Z ostatniej chwili

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Z ostatniej chwili

Post autor: Galwas »

Podobno według Guardiana niedawne badanie opinii publicznej pokazuje, że około 1/4 młodzieży pomiędzy 18 i 24 lat sympatyzuje z państwem islamskim, chociaż muzułmanów we Francji jest tylko 7-8%.

Wygląda na to, że młodzi ludzie jak zawsze szukają wielkich celów, misji i wartości. Mówiąc prosto: oni szukają sobie jakiejś ważnej sprawy takiej, za którą warto i można umierać.
Jeżeli się im takiego celu nie da, to albo będą faszystami i nacjonalistami, albo rewolucjonistami, czyli na dzisiaj dżihadystami.

A poza tym:

Moim idolem politycznym jest teraz Ryszard Petru. Szkoda, że nie mogłem na niego zagłosować.

Kaczyzm zagraża pokojowi światowemu!
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: Galwas »

Wiecie, do dzisiaj pamiętam z dzieciństwa wydarzenie, kiedy pewnego razu ktoś zadzwonił do naszych drzwi (rodziców nie było) a moi dwaj starsi bracia przykazali mi, "jak ktoś do nas, to nie ma nas w domu". Otworzyłem więc i stojącemu niespodziewanie przed drzwiami ich koledze próbowałem wyjaśnić, że braci "naprawdę nie ma w domu", kiedy to oni nagle wyskoczyli z krzykiem: jak to nie ma? Jesteśmy! Wchodź stary!
Myślałem wtedy, że się spalę ze wstydu.

Dlatego może rzeczywiście Merkel popełniła błąd zachęcając uchodźców do przybycia, co oni niestety potraktowali śmiertelnie poważnie. Ta wypowiedź Merkel nie tylko była błędem, ale także dużym afrontem wyrządzonym tym państwom, które starały się kontrolować napływ imigrantów, jak na przykład Węgry.
Ci uchodźcy okupowali tutaj dworzec Keleti, koczowali na nim i handryczyli się z władzami, żeby ich puścić dalej i nie zawracać im głowy rejestracją itp.
Władze odmawiały kategorycznie uzasadniając to obowiązującymi przepisami europejskimi. Kiedy jednak Merkel olała Dublin 2 i humanistycznie zaprosiła szukających pomocy, to wyszło na to, że władze węgierskie z uporem godnym lepszej sprawy robiły z "gęby cholewę" i musiały się wycofać jak nie pyszne z zajmowanego urzędowego stanowiska i puścić wszystkich dalej.
Dopiero po tym Orbán zarządził budowanie ogrodzenia.

W sumie, w myśl zasady, że piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami, wszyscy przegrali. I Merkel i Europa.
Z tym, że mogę się mylić i zastrzegam sobie prawo odwołania do jutra.

Co się jednak tyczy JWP Cyca, to owszem zgadzam się z tym, że faktycznie ta Unia Europejska niepotrzebnie się zajmuje gwintami żarówek i zakrzywieniem ogórków, oraz że dawniej, bez uchodźców, było lepiej i tak powinno było pozostać i nawet, gdyby wszystko zostało po staremu, i żadnych dalszych zmian nie było, to byłoby fajnie, spokojnie i nikomu by to nie przeszkadzało, jednak : Niestety jedno jest na tym świecie pewne, że zmiany nie są wyjątkiem, tylko oczywistą drogą rozwoju i sytuacja, kiedy nie ma zmian, to śmierć, to zero stopni Kelwina, kiedy nic się nie rusza. Nawet cząsteczki atomowe.
Współczuję, tym, którzy tego nie rozumieją i nie potrafią się z oczywistymi wydarzeniami pogodzić.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: Reflex »

Obrazek

Swieta prawda...

A z ta mlodzieza to winne jest wynalezienie smartfonu. Mlodziez totalnie sprzedala dusze i sarca smartfonom, nie wyobraza sobie bez niego zycia. A podstepne ISIS maja swietne programy propagandowe, trafiajace do romantyzmu mlodziezy, ktore podstepnie instaluja (jak wirusy) na ich smartfonach i prowadza rekrutacje, w szeregi ISIS obiecujac zycie w raju.
Mam nadzieje, ze po zamachu w Paryzu tej mlodziezy przeszlo.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: Galwas »

Zastanawiam się gdzie jest administracja?

Czy nie można by na przykład ewentualnych zwolenników PIS-u z tego forum wypier.dolić na zbity psyk i wyzwać od najgorszych? Ewentualnie dotkliwie obrazić?

No bo komu by to przeszkadzało? "
Nie lękajcie się" jak powiedział pewien święty polskiego pochodzenia w Watykanie.

Dziękuję!
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: wiara i s »

Galwas pisze:Zastanawiam się gdzie jest administracja?
chyba byli o 6 rano

I admin ma areszt wydobywczy :lol:
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: zoskicyc »

W sumie, w myśl zasady, że piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami, wszyscy przegrali. I Merkel i Europa.
Z tym, że mogę się mylić i zastrzegam sobie prawo odwołania do jutra.

Co się jednak tyczy JWP Cyca, to owszem zgadzam się z tym, że faktycznie ta Unia Europejska niepotrzebnie się zajmuje gwintami żarówek i zakrzywieniem ogórków, oraz że dawniej, bez uchodźców, było lepiej i tak
________________________________________

JWP Galwas
tutaj calkowicie sie z JWP zgadzam
uzyjmy prostego jezyka ............
idee europy powalil merklizm
ale
kto tego osobnika zdejmie
kiedy narod glupi tak dlugo
jak moze jezdzic mercedesam
a to
ani unii
ani merklizmu zasluga tylko
pracowitosci tych facetow
ktorzy spowodowanym przez
merklizm kryzysem zrezynowali
z dwumiesiecznach pensji
zeby wszystko funkcjonowalo
i doszlo do normy

mamy merklokryzys w europie
i nic innego

CYC
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: Reflex »

I masturbacja trwa a orazgamu jak nie bylo tak nie bedzie. Cos jak pie...lenie kotka przy pomocy mlotka.
I znowu i znowu i znowu i znoowu i znooooo......... Piec_tysiecy_siedemsetny raz.
Ratunek? Obciac mu zwiotczale i niesprawne narzedzie a skonczny sie brandzlowanie?
Nieeeee..... :mrgreen:
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: Ninel »

"I masturbacja trwa a orazgamu jak nie bylo tak nie bedzie. Cos jak pie...lenie kotka przy pomocy mlotka.
I znowu i znowu i znowu i znoowu i znooooo......... Piec_tysiecy_siedemsetny raz.
Ratunek? Obciac mu zwiotczale i niesprawne narzedzie a skonczny sie brandzlowanie?
Nieeeee..... :mrgreen:" /refleks/


I to jest oczywiscie na temat "Z ostatniej chwili"....forma pelna tresci!
Nie zauwaza jednak Refleks, ze on ma " wytrysk intelektualny" niemalze w kazdym swoim poscie...no coz, jemu nic obcinac nie trzeba; samo uschnie i odpadnie zrozpaczone chamstwem i glupota wlasciciela....
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: zoskicyc »

czy wytryski glupoty
mozna nazwac wytryskami
intelektu - tego nie wiem
chyba ze intelekt jest zaba
albo mucha plujka ktora
ugryzc nie moze i dlatego
pluje

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Z ostatniej chwili

Post autor: zoskicyc »

W sumie, w myśl zasady, że piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami, wszyscy przegrali. I Merkel i Europa.
Z tym, że mogę się mylić i zastrzegam sobie prawo odwołania do jutra.
--------------------------------------------------------------------------------------------

JWP
ja tez chcialbym sie mylic
ale
polowa decyzji podjetych
nie musi sie sprawdzic
sa one tylko sluszne w
momencie ich podjecia
kiedy nie mysli sie o ryzyku

a ocena-wycena ryzyka
zalezna jest od inerligencji
decydentow na co my ludziki
nie mamy zadnego wplywu
bo wybierajac ich nie wiemy
kim oni naprawde sa
wiecej
jakiez /nie od nas/ zaleznosci
podlegaja

CYC



Obrazek
ODPOWIEDZ