ano powiem, że grafoman. marnota. Niby życie. Kiepsko napisane. Takich pierdół pełno w internecie. szkoda czasu.
Nie zgadzam się z tą opinią. Jego pierwsza książka "Humanitarna Wojna" rozeszła się w dużym nakładzie w niesamowitym tempie. Jest to zbiór tekstów z okresu gdy był korespondentem w byłej Jugosławii w trakcie pożogi wojennej na tamtych terenach dla kilku znaczących pism na świecie. Teraz ma własną rubrykę na stronie strajk.eu gdzie naczelnym jest Agnieszka Wołk-Łaniewska i Maciek Wiśniowski, redaktorzy z Tygodnika NIE. Pisze także dla Dziennika Codziennego Trybuna.
I tym to sposobem, powraca do życia. Oprócz pisania jego drugą pasją jest malarstwo (jego mama była kiedyś znaną malarką). Jest wybitnie utalentowanym, wrażliwym, dobrym człowiekiem. Utrzymujemy kontakty przez internet i często rozmawiamy o życiu, literaturze, malarstwie, muzyce i wielu innych fascynujących dyscyplinach. Ten człowiek jest niezwykle inteligentny i żadna minuta spędzona na rozmowie z nim nie jest stratą czasu. Dzięki niemu spojrzałam inaczej na wiele aspektów życia, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Jeśli ktoś chciałby z nim podyskutować, może stale znaleźć go na stronie http://www.strajk.eu , na jego prywatnej stronie http://www.piotrjastrzebski,wordpress.com (nie ma jeszcze własnej domeny ale pracujemy nad tym by ją posiadał) oraz na Facebook, występuje tam pod swoim imieniem i nazwiskiem, jak wszędzie zresztą. Nie ma zwyczaju ukrywania się pod anonimowym nickiem.
On jest niezwykle ufny wobec ludzi i przyjazny. Odniesie się do wszystkich uwag (oczywiście wyrażonych kulturalnie) i nie pozostawi ich bez odpowiedzi. Wystarczy kliknąć zaproszenie do grona znajomych.
Ręczę, że nie pożałujecie, że nawiązaliście z nim znajomość.
Grafomania? Nie. Świetne teksty o życiu. Piotr jest czytany, ma swoich wiernych czytelników.
Dzielenie się swoim życiem, takim jakie ono jest naprawdę. Nie każdy potrafi się przyznać wobec tysięcy czytających, do swoich błędów i złych decyzji w życiu. A tym bardziej do ich konsekwencji kształtującej jego teraźniejszość.
Nikt was nie zmusza do czytania a przynajmniej ja nie mam zamiaru tego czynić. Podałam adres Piotra strony bo uważam, że zasługuje na uwagę.

Na stronę forum http://www.okonie.net też nikt was nie będzie ciągnąć wołami ale zaznaczam, że różni się ono poziomem od tego forum jak niebo i ziemia. Tam piszą ludzie wybitni, znający się na rzeczy. Jeśli już zabierają głos w dyskusji to mają i wiadomości w danej dziedzinie i doświadczenie. Nie jest widoczne dla gości całe forum, tylko zarejestrowani mają ten przywilej.
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: scooby_brew »

Wszedłem na ten blog, poczytałem, teraz chę moje trzy minuty spowrotem. Zwykły śmieć internetowy.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: Malina »

Teraz już sobie przypomniałam dlaczego nie chce pisać już na tym forum. Śmieciami internetowymi to jesteście tylko i wyłącznie wy.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: Reflex »

o jest życie jednego Człowieka a odzwierciedla dziesiątki tysięcy po przemianach w Polsce. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć, to życzę ci abyś choć na chwilę znalazł się w takiej sytuacji. To ty jesteś chory, nieszczęśliwy i niemoralny. Jesteś zwykłą szmatą. Na miano człowieka nie zasługujesz.
Malina znam Cie 16 lat... Powiedz mi, czy chociaz raz na tym forum napisalas jakis pozytywnny i ludzki post?
NIGDY!
Czy byla tu jedna kobieta, lub facet ktorych wulgarnie nie obrazilas? Przypuszczam ze watpie.

Bylas najbardziej nienawistna i wulgarna kobieta jaka w zyciu znalem. Twoją zyciową pasją jest niszczenie ludzkiej radosci za pomoca teorii spiskowych i bezczelnych klamstw, wciskaknie ludziom, ze swiat jest zly a ludzie zdegenerowani. Ty i Twoi protegowani czujecie sie szczesliwi kreujac brudna, wykrzywiona i zafalszowana wizje swiata. Nikt normalny nie chce miec was w swoim otoczeniu. Kazdy czytelnik ma wlasna wizje i opinie, nikt nie potrzebuje waszego brudu i Twojego falszu.

Szybko pokazalas tym co Cie nie znaja kim jestes jestes i kim dla Ciebie sa uzytkownicy tego forum.
Lepiej bedzie dla Ciebie jak nastepnym razem bedziesz pamietac dlaczego tu Cie nie chcieli..
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: zoskicyc »

Postprzez Malina » Cz mar 26, 2015 3:47 am

Teraz już sobie przypomniałam dlaczego nie chce pisać już na tym forum. Śmieciami internetowymi to jesteście tylko i wyłącznie wy.
-------------------------------------------------------------------------
servus Malina
podpisuje sie pod twoim wpisem

to forum zrobilo sie grajdolkiem chorych zestresowanych
umyslow - przy czym gorzej - dla nich niezrozumiale sa
zawartosci innych - aczkolwiek nie wiedza sami co pisza
ich niewiedza i wypaczenia umyslowe sa powodem ze
stawiaja wszystko na glowie slowem klamstwo-falsz-nieprawda
bo ich chore umyly widza talko ich prwde

szkoda kazdego zdania ktore sie tu kiedys napisalo
to forum spala sie smo - so sill es sein

pozdrawiam
ax vel CYC

zbiew wie......wski
AN:
Fleischer
Message markiert
15:39 Mittwoch,
ktos glupawo powtarzal: nie igra sie z ogniem! A u ciebie az iskrzy sie od plomieni i blasku! i tak powinno byc!
Doskonale polaczyles i wykorzystales przestrzen, w ktorej to sie cudownie jarzy - super!! Urzekajaca jest biel w drugiej serii!!!
- pewien zaczyn werwy i odwagi -


Zbiew Wie........ski :
peintre scénographe T.H.L. A.P.A.J.T.E.
site : http://perso........


Obrazek




Obrazek


to jest moj wklad oceniajacy samozniszczenie forum wb
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: scooby_brew »

Malina pisze:Teraz już sobie przypomniałam dlaczego nie chce pisać już na tym forum. Śmieciami internetowymi to jesteście tylko i wyłącznie wy.
Tak wiem Malina jestem taki smieć bo nie czytam blogów z artykułami pod tytułem ’ch***'. Prawdziwy śmieć.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: Reflex »

servus Malina
podpisuje sie pod twoim wpisem
A wpis byl krotki I dobitny. Uczestnicy tego forum sa smieciami.
Cyc sie podpisal!
Sprzedawczykow i Judaszy sie nie komentuje.
to forum zrobilo sie grajdolkiem chorych zestresowanych
umyslow - przy czym gorzej - dla nich niezrozumiale sa
zawartosci innych
Kto jest zestresowany? Cyc ktory wyglosil juz tysiac skarg i zazalen,
czy usmiechniete i pogodne posty reszty uczestnikow?
To forum znowu zaczyna wygladac normalnie, jest urozmaicone
i przyjazne. Nie pasuje Ci prawda? Pokaz te Twoje "zawartosci" .
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: jordan274 »

Cycu,zastanawiam sie ,czy w jakis sposob nie daloby sie jednak kontynuowac i zachowac to forum,czy naprawde nie ma sposobu?,tyle lat tu istniejecie.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: A to Polska wlasnie...

Post autor: Malina »

@ Cyc,
Cycu, wytłumacz mi proszę, co Ty, człowiek inteligentny robisz tu między tymi jednokomórkowcami?
Masz tyle do przekazania innym a marnujesz swój talent, mądrość i zasób wiedzy tu w tej kloace.

@jednokomórkowce ze znikomym z jedynie śladowym IQ,
na posty jednokomórkowców reagować nie mam zamiaru. Powinny się nauczyć czytać przed ocenianiem tekstów bo tytuł jest "wejściówką" do treści a nie samą treścią. A to że jesteście ludzkie szmaty, to świadczą o tym wasze teksty.

Nie wysilajcie się na dyskusję, nie zamierzam już nawet reagować na wasze brednie.
ODPOWIEDZ