KALUMNIE OSZCZERCOW.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: alohilani »

A zaczepianie ciagle Pana Sprawiedliwego, docinki, kiedy pisal normalnie?
Bo tu chodzi o ukrocenie wszelkiej normalnosci,
aby prowadzic nienormalne i podle gry, a wrabiac w te gry innych.
Ci dwaj tepia wszelka normalnosc na tym forum, jesli nie pasuje
do ich gry.
Jesli pisze normalnie, to zalozyc mu spodnice i pisac jako ona, aby osmieszyc.
Druga sprawa.
Kazdy na tym forum ma swoj pseduonim.
I tym nalezy tu operowac.
Jesli pseduonim jest meski, to pisac jak do mezczyzny.
Ale tu chodzi o osmieszenie, bo ktos moze ma pdobne zdanie
na jakis temat, jak Reflex, ktory napisal np. ze oni klamia.
I juz masz przes.rane za przeproszeniem, bo masz podobny na cos poglad.
I tak az do us.ranej smierci, az sie zmecza i od nowa.
Dwoch psychopatow, ktorzy goscinnie pisza na tym forum, chcialo podporzadkowac
to forum swoim brudnym celom piszac jednoczesnie, ze pisanie o czyms innym to wydzielanie gazow.
Ej, brak nawet slow na takie dzialania.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Reflex »

tak, jeśli jeszcze raz mnie ktoś tu wyzwie i nazwie , i napisze personalny, odnoszący się do mojej osoby post, a nie do treści które piszę, to jest to mój ostatni tutaj post. Ja też mogę mieć tego dość, bo jestem tu dla przyjemności i wymiany poglądów i myśli a nie osobistych wycieczek.
Przestan do diabla. Jordanowi dobrze radzisz a sam robisz co innego. Jest tyle sposobow, zeby sie uwolnic od napastnikow.
a) nie reagowac i pisac swoje, dyskutowac z tymi ktorzy pisza normalnie. Nie jest latwe ale mozliwe.
b) jest w Twoim panelu uzytkownika opcja "wrogowie" I "przyjaciele". nie lubie jej nazwy, ale pozwala na zablokowanie dla Ciebie postow ludzi, ktorych nie chcesz czytac. Jak zablokujesz intruza,dostaniesz tylko informacje ze zostal napisany post przez (tu nick zablokowanego) I opcje zeby go otworzyc jesli chcesz przeczytac.
UWAGA to dziala tylko po zalogowaniu sie, jesli czytasz jako gosc wszystkie posty sa widoczne.

Odchodzac stad zrobisz tylko przykrosc normalnym uczestnikom a najprawdopobniej sprawisz satysfakcje trollom. Bez sensu.
Nie rozumiem dlaczego nikt na to nie wpadl ze Ci dwaj egzystuja tylko dzieki nam. Jesli ich zingorujemy, zwiedna jak chwasty .
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: sprawiedliwy »

owszem jest wiele sposobów.To prawda. Ale ja nie mam czasu.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: jordan274 »

No tak ,wobec tego wypada mi podzekowac chyba wszystkim,za pewne zrozumienie specyfiki tego forum zwlaszcza w okresie kiedy mnie jeszcze tu nie bylo,musze jednak ragowac ostroznie i zachowawczo ,bo jednak nie bylem tego swiadkiem i w zwiazku z tym nie chcialbym nikogo moja ewentualna reakcja skrzywdzic.
Panie Godzilla,mysle,ze ta zla passe tego forum mozna byloby w jakis sposob poprawic i byc moze wrocic do tej normalnosci ,ktora kiedys tu byla ,jak Pan napisal,rozumiem, ze moze nie byc to latwe ale moze po prostu szkoda tego forum i tylu lat Waszych zmagan,a czy TY Cycu uwazasz ,ze byloby to niemozliwe?.Panie Sprawiedliwy ,moze
warto sprobowac ,jak Pan mysli...Pozdrawiam Jordan
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: jordan274 »

Pani Alohilani ,dziekuje rowniez za to co Pani napisala,jest mi przykro i zaluje ,ze podjela Pani taka decyzje,szkoda...Pozdrawiam
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: pomorzak »

Kochani
ile to juz rozmow tego typu bylo na tym forum
i co sie zmienilo ?
kazdy dokladnie wie co powinni zrobic inni bo oni sa odpowiedzialni
ale co do wlasnej osoby to taryfa ulgowa bo kazdy ma status pokrzywdzonego
i wlasne rachunki krzywd do wyrownania
ale po co o tym pisac
kiedy kazdy dobrze wie a i tak zrobi tak jak zawsze
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: jordan274 »

Panie Pomorzak ,przede wszystkim trzeba przestac kogokolwiek traktowac instrumentalnie ,bo to najczesciej dziala w dwie strony,niestety.....Pozdrawiam
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Panie Pomorzak ,przede wszystkim trzeba przestac kogokolwiek traktowac instrumentalnie ,bo to najczesciej dziala w dwie strony,niestety.....Pozdrawiam
trzeba oj trzeba
i na tym pozostanie
bo to robia zawsze inni

tez pozdrawiam i zycze powodzenia
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: godzilla »

jordan274 pisze:Panie Godzilla,mysle,ze ta zla passe tego forum mozna byloby w jakis sposob poprawic i byc moze wrocic do tej normalnosci ,ktora kiedys tu byla ,jak Pan napisal,rozumiem, ze moze nie byc to latwe ale moze po prostu szkoda tego forum i tylu lat Waszych zmagan,a czy TY Cycu uwazasz ,ze byloby to niemozliwe?.Panie Sprawiedliwy ,moze
warto sprobowac ,jak Pan mysli...Pozdrawiam Jordan
w jaki sposob poprawic? nie piszac tutaj?
probowalem ale Cyc tu zostal i prawie go rozdeptali w gnoju to napisalem to czy tamto... gdyby on byl uczciwy dla siebie i przestal tu pisac to inni by sie pozagryzali... tak to maja chociaz jego i moga mu nogawki podszczypywac...

i przestan pisad do sprawiedliwego per pan... to jest kobieta, a konkretnie baba pod siedemdziesiatke, ktora nic nie robi tylko pisze, pisze i pisze...
jej sprawa, ma caly internet do dyspozycji ale zdecydowala sie niszczyc mnie na innym forum a teraz za mna tu przylazla...

przeciez ona nigdy nie pisala jak facet... nigdy tez nie zaprzeczala ze jest kobieta... wszedzie stosuje te sama taktyke - wqrwic ale "kulturalnie" a potem "to nie ja to on" i opowiadac ze ona sie obraca w takich sferach gdzie wypowiedzenie slowa "dupa" to oznacza pąs na bladych licach dam... i w ogole bon ton turzur...

co ona tu wniosla poza zametem i przypeirdalaniem sie do wypowiedzi innych? nic... nigdzie nie ma zadnej jej mysli, zadnych pogladow ani nie podziela ani nie wypowiada... ma tylko pretensje do oceny innych i tylko w tym celu tu pisze...

przeciez to widac i czuc ze cos tu smierdzi...

a tej tam z hawajow kolorek nie podchodzi... aj waj giewalt... co to bedzie? a ja juz taki zamowilem i produkuja go w Maroku specjalnie dla mnie...

i kto tu mowil ze sie przypierdzielaja do bzdur?

mialem samochody i szare i bure i nijakie a nawet bialy... w niebieskich jednak mi zawsze bylo do twarzy, wiec aloha sie nie martw o kolorek moje Dacii... i pisz, pisz o tym jak cie tu chca zniszczyc i cie niszcza... sama atakujesz i probujesz ponizyc innych a potem pretensje... bo ty NAGLE zrozumialas ze ten reflex, przez ktorego tu dziesiatki ludzi odeszly to jednak byl atakowany biedactwo...

i na pomorzaka byly ataki bo sobie kupil mercedesa... i to byl drugi powod do tego wscieklego ataku...

a to ze powiadomil tu wszystkich o tym ze kupil mercedesa a nie jakas gowniana Dacie - to tego akurat nie pamietasz bo to bylo na samym poczatku dyskusji...

no, moze nie napisal ze gowniana ale pierwszy zadrwil ze mnie... a ja wole kupic Dacie za gotowke niz mercedesa na raty bo nie musze sie chwalic znajomym jak mi tu dobrze w Rajchu... bo nie mieszkam w Niemczech i mam w dupie opinie innych...

a wracajac do zyczenia smierci dla wuhapa przez reflexa... otoz reflex WIELOKROTNIE pisal do wuhapa (teraz Cyca) per "stary dziad stojacy nad grobem" czy cos w tym stylu... ja jako nie zainteresowany osobiscie, nie musze pamietac w 100% wszystkich slow, ale podejrzewam ze czlowiek, ktorego one dotyczyly mogl je odebrac jako obrazliwe... tym bardziej ze kazdy kto choruje na pewne choroby calkiem konkretnie "stoi nad wlasnym grobem"...

w jakim celu ty zostalas fanatyczka zdrowego zywienia i wyznajesz te rozne wariactwa, jak przymus picia wody alkalicznej, czy zielone soczki i inne pier.doly? bos taka zdrowa?
oj, chyba nie...

wszyscy stoimy nad grobem... wlasnym lub cudzym... i tego sie trzymajmy a nie pier.dol typu "musze kogos wykonczyc w internecie, bo jak ja go nie wykoncze to on mnie wykonczy"...

reflex dupa bo jemu brakuje totalnie odrobiny akceptacji dla krytyki jego osoby... gdyby nie to to byc moze bylby z niego normalny czlowiek ale popatrzmy na jego slynne "zolte gacie"...
dal jakas fotke w zoltawych spodniach i gdyby nie jego idiotyczna reakcja to nikt by tego dalej nie ciagnal.... i setki innych razy gdy nie znosil krytyki... jak chocby to durne "piekielko reflexa"... nie bylo sie o co klocic ale przeciez on nie pozwoli sie krytykowac... i wojne wywolal z wlasnej urazonej dumy... bo akurat w czasach gdy wszyscy mieli monitory 14-to calowe ja sobie kupilem wiekszy i zobaczylem to czego on nie mogl zobaczyc na swoim... taki monitor to wtedy byl spory wydatek idacy w setki dolarow czy frankow...

jesli prawda jest to co pisze Ninel ze reflex jest starym dziadem to coz... pogratulowac fantazji... moze jeszcze pisuje na innych forach jako nastolatka... kto go tam wie...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:...ale co do wlasnej osoby to taryfa ulgowa bo kazdy ma status pokrzywdzonego
i wlasne rachunki krzywd do wyrownania...
ale mam nadzieje ze przyznasz kto komu jako pierwszy przypieprzyl?
czy ja z twoim mercedesem czy ty z twoim mercedesem porownujac go do mojej Dacii?

bo niektorzy tu maja daleko posunieta skleroze i uzywaja ciebie ciagle jako dowodu na gnojenie ludzi na tym forum i przytaczaja tego twojego mercedesa...
masz go jeszcze?
Zablokowany