Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: scooby_brew »

PARIS — A heavily armed gunman opened fire aboard a packed high-speed train traveling from Amsterdam to Paris late Friday afternoon, wounding several passengers before he was tackled and subdued by two Americans, according to French officials, who said the pair had averted a mass killing.
http://mobile.nytimes.com/2015/08/22/wo ... ?referrer=
Dwoch Amerykanow uratowalo pociag pelen ludzi przed uzbrojonym Islamista w Europe
..
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: Reflex »

Amerykanie, ktorzy zapobiegli tragedii i uratowali wiele istnien w pociagu we Francji, spotkaja sie z prezydentem Hollande, prawdopodobnie zostana odznaczeni za swoj bohaterski wyczyn.
To nie jest ani przypadek, ani odosobniony akt. To sa wartosci w jakich wyrastaja Amerykanie, akcje gdzie ryzykuje sie zycie dla innych zdarzaja sie w USA na codzien i wszedzie tam gdzie sa amerykanscy zolnierze, strazacy a nawet zwyczajni ludzie. Ryzykuje sie zycie nawet w ratowaniu zwierzat.
Wiem wiem, w tym momencie Cyca dusi sie atak apopleksji, niestety nie ma w poblizu zadnego amerykanina, musi sie ratowac sam.

P.S.
Tak to byl rosyjski kalasznikow z fabryki idola Cyca: Putina i conajmniej dziewiec magazynkow. To mogla byc masakra..

On zlapal terroryste za kark i za karabin i przy pomocy dwoch kolegow powalil go na ziemie.
Obrazek
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: wielokropek »

Ci mlodzi ludzie byli z Kalifornii, a konkretnie z Sacramento :)


Slonecznie -
wielokropek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: Reflex »

Nie Twoja zasluga wielokoropek... Zawsze podpinasz sie pod czyjes zaslugi.
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: wielokropek »

??????????????????????

wielokropek
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: scooby_brew »

Z jednej strony Europa miała wielkie szczęście: mogło być dziesiątki zabitych, kilka razy więcej niż Charlie Hebdo. Z drugiej strony, Europejscy Jihadziści pewnie teraz zechcą dokończyć "wyczyn" ich brata, więc chwilowo pociągami w Eurabii bym nie jeździł.

BTW, jak myślicie ile ten Jihadzista posiedzi za ten wyczyn? Nikogo nie zabił, więc myślę że za kilka miesięcy wyjdzie z pierdla i będzie dostawał zapomogę socjalną od dobrodusznych Europejczyków, napewno oskarży ich przy okazji o rasizm :D

Już teraz jest "oburzony" że media nazywają go terrorystą: http://www.firstpost.com/world/train-gu ... 04580.html
PARIS/ALGECIRAS, Spain A gunman who attacked passengers on a high-speed train in France two days ago is "dumbfounded" at having been taken for an Islamist militant and says he only intended to rob people on board because he was hungry, his lawyer said on Sunday.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: Reflex »

Wersja bardzo pesymistyczna, mysle ze Francuzi nie beda tak naiwni. Sledztwo sie toczy, zbiera sie materialy i wszystko wskazuje ze znajda dowody na powizanie napastnika z terrorystami. Przynajmniej ja w to wierze.

Tymczasem mily final wydarzenia. Prezydent Francji Hollande udekorowal czworke bohaterow najwyzszym francuskim odznaczeniem: orderem Legii Honorowej.
(trzech Amerykanow i jeden Angllik - ten po lewej) François Hollande to ten malutki w srodku :)

Amerykanscy chlopcy ujmuja jeszcze czyms... Jak zalatwili terroryste tak przyszli do dekoracji, bez pompy w sportowych koszulkach, naturalni i skromni, tacy jacy sa na codzien i w pociagu w czasie ataku.

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze:
Amerykanscy chlopcy ujmuja jeszcze czyms... Jak zalatwili terroryste tak przyszli do dekoracji, bez pompy w sportowych koszulkach, naturalni i skromni, tacy jacy sa na codzien i w pociagu w czasie ataku.
a moze chlopaki na urlop nie wzieli garniaka a specjalnie kupowac bylo za drogo to nie chcieli wiec przyszli jak przyszli
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: wielokropek »

Ja sie tez podpinam pod te ordery... :)

wielokropek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Americans Foil Gunman on Train, French Officials Say

Post autor: pomorzak »

i slusznie bo w swiat poszly nie nazwiska a to ze dokonali tego Amerykanie :D
ODPOWIEDZ