HEEPIE-HEY /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: wielokropek »

Glupota zawsze jest najglosniejsza, niestety...
Bo chce podkreslic swoja wielkosc.

wielokropek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: Reflex »

Poczekam az sie hieny wyszczekaja, nie mam zamiaru dac sie sprowokowac byle upierdliwym miernotom.
Jest tyle ciekawszych rzeczy do napisania i zrobienia.

Wczraj udalo mi sie podejsc i "ustrzelic" aparatem malzenstwo dzikich kaczek:
Mysle ze chetniej obejrzycie, niz denna wymiane zdan z dennym Wielokropkiem, czy jeszcze bardziej dennym Cycem... :mrgreen: Niestety dzien byl pochmurny.

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

pani uczciwosc i moderacje tak zwanego "dobra"
zaprzepascila pani juz dawno temu - jako przyrodnia
siostra gwalciciela tego forum zwacego sie reflex -
"odbicie" idiotyzmu i obrzydliwosci - ale
tego pani nie widzi - slepa nie dlatego ze jest slepa
ale CHCE byc osoba slepa skazona blichtrem
zlosciwosci ktorej zrodlem jest pani mistrz - reflex
usilujaca swa slepote nadwyrezyc glupawymi textami
"jak nalezy sie zachowac na forum"

pytam
dlaczego nie skieruje pani tych szalenie wznioslych
zdan do pani przyrodniego brata i mistrza - lecz do
nas ktorzy piszemy o wszystkim - a winni jestesmy
dlatego ze nie piszemy o produkcji genetycznego
joghurtu na sposob "grecki" z dodatkiem genetycznego
mleka w proszku - co w/g jej mistrza i szanpani winno
byc jedynym tematem na tymze forum

pani wie ze od blichrtu mozna oslepnsc - tego pani
nie zycze

capito wreszcie?

CYC
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: alohilani »

......................................
Aby moc dyskutowac, trzeba reprezentowac uczciwosc oraz szacunek do drugiego uczestnika pomimo nieraz krancowych pogladow.
Aby to zrozumiec, trzeba byc po prostu czlowiekiem, tylko czlowiekiem.
Manipulacja faktami (wlasna interpretacja tego co inny napisal wbrew znaczeniu tego, ktory napisal) oraz calkowita nieuczciwosc dyskutanta to czynniki dyskwalifikujace.
Niewazne czy to troll, czy kabotyn, czy natura nieuczciwosci jest innego rodzaju.
Liczy sie bowiem koncowy efekt, ktory chce osiagnac.
A efekt widoczny jest jak na dloni.
Uczciwosc w dyskusji to podstawa wiarygodnosci uczestnika oraz szacunek do grupy uczestnikow, jaka jest forum.

.....................................

Obrazek

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: godzilla »

aloha pisze:Uczciwosc w dyskusji to podstawa wiarygodnosci uczestnika oraz szacunek do grupy uczestnikow, jaka jest forum.[/b]
i tego sie trzymaj a jakze...

ja tu widze jedynie dwie osoby uczciwe w tym co pisza... cyca i godzille... reszta mniej lub bardziej udaje kogos kim nie sa...
moze jedna czy dwie osoby jeszcze by sie znalazly ale nie chce mi sie zbyt gleboko szukac...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

nieprawda
najuczciwsza osoba jest ta pani
dlatego
ze pisze o uczciwosci do ktorej
sama sie nie stosuje

CYC
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: sprawiedliwy »

Manipulacja faktami (wlasna interpretacja tego co inny napisal wbrew znaczeniu tego, ktory napisal) oraz calkowita nieuczciwosc dyskutanta to czynniki dyskwalifikujace.
i tu Pani Aloha ma absolutną rację. precz z prowokantami mającymi szadenfrojde z przekręcania faktów i wypowiedzi aby szkodzić, po prostu by denerwować, siedzi potem taki w fotelu i rechocze jak żaba gdy widzi, że jednak Pani dopiekł swoimi insynuacjami i podłymi przekrętami.
Taki nie wie co to kodeks przyzwoitości Marka Edelmana.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: godzilla »

prowokanci, szadenfrojde, kodeks przyzwoitosci...

kupa tresci w tym... a kupa czesto smierdzi...
po co paniusia tu za mna przylazla? zeby wspierac tych przeze mnie gnebionych?
to wylizuj paniusia reflexowi paluchy u nozek...
on to uwielbia...

a ja se siedne w fotelu i bede rzal z radosci ze paniusi przypoerdulilem...

ta paniusia, ktora paniusia bronisz jest sama osoba na wskros falszywa...
od lat skakala do ryja reflexowi, twierdzila ze on obraza kobiety, ze jest najwieksza swinia na tym forum i nagle, jak za dotknieciem czarodziejskiego fleta jej sie odmienilo... nagle wszyscy, ktorzy sie przed reflexem bronia to swinie...

widac to lubi...

siedne se w fotelu...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: alohilani »

A ja tu z innej beczki, poniewaz widze, ze wielu ludzi czyta ten temat, moze jacys nowi, mlodsi i bardziej otwarci sa, to moze odpowiedzna na pytania. Kiedys pytalam, ale malo uczestnikow widac bylo aktywnych. Nie sadze, ze dla tych pytan powinnam zalozyc nowy temat.
Co myslicie o doroslym czlowieku w srednim wieku, bialym, majacym zone, dzieci i moze wnuki, ktory figuruje na fb jako czany mlody gej? To jest luzny znajomy, nawet bardzo luzny, ktorego znam troche z jednego z internetowych forow. Kiedys sam pochwalil sie, ze taki profil wlasnie ma. Zagadka dla mnie bylo, dlaczego to zrobil? Czy dlatego, ze jest gejem, ktoremy wypadalo sie ozenic i ukryc swoje upodobania w ten sposob przed nietolerancyjnym spoleczenstwem w kraju swojego zamieszkania? Czy to moze chodzi o biseksualnoc. A moze tez chodzi o to, ze chcial poznac srodowisko gejow poprzez fb. Nie wiem, czy to dla rozrywki, czy z innego powodu. Ja mysle, ze chodzi o to pierwsze albo o drugie. Tylko po co mnie obcej kobiecie to oznajmil? Czy po to, aby zrzucic ciezar ze swoich barkow przed kims, kto nie ma kontaktu z ludzmi, ktorych on zna. Ja uwazam, ze to o to chodzilo.
W kazdym razie, ja tego nie skomentowalam, nie zadawalam pytan, tak to po prostu zostawilam. To jego prywatne zycie i jego sprawa. Jednak moge zapytac anonimowo, co o tym sadza inni.
Co o tym myslicie? Czy zgadzacie sie z moimi spostrzezeniami na ten temat?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: HEEPIE-HEY /CYC/

Post autor: godzilla »

znam rodzine tego czlowieka na zdjeciu... to nie jest gej... a ze w pierwszym momencie po rejestracji zglosilo sie do niego na "znajomych" kilkunastu gejow to coz... czlowiek, ktory zakladal ten profil jest otwarty na ludzi i nie dyskryminuje nikogo... a juz najmniej ze wzgledu na to jak kto sie lubi bzykac...

jestes lesbijka i dobrze ci z tym? to gratuluje...

tu reflex zdaje sie deklarowal sie ze jest gejem... a moze kto inny... czy ktos robil mu propozycje z tego powodu, czy ktos go za to zwalczal?

tu sami otwarci ludzie pisuja... jedyny, ktory mial cos przeciw gejom to wlasnie reflex...
i pisuja tu ludzie, ktorzy to moga potwierdzic...

poza tym DOSKONALE wiesz dlaczego i po co ktos stworzyl tamten profil na fb...

wyciaganiem prywatnych spraw i udawaniem ze tego nie robisz daleko nie zajdziesz...

no i ciekawa ta twoja moralnosc... powiedzmy ze np. ja jestem gejem, biseksualista, zakompleksionym, zmuszonym do uciekania z wlasnego kraju przed przesladowaniami...

kogo to obchodzi? komu by to przeszkadzalo?

odzywiaj sie zdrowo bo widze ze ci produkty monsanto na mozg padaja...
ODPOWIEDZ