KARAWANA /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

KARAWANA /CYC/

Post autor: zoskicyc »

Zycie
powiadaja - „trzeba sie uczyc przez cale zycie“
jestem niedouczony - bo zaczynam powoli
uczyc sie od ludzi zwanych „zwierzami“



godzila – byl najmadrzejszy z nas wszystkich
bo widzial /i pisal/ kto wywolal druga – a kto
trzecia - degusy- krupy- - powiem – koncerny
ktore znalazly „wykonawce“ - austryjaka z wasikiem
i buszowcow – koniec

o siodmej rano
dotyka mnie zimny nos ixi – patrze na wylaczony budzik
siodma rano – wstaje – prysznic – czeka spokojnie
przed drzwiami – lowca jeszcze nie wrocil - wypoczywa pod drzewem

wychodzimy
pies idzie z prawej a nie z lewej jak trenerzy pl polecaja – bez „linewki“
krok za krokiem – idziemy chodnikiem ulicy - skrecamy na polna sciezke
cos zakwiczalo - „miuu“ - za nami - jakiej dwa metry idzie lowca findus
piecset metrow w gore (podnoze odenwaldu) - za dziwnym budynkiem
/rozdzielnk?/chyba dwa kilometry - skrecamy w prawo idac w dol – kot za nami

psy – inne – wyprowadzane – rasowe albo nie - - patrza na ixi – nie smia nic
powiedziec – maly piesek – pinczer tylko zaszczeka - - ixi ignoruje
kot czuje sie /zapewne / pod jego opieka dobrze -nowozenlandski„mops“ -
pisze – bo wlascicielka wyjasnila ze zostal z tamtad przywieziony –
napadl na ixci – dostal tylko lapa w pysk – jak niejeden tu powinie otrzymac


wchodzimy do domu -za progiem lezy grubszy ringo – tchorzliwy i
czeka na nas - findus jest chudy jak ja /reflexjusz wikipedialny napisal
o tym juz powiesc zem chudy i tak dalej ze dlatego do rowu ktory mi
wykopal dupne co zaliczy do klamstwa slynna a jakze aljosha -

dostaja nie zarcie – dostaja jedzenie – murra ma swoje sery na sniadanie
ktorych nie cierpie – jem razowce – kawa – pozwala na napisanie paru zdan
o zyciu ludzi zwanych zwierzami ktorych nie tresuje by przed znakiem „stop“
usiadly i nie zrobie fotografii – one – ci ludzie czuja niebezpieczenstwa ktore
my zwierza zwane ludzmi produkujemy i my „ludzie“ im agresje
przypisujemy

gruby
po napelnieniu zoladka zada glaskania - bije gowka o moja noge – wiem co to oznacza
tedy przewraca sie na grzbiet – podnosi lapy i prosi by go uczesac - piec minut pieszczotliwego czesania - rezultaterm sa wlosy wystarczajace na zrobirenie rekawow do oszukanczego swetra z merynosow sprzedawanych nam tu z wlosow indyjskich dziewic /fakty/

wieczor
murra idzie na spacer po polach – jak co dnia – od dwoch lat od kiedy mam koty – chudy wychodzi z ukrycia i idzie razem z nia - - moze tylko dwa kilomety – kryje sie w nieskoszonym maisie (po pl
kukurydza) – wyskakuje – tarza sie w dzis /temeratury / wyschlej trawie – wracaja
posrod /jeszcze/ zieleni drzew

24 – 00 – zechce isc spac nie moge zasnac bom widzial bame-o w kenii ktory baknal o przestrzeganiu praw czlowieka kiedy uprowadzaja tam dzieci i kobiety - erytrea szajs go obchodzi - zazdroszcze wam
ze mieszkacie w ameryce - tam jest cacy - nie macie EU i uciekinierow w kazdej wsi setki w namiotach.................
kiedy wiem o jego slynnej „czerwonej linii“ w syrii – wiem ze wysylal bron (ow pokojowy noblista) „demokratycznej rewolucji“ ktora dzis nazywa sie „IS – panstwo islamskie“ - nie komentuje idiotyzmu – on jest sam dla siebie czyms w rodzaju nauki - widze innych eurokratow socjalistycznego koncernu o nazwie unia europejska ktorej finanse byly kontrolowane co szesc lat - EU derkretem lobbystow
przedluzono okres kontroli na dwdziescia lat – czyli hulaj dusza piekla nie ma

wiadomosci – (pardont – u nas w przeciwienstwie do usa – cenzura nie ma
zbyt wielkiego wpylywu na serwisy informacyjne – a jesli – to wyduuuuupia generalnego
prokuratora – cenzora – co uczyniono i za co opinie publiczna cenia ale nie towarzysza
merkla ktory usilowal owego socjal edeerowca spod ciemnej gwiazdy uratowac - z pensja rencisty – zapewna 20 tysiecy euro miesiecznie

przymykam oczy na tych
ktorzy wola ublizac szprotkom

ci powiadaja
zycie mnie nie interesuje
pytam
czy
„szprotka“ nalezy sie interesowac
czy moze – nie polecam tego duszyczkom
swiatem w ktorym sie zyje?

zycie jest doskonale
ale trzeba wiedziec
jak go uzywac!
nie badz reflexem jeden z drugim
capito?

CYC
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: alohilani »

t
wchodzimy do domu -za progiem lezy grubszy ringo – tchorzliwy i
czeka na nas - findus jest chudy jak ja /reflexjusz wikipedialny napisal
o tym juz powiesc zem chudy i tak dalej ze dlatego do rowu ktory mi
wykopal dupne co zaliczy do klamstwa slynna a jakze aljosha -
A ten dalej i tak pewnie az do usranej smierci (mojej lub jego)...
A ja ci za to napisze zes nie cyc, ale cycwsza albo wszacyc.
Moge sie obydwoma pobawic, jak ty lekcewazaco moim.
Cycwsza, wszacyc, cycwsza, wszacyc, itd.
I to z malej litery, aby bylo sprawiedliwie.

To ze tak cudnie piszesz o zwierzetach, ktore ja sama tak bardzo kocham, nie daje ci zadnych okolicznosci lagodzacych. Szkoda, ze te zwierzeta nie wiedza jak bardzo zle trakujesz drugiego czlowieka na forum dla Polakow. Ucieklyby od ciebie w sina dal nie pozostawiajac nawet sladu.
Przy tobie to nawet jad hawajskiej okazalej "stonogi" to male piwo.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: sprawiedliwy »

On Cie kocha, Miłością Wielką, i działa pod wpływem uniesienia zmysłowego. jako odrzucony, łka, kąsa i biadoli , by tylko zwrócić na siebie uwagę gotów do czynów nieobliczalnych ale usprawiedliwionych stanem wzburzenia emocjonalnego. :mrgreen:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: Reflex »

24 – 00 – zechce isc spac nie moge zasnac bom widzial bame-o w kenii ktory baknal o przestrzeganiu praw czlowieka kiedy uprowadzaja tam dzieci i kobiety - erytrea szajs go obchodzi - zazdroszcze wam
ze mieszkacie w ameryce - tam jest cacy - nie macie EU i uciekinierow w kazdej wsi setki w namiotach.................
kiedy wiem o jego slynnej „czerwonej linii“ w syrii – wiem ze wysylal bron (ow pokojowy noblista) „demokratycznej rewolucji“ ktora dzis nazywa sie „IS – panstwo islamskie“ - nie komentuje idiotyzmu – on jest sam dla siebie czyms w rodzaju nauki - widze innych eurokratow socjalistycznego koncernu o nazwie unia europejska ktorej finanse byly kontrolowane co szesc lat - EU derkretem lobbystow
przedluzono okres kontroli na dwdziescia lat – czyli hulaj dusza piekla nie ma

wiadomosci – (pardont – u nas w przeciwienstwie do usa – cenzura nie ma
zbyt wielkiego wpylywu na serwisy informacyjne – a jesli – to wyduuuuupia generalnego
prokuratora – cenzora – co uczyniono i za co opinie publiczna cenia ale nie towarzysza
merkla ktory usilowal owego socjal edeerowca spod ciemnej gwiazdy uratowac - z pensja rencisty – zapewna 20 tysiecy euro miesiecznie
Nic z tego. Nawet jak zacznie po ludzku I nawet interesujaco - wielka zmyla: patrzcie jestem ludzki - to juz w polowie nie wytrzymuje i przemyca swoje durne obsesje. Nigdy nie zrozumiem jak mozna byc tak dennie glupi i pisac o cenzurze w USA." To szczyt mentalnego zaczadzenia.

Obama posylal bron do Syrii"..swinskie zagranie. Bo nie napisal komu, zeby zrobic wrazenie podsycania wojny przez Obame. To, ze Putin zaopatrrywal Asada w rakiety i gaz ktore zabijaly syryjska ludnosc, ze najbardziej smiercionosna bronia mordujaca setki tysiecy ludzkich istnien jest rosyjski kalasznikow - Cyc przemilcza swiadomie i cynicznie. Jeden wielki szajs i typowe Cyca dziadostwo.

A na Kubie zawieszono amerykanska flage, Kubanska juz wisi w USA. Amerykanski statek kosmiczny po 9 latach lotu przyslal fantastyczne zdjecia Pluto i jego ksiezyca z bliska z kranca naszego ukladu slonecznego. Osiagnieto porozumienie miedzy Iranem i szescioma krajami (USA, Rosja, Chiny, Niemcy, Francja i Anglia) o odstapieniu przez Iran prac nad nuklearna bronia. To sa wazne sprawy, ale nie dla Cyca. We wszystkich tych pozytywnych wydarzeniach USA odegrala inicjujaca role a to rujnuje samopoczucie Cyca - on egzystuje mentalnie tylko z nurzania sie w bagnie.

Naprawde juz mi niedobrze od prostowania falszu zdegenerowanego oszusta i hejtera, ktory sterroryzowal forum i spetal jego zycie. Czy nie widzicie, ze wszyscy pisza do niego albo o nim ? Przeciez jemu o to chodzi. Nie dosc ze jest w centrum uwagi, to blokuje rozwiniecie inego tematu, bo to automatycznie stawia go w cieniu. Dlaczego tak nerwowo reaguje na posty inicjowane przez uzytkownikow? Bo na ich tle wyglada jak za przeproszeniem skzyzowanie mula z oslem, nic nie ujmujac zwierzetom.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: jordan274 »

Cycu ,zeby nauczyc czegos psa niekoniecznie trzeba go tresowac,slowo "tresowanie "ma dla mnie rowniez pejoratywne znaczenie,mojego psa gdy byl jeszcze maly trzeba bylo oduczyc brania do pyska wszystkiego co spotkal na drodze i nie byla to tresura w tym zlym znaczeniu tego slowa,tylko dla jego dobra i udalo mi sie ,bo nigdy juz niczego ,co znalazl nie ruszal poza jednym wyjatkiem ,guma do zucia szczegolnie o smaku mietowym ,ktora ktos oczywiscie wyplul,z tym bylo najwiecej klopotu,bo kochal smak i zapach miety .Ale rowniez z tym sobie w koncu poradzilem.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: Reflex »

Cyc zwyczajnie zmysla. Nie zdarza sie, zeby pies i to pies agresywny, szedl grzecznie do nowego domu obok nogi obcego czlowieka i od pierwszego dnia zachowywal sie jak wieloletni dowownik i owieczka.
Nie prawda, ze psu nalezy patrzyc w oczy, wrecz odwrotnie. Obcy i nieufny pies patrzenie w oczy uznaje za wyzwanie i reaguje agresywnie.
Poza tym opowiadanie ladne i cieple.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: jordan274 »

Panie Reflex,to fakt,dobermany sa psami obronnymi i czesto agresywnymi ale z ta agresywnoscia tez roznie bywa ,kiedy sprowadzilismy sie do Wroclawia nie pamietam czy rok ,czy dwa po tym fakcie ,ktorejs wczesnej jesieni pojechalismy na spacer do lasu,w pewnym momencie moja corka ,jeszcze bedac malym dzieckiem 4 -letnim uslyszala jqkies skomlenie ,okazalo sie ,ze ktos przywiazal do drzewa dobermana,nie bardzo wiedzielismy co z tym zrobic ,bo i obcy pies i taka rasa ale odwiazalismy go ,zabralismy do samochodu i przywiezlismy do domu,weterynarz stwierdzil ,ze nie ma wiecej niz rok.Ale do czego zmierzam ,ten pies nigdy nie byl agresywny,byl wrecz lagodny i zastanawialismy sie,czy to trauma spowodowala takie jego usposobienie.Byl u nas 16 lat i to jego usposobienie nigdy nie uleglo zmianie.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: Reflex »

Wierze Jordanie, poza tym tam zadziala jeszcze inny aspekt. Pies wiedzial ze zostal porzucony! - was potraktowal jak wybawcow. Psy czuja i rozumieja duzo wieceej niz wielu z nas sie wydaje.
Nie dawno ogladalem wideo na FB, gdzie sfilmowano jak zachowala sie psia matka kiedy jej uratowano szczeniaki.
Z jej oczu laly sie ludzkie lzy wruszenia. Niestety nie podano w jakim niebezpieczenstwie byly male, ktos na telefonie nagral reakcje matki.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: jordan274 »

Tu jakikolwiek komentarz bedzie bez sensu Dziekuje za ten filmik
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: KARAWANA /CYC/

Post autor: zoskicyc »

jordan
nie czytaj bzdur bo odejdzie ci rozum
sam nie czytam
bo zawarosc znam intuicyjnie

moze byc
ze znales rodzine ka - bylem i dalej
jestem z nimi zaprzyjazniony

doberman
nie znam przypadku by doberman bez przyczyny kogokolwiek zaatakowal
ale wiem i doskonale jest mi znany fakt ze ich pies /doberman/
uratowal pani ka zycie kiedy zostala zaatakowana przez nozownika zadajac jej dwie rany
nozownika trzeba bylo do szpitala - a ja tego psa doskonale znalem - nazywali go "stary"
mialem go dwa tygodnie w domu kiedy ka musieli gdzies wyjechac - a przeciez w domu
byl owczarerk niemiecki zwany "zulus"
obaj
nigdy nie wykazali najmniejszych cech nieprzyjazni
co cechuje ludzi zwacymi sie "ludzmi"

jesli moge dac ci rade
nie czytaj tu bzdur
wikipediastow
takich bzdur
jest pelno
w niemieckich
xiegarniach
omijam
jak koscioly

ale
sa tez antykwariaty
dziwi mnie
dlaczego ludzie
pozbywaja dobrego
kupuja gowfna
skutek?
wypocce ktorych nie nalezy czytac

CYC

przy okaji
przypominam tylko
je ten sam wikopediastra
napisal - czym udowdnil
ze nie psy sa agresywne

lecz /wlasnie/ koty
uzupelniajac swoj dowod
sfingiwana fotografia zapewnia
z wikipediastrii....................

jesli
z takimi masz do czynienia
wowczas nalezy pojsc do kosciola
tam tez "truja"
ODPOWIEDZ