Co nieco o Sporcie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: Reflex »

Najbliższa okazja to eliminacje strefy europejskiej, które odbędą się w styczniu 2016 r. w Berlinie. W turnieju weźmie udział osiem drużyn, w tym m.in. takie mocne reprezentacje jak Francja, Rosja, Niemcy czy Serbia. Bezpośredni awans na igrzyska wywalczy jednak tylko zwycięzca. Zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsce, o igrzyska powalczą w maju w turnieju interkontynentalnym, z którego trzy najlepsze zespoły oraz najlepszy zespół azjatycki zagrają na igrzyskach w Rio. /sport/
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: pomorzak »

Wracajac do przegranego meczu Polska-Niemcy przed dwoma tygodniami w Frankfurcie.
Atmosfera byla wspaniala i Polacy grali calkiem przyzwoicie.
Myslalem ze jestem w Polskiej czesci az do chwili gdy Niemcy strzelili gola.
Nagle ludki dookola poderwali sie z brawami. Dopiero wtedy zorientowale sie jak wszystko jest wymieszane.
Fantastyczna przyjazna atmosfera i totalny brak wrogosci miedzy kibicami.
Na ligowych meczach wyglada to calkiem odmiennie.
Raz bylem na takim ligowym meczu i w dodatku tam gdzie stoja ultras.
Mocne to bylo.
Twardy trzon kiboli z Frankfurtu jest znany z awantur.
Wracajac jednak do tamtego meczu to podziwialem przebrania kibicow.
Byl tam Krol w sobolach i koronie, byla i polska szlachta w kontuszach i sarmackimi wasami i cala plejada najdziwniejszych bialo-czerwonych postaci. Swietne widowisko i super publika.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: Reflex »

Wiekszosc Polakow to kulturalni i inteligentni ludzie a kibole raczej nie chodza na mecze miedzynarodowe. Jesli juz to w pojedynke, moze w gronie znajomych i zachowuja sie normalnie.
No i wydaje mi sie, ze ogolnie sytuacja na krajowych stadionach sie poprawia. Kilka akcji policji i wyrokow sadowych tez robia swoje. Tak naprawde, to caly ten kibolski motloch, to margines prawdziwych kibicow, tchorze i mieczaki. Silni czuja sie tylko w kupie.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: Reflex »

Lewandowski strzeli dzisiaj swoja setna I sto pierwsza bramke w Bundeslidze.
Niemy z humorem skwitowali wyczyn:" Lewandowski w kryzysie, tylko dwie bramki w 12 minut" :D

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: Reflex »

Robet Lewandowski robi sie nudny? Dzisiaj w lidze mistrzow strzelil 3 bramki Dynamu Zagrzeb. W sumie w ostatnich trzech meczach zdobyl 10 bramek. :o

Co zrobić z tym gościem? Może powinniśmy przestać go kryć? Wtedy Robert tak się speszy, że nie będzie nam strzelał goli - żartował przed meczem Mamić.Nie znalezli na Roberta sposobu.

Czy to jest dla niego dobre? Znajac psychike kibicow, kiedy Lewandowski nie zdobedzie w jakims meczu bramki, zacznie sie wybrzydzanie. Niestety laska kibicow na pstrym koniu jezdzi. Ale poki co, cieszmy sie. Jeszcze kilka lat temu sie nam cos takiego nie snilo. Polak jednym z najlepszych napastnikow swiara w jednej z najlepszych lig swiata? Czasem chce sie uszczypnac....
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: Reflex »

jdno slowo: LEWANDOWSKI
Wczoraj Polska zremisowala ze Szkcocja 2:2. Obie bramki strzelil Lewy a ta ostatnia dwie sekundy przed odgwizdaniem konca meczu.




Wszystkie bramki
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: Ninel »

Refleksie!!! Jak mogles nie skomentowac dzisiejszego zwyciestwa Polakow z Irlandia? Mecz byl znakomity ( glownie pierwsza polowa ). Przeszlismy! Ja sie bardzo ciesze!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: Reflex »

Masz racje, wsdyd mi... Rzecz w tym, ze jestem rozkochany w amerykanskim footbalu I caly sie w nim dzisiaj zatopilem. Poza tym, nie wierzylem ze Polacy pokonaja Irlandie, przeciez ci ajrysze pokonali mistrza swiata, Niemcow. Ave Lewandowski, Ave polscy pilkarze.... Dzieki ze mnie obudzilas.
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: scooby_brew »

Oglądaliście World Series? Wczoraj Royals wygrali 4ty mecz, i przez to wygrali World Series (4-1 w meczach, w World Series maksymalnie moze byc 7 meczow). Pierwszy mecz Series miał aż 14 innings i trwał 6 godzin!


Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Co nieco o Sporcie

Post autor: Reflex »

Nie ogladalismy sorry :( Nie przekonalem sie do baseballu, ale dam sobie uciac.......glowe,
za amerykanski football.
College football - kluby szkol wyzszych - moj zespol Florida Gators i NFL - liga zawodowa: Jacksonville Jaguars.

Jednak kibicuje wielu druzynom. Tutaj kocha sie swoja i poza bezposrednimi pojedynkami z "moja " druzyna, kibicuje sie tym najlepszym. Tydzien temu moje Jaguary pokonaly na Wembley w Londynie Bufalo Bills.

Obrazek

Ciekawostka! Po raz pierwszy w historii, transmisje telewizyjna z Wembley przprowadzilo Yahoo za posrednictwem internetu z pominieciem telewizyjnych satelitow. Mecz ogladano na calym swiecie, m.in. w Brazylii, Wietnamie, Ameryce poludniowej. Obraz byl swietny w telewizji, na monitorach komputerowych I smartfonach..
Nadchodzi czas globalnych transmisji, dostepnych wszedzie tam gdzie siega internet.

Przepraszam Scooby... nie moglem sie oprzec i napisalem o mojej ulubionej dyscyplinie...
Jesli znajdziesz troche czasu, napisz co o baseballu.
ODPOWIEDZ