HEEPIE-HEY /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: wiara i s »

aloha pisze:Co myslicie o doroslym czlowieku w srednim wieku, bialym, majacym zone, dzieci i moze wnuki, ktory figuruje na fb jako czany mlody gej? To jest luzny znajomy, nawet bardzo luzny, ktorego znam troche z jednego z internetowych forow. Kiedys sam pochwalil sie, ze taki profil wlasnie ma. Zagadka dla mnie bylo, dlaczego to zrobil?
A
obejrzyj
Far From Heaven I Brokeback Mountain
znajdziesz odp na swoje pytania 8-)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: godzilla »

wiara i s pisze:A
obejrzyj
Far From Heaven I Brokeback Mountain
znajdziesz odp na swoje pytania 8-)
wlasnie... milosc do kauboja...
i nawet se leworwer kupilem kalibru .357 Magnum...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: Reflex »

Wiem o kim piszesz Aloha, to nasz kolega forumowy, widze ze chcialas go oszczedzic. Pytasz dlaczego Ci o tym powiedzial? Zbyt obrzydliwe zeby o tym pisac. On wie i na tym pozostaniemy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Wiem o kim piszesz Aloha, to nasz kolega forumowy, widze ze chcialas go oszczedzic. Pytasz dlaczego Ci o tym powiedzial? Zbyt obrzydliwe zeby o tym pisac. On wie i na tym pozostaniemy.
wlasnie... to nasz kolega forumowy, ktorego a jakze chciala oszczedzic...
a sprawa jest dziecinnie prosta...
godzilla zalozyl sobie profil na fb, pierwszy raz w zyciu tam zagladajac... potrzebowal go aby poczytac co inni ludzie o nim pisza... bez konta nie bardzo mozna cos tam znalezc i poczytac...

jako ze godzilla nie lubi podawac swoich danych w internecie, i jako ze na fb "nie da sie" zalozyc konta nie podajac wlasnych danych osobowych, wiec godzilla sobie takie wlasnie konto zalozyl...

nie majac pojecia jak to funkcjonuje, i majac w pamieci nasza-klase, gdzie na samym poczatku widac bylo wszystkich odwiedzajacych twoj profil, to sobie pomyslal ze fajnie byloby miec paru znajomych aby sie uwiarygodnic i zeby odwiedzani nie mieli podejrzen...

fb jednak nie pokazuje kto ci zaglada, wiec sprawa ze znajomymi byla zupelnie zbedna i przysporzyla wiecej problemow niz pozytku...

tak wiec nasz godzilla wrzucil sobie fotke znajomego czarnoskorego, lekko tylko spreparowana w profil, nadal sobie ladnie brzmiacego nicka i.... jeszcze tego samego dnia dostal zaproszenia od ponad czterdziestu osob...

wow!

jak chcieli to ich godzilla przytulil bo przyjazny ludziom czlek jest...

dopiero potem jak zaczal ogladac KOGO sobie do znajomych dopisal to lekko zdretwial... niektorzy sie fotografowali w ponetnych dosyc pozach, innym znowu z tej ponetnosci to nawet fragmenty meskosci z krotkich gatek wystawaly... coz... zdarza sie w najlepszej rodzinie...

i tak sobie godzilla przegladal fb w poszukiwaniu informacji, a nawet odnalazl paru prawdziwych znajomych, ktorych mozna poznac po polsko brzmiacych nazwiskach...

teraz do tego punktu wrocimy - dlaczego trzymanie stada znajomych, ktorych sie nie zna naprawde moze byc upierdliwe?

gdy sie wchodzi na konto z jednego kompa w jednym kraju to nie problem... masz login i wchodzisz...
co sie dzieje jesli nagle znajdziesz sie np. w Meksyku? probujesz sie logowac a tu - pierdut! pytaja czy ty to ty?

pokazuja ci wtedy wycinki z fotek twoich znajomych i daja pare nazwisk do wyboru a ty musisz znajomych rozpoznac... jak nie rozpoznasz to ci dostep blokuja...

i tak godzilli zablokowali dostep raz w Meksyku wlasnie bo mial tych roznych znajomych od groma a nie znal ich wcale... po przyjezdzie do domu zalogowanie ze stacjonarnego kompa nie robilo zadnych problemow...

teraz pani a jakze sie dziwi dlaczego ja jej o tym napisalem... godna podziwu skleroza...
przeciez sama uwielbia sledzic roznych ludzi, odnajdywac ich na podstawie okruchow informacji, jak np. kiedys odkryla tozsamosc pana marka ste.niaka, ktory tu na forum chodzil pod nickiem bialy... wrzucil ta sama fotke zlamanej nogi tu oraz na fb i juz go MIALA... juz mi mogla doniesc dla kogo pracuje, jak jest maly i niski, i jak nim gardzi... ja jej wtedy przyznalem ze mam konto i chetnie tam zajrze...

i zajrzalem...

tak to minelo juz chyba ponad piec lat od kiedy godzilla ma lewe konto na fb... ktore mu do niczego nie bylo potrzebne... bo co mnie to obchodzi ze gdzies tam jakis mark st..niak sobie lata samolotami nad floryda?
niech sobie lata dopoki mu zdrowie pozwala i dopoki go z roboty nie wywala...

pani a jakze lubi macic, prowokowac, podpuszczac jednych na drugich... teraz nagle homoseksualisci jej przeszkadzaja... zukierberg nie pochwala takiego zachowania i jesli mu doniesc ze pani a jakze zwalcza homoseksualistow albo robi im kolo doopy to jej moze konto zamknac...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: Reflex »

godzilla zalozyl sobie profil na fb, pierwszy raz w zyciu tam zagladajac... potrzebowal go aby poczytac co inni ludzie o nim pisza...
Zrobilem wyjatek i przeczytalem tlumaczenia godzilli. Pierwszy wniosek (patrz na qoute), godzilla od zawsze ma wszedzie kreche, wszedzie byl persona non grata, wszedzie ludzie sie nim brzydzili.
Reszty nie bede komentowal, sama mowi wszystko o godzilli, kazdy sobie wyrobi opinie a to tylko jedna z jego wielu afer i oszustw na internecie. Za zamieszczenie czyjegos zdjecia grozi mu sad.
Nie boj sie cwaniaku, ja na Ciebie nie doniose, ale mam nadzieje ze w koncu kiedys wpadniesz i posiedzisz w pierdlu: jak nie za oszustwa to za oszczerstwa.
Tyle z mojej strony.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: a sprawa jest dziecinnie prosta...
godzilla zalozyl sobie profil na fb, pierwszy raz w zyciu tam zagladajac... potrzebowal go aby poczytac co inni ludzie o nim pisza... bez konta nie bardzo mozna cos tam znalezc i poczytac...

jako ze godzilla nie lubi podawac swoich danych w internecie, i jako ze na fb "nie da sie" zalozyc konta nie podajac wlasnych danych osobowych, wiec godzilla sobie takie wlasnie konto zalozyl...

nie majac pojecia jak to funkcjonuje, i majac w pamieci nasza-klase, gdzie na samym poczatku widac bylo wszystkich odwiedzajacych twoj profil, to sobie pomyslal ze fajnie byloby miec paru znajomych aby sie uwiarygodnic i zeby odwiedzani nie mieli podejrzen...
Dobre

niczym rasowy polityk

a jak chcesz wiedziec co ludzie o tobie mysla to zapytaj
kazdy ci odpowie
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

kogo tu spytac?
pytalem xiedza - nie wie
wiec co?
spytac trzeba reflexa ktory wszystko wie
a pomorzak podejrzewa /siebie/ ze tez wie

CYC
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: wiara i s »

logika logika
bronisz Pan zlej sprawy
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: wiara i s »

G
drugi film nie o kuwbojach
warto obejrzec
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Zrobilem wyjatek i przeczytalem tlumaczenia godzilli. Pierwszy wniosek (patrz na qoute), godzilla od zawsze ma wszedzie kreche, wszedzie byl persona non grata, wszedzie ludzie sie nim brzydzili.
Reszty nie bede komentowal, sama mowi wszystko o godzilli, kazdy sobie wyrobi opinie a to tylko jedna z jego wielu afer i oszustw na internecie. Za zamieszczenie czyjegos zdjecia grozi mu sad.
Nie boj sie cwaniaku, ja na Ciebie nie doniose, ale mam nadzieje ze w koncu kiedys wpadniesz i posiedzisz w pierdlu: jak nie za oszustwa to za oszczerstwa.
Tyle z mojej strony.
mam to nieszczescie ze wyjatkowo wielu chooyow na swojej drodze spotykam...
czy ty czlowieku nazywasz sie reflex i z domu jestes reflex?
ja tez sie nie nazywam tak jak podalem na fb i gowno to kogo obchodzilo do tej pory az paniusia, ktora oczywiscie teraz tez pod falszywym nazwiskiem tam wystepuje a i przedtem podalo podobno panienskie, sie nie przypier.dolila ze swoimi przemysleniami...

czepcie sie swoich ludzie o golebich serduszkach... tam wiecej gowna znajdziecie niz u mnie...
fotke juz zmienilem... teraz reklamuje piwo z Jamajki... ktorym tez sie nie czuje...
ODPOWIEDZ