odejscie Roo

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: odejscie Roo

Post autor: tusku »

tak sie zastanawiam - co maja powyzsze dyskusje o typowo niemieckich problemach z tematem tego watku?

tematem bylo odejscie Roo i zwiazane z tym problemy, ulga, wspominki itp. a nie rozwazania o problemach niemieckiej klasy robotniczo-chlopskiej...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: odejscie Roo

Post autor: whiskeyprint1 »

wiec drogi brodo - czasem wydaje mi sie ze sam jestes juz ofiara demagogii ktora zaczyna sie gdzies nad brzegiem saary a konczy na odrze - bo jesli tak - byloby to dowodem ze nawet juz rozsadni ludzie sa ofiarami przemyslu opinotworczego

ten twoj "minister" (a propos - jakze to jest ze minister spraw zagranicznych zaczyna zajmowac sie sprawami polityki wewnetrznej kraju?? - kolejne kuriozum a la banana) i ty twierdzicie ze nie moze byc iz pracujacy otrzymuja takie samo wynagrodzenie jak wysokosc zasilku hartz - i to jest racja - ale nie powiecie ze nie zasilki sa za wysokie (bo faktycznie produkujace nedze - sprawdzic przecietna wysokosc w euro) - lecz zarobki sa za niskie - bo jakze jest mozliwe ze schlecker placi expedientce za osmiogodzinny dzien pracy - cztery (4) euro za godzine? - otrzymujacy zapomogi hartz sa pod opieka spoleczenstwa - ale expedientka zalezna jest od widzimisie prywatnego przedsiebiorcy ktorego jedynym celem jest zysk w sposob co najmniej nieuczciwy (moralnie) - tu przepisu nie ma - bo twoj "minister" i ty (ty zapewne rowniez - razem z tymi wszystkimi spod sztandaru tak zwanych "chrzescijan") wzbraniacie sie by wprowadzic kryterium dolnej granicy ktory w calej cywilizowanej (w przeciwienstwie do niecywilizowanej) banany wynosi pomiedzy siedem (7 ) a osiem(8) euro na godzine - jakze jest mozliwe w tym panstwie wprowadzenie zatrudnienia (oficjalnie) z odplatnoscia jeden (1) euro na godzine (wymaga info-uzupelniajacego - ze panstwo rowniez z tej zapracowanej kwoty pobiera podatek wynoszacy nieraz 40-50%) - jakze jest mozliwa az tak drastyczna manipulacja statystyki bezrobocia (zaiste najwyzsze w calej europie wliczajac nowe panstwa ue - jesli wylkuczyc manipulacje statystyczne rzadu banany) wedlug zasady - ze jesli pracownik najemny!!! (nie etatowy) przepracowal (nawet z przerwami) trzy miesiace w roku - pod stytystyke bezrobocia juz nie podpada - zatem lgarstwo w najwyzszym stopniu - i jesli ciebie to nie razi - oznacza to ze "przesiakles" - jakze jest mozliwe ze panstwo pozbywa sie swych udzialow oddajac swe zaklady za przyslowe za symboliczne jeden euro w rece prywatne - chyba tylko po to by wyprodukowac jeszcze wieksza ilosc bezrobotnych (bo prywatny przedsiebiorca natychmiast polowe zalogi zwolni) - sluze ci przykladem poczty i kolei - wiec zadaj sobie pytanie - po co to wszystko?

narod nasycony demagogia wierzy - i wiesz co - kiedys - a zaczelo sie w latach trzydziestych ten sam narod uwierzyl rowniez w demagogie - sa tacy ktorzy zapowiadaja reprodukcje - czyz w takiej sytuacji nie istnieje mozliwosc ze nardozi sie jakis inny austryjak z wasikiem - kiedy inny - pryszczaty szczekacz - przypominajacy z wygladu - z zachowania - z krzyku - propagandziste austryjaka z wasikiem moglby miec w tej sytuacji duze szanse - twierdzac ze wszystkiemu winni (stanowi panstwa) sa bezrobotni i bioracy zasilki hartz - roznica jest tylko jedna - dawniej wszystkiemu winni byli zydzi!

capito?
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: odejscie Roo

Post autor: whiskeyprint1 »

Totalna bzdura w ktora nikt nie wierzy a Godzilla prowadzi swoj program rozrywkowy pod tytulem "jestem nielubiany, bo caly swiat jest zasrany" - czyli zmowa wilkow przeciwko niewinnemu jagnieciu.
--------------------------------------------

mnie tylko dziwi jedno - dlaczego nie (tak jak ja) wyczyscicie sobie monitorow - w ten sposob nie zapominacie o "obecnych a niewidocznych" - wowczas nie ma problemu - nie ma podstawy by sie uzerac badz wypowiadac na temat czegos badz kogos kto jest obecny lecz niewidoczny?
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: odejscie Roo

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:Totalna bzdura w ktora nikt nie wierzy a Godzilla prowadzi swoj program rozrywkowy pod tytulem "jestem nielubiany, bo caly swiat jest zasrany" - czyli zmowa wilkow przeciwko niewinnemu jagnieciu.
--------------------------------------------

mnie tylko dziwi jedno - dlaczego nie (tak jak ja) wyczyscicie sobie monitorow - w ten sposob nie zapominacie o "obecnych a niewidocznych" - wowczas nie ma problemu - nie ma podstawy by sie uzerac badz wypowiadac na temat czegos badz kogos kto jest obecny lecz niewidoczny?
TY nie musisz mnie czytac.... bo Ciebie bardzie juz nie ma niz jestes... a w koncu calkiem przestaniesz istniec.... ale to Twoj problem...
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: odejscie Roo

Post autor: tusku »

a tak do wiadomosci Administracji - stwierdzam ze na tym forum panuje burdel...
mialo byc super, a przynajmniej inaczej... inaczej zrobilo sie w sensie ze od poczatku przeprowadzki zaczela sie kampania nienawisci do kilku uzytkownikow a potem zorganizowana akcja wyniszczania...

nawet gdyby ktos bardzo chcial sie stosowac do jakichs zasad to nie da rady... koledzy z niemiec zrobili sobie z tego watka smietnik i caly sens tego watku mozna o kant doopy potluc...

w innych miejscach gdy ktos mocno odbiega od tematu to moderator wycina dyskusje nie na temat i przenosi ja do nowo utworzonego dla tego celu watku a w starym watku daje link do nowego....

wtedy jest jako taki porzadek...

faktycznie mozliwosc blokowania czytania cudzych wypowiedzi jest poteznym narzedziem dla niektorych... bo moga sobie pisac co chca, pomowic kogos, ublizac mui twierdzic ze odpowiedzi pomawianego nie przeczytaja bo maja go w dupie a nawet gdyby chcieli to nie moga bo sobie jego nicka dodali do "wrogow"...

dla wlasnego spokoju taki wuhap moze mi nasrac na glowe i sie cieszyc jak dziecko bo wie ze mi gowno na glowie wyladowalo ale nie uslyszy mojego protestu... fajne rozwiazanie...
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: odejscie Roo

Post autor: Malina »

godzill.
przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i zastanów się ile Twojego własnego tekst pasuje jak ulał do ciebie.
Ja, tak na oko określam, że 99.9%
Przestań się rozczulać nad sobą. Byłeś podły dla wielu ludzi tu piszących a teraz oczekujesz zrozumienia i zainteresowania? Nie tędy droga. Zmiany zacznij od siebie.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: odejscie Roo

Post autor: tusku »

Malina pisze:Byłeś podły dla wielu ludzi tu piszących a teraz oczekujesz zrozumienia i zainteresowania? Nie tędy droga. Zmiany zacznij od siebie.
nie bylem dla nikogo niesprawiedliwy, jesli o to chodzi...

a zmiany juz zaczalem...

bye!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: odejscie Roo

Post autor: godzilla »

tusku pisze: nie bylem dla nikogo niesprawiedliwy, jesli o to chodzi...

a zmiany juz zaczalem...

bye!
uzytkownik tusku juz sie na tym forum nie zaloguje...
teraz czas na godzille....
spiggy
Posty: 56
Rejestracja: sob gru 12, 2009 5:03 am
Lokalizacja: CH

Re: odejscie Roo

Post autor: spiggy »

szkoda...
zapewne dyskusje miedzy tusku a godzillom bylyby niezwykle interesujace
i zaloze sie - obyloby sie bez atakow personalnych :lol:
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: odejscie Roo

Post autor: Reflex »

faktycznie mozliwosc blokowania czytania cudzych wypowiedzi jest poteznym narzedziem dla niektorych... bo moga sobie pisac co chca, pomowic kogos, ublizac mui twierdzic ze odpowiedzi pomawianego nie przeczytaja bo maja go w dupie a nawet gdyby chcieli to nie moga bo sobie jego nicka dodali do "wrogow"...

dla wlasnego spokoju taki wuhap moze mi nasrac na glowe i sie cieszyc jak dziecko bo wie ze mi gowno na glowie wyladowalo ale nie uslyszy mojego protestu... fajne rozwiazanie...

a tak do wiadomosci Administracji - stwierdzam ze na tym forum panuje burdel...
Widze ze Godzilla bardzo cierpi z powodu mozliwosci uczynienia jego atakow niewidocznymi przez atakowanych. Zastanawiam sie tylko, dlaczego On uwaza ze "potezne narzedzie" pracuje tylko przeciwko niemu, przeciez moze z niego skorzystac jak kazdy inny poslac do diabla tych ktorzy mu rzekomo sr*** na glowe. To wyjasnia jego intencje i cel pisania na forum. W calym tym zalosnym kwileniu nie wspomina o innym "poteznym narzedziu" z ktorego korzysta namietnie jak nikt inny na forum. Bardzo cwanie prowokuje dana osobe a kiedy dostanie cieta, czy dowcipna odpowiedz, zglasza prawie kazdy post jako atak na swoja osobe, a kochany Moderator kosi bez namyslu.

Smialem sie ostatnio, kiedy na skarge godzilli zdjeli mi post, w ktorym napisalem ze: "Godzilla pierdzi w stolek" a Szwjacarii udajac eksperta od spraw amerykanskich. To juz nie jest Moderowanie, to nie jest nawet cenzura, to jest czysta kpina i tutaj sie z Godzilla zgadzam: na forum panuje "burdel".
Prosze zauwazyc, ze Godzilowe "nasrac" przeszlo cale a moje "sr*** zostalo przez program wykropkowane. To jest rasizm i dyskryminacja prosze kolezenstwa, po Godzilowemu burdel. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ