KALUMNIE OSZCZERCOW.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: alohilani »

A ja napisalam do administracji, nie do moderatora, ktory w ogole tu nie dziala, ale kaze pisac prywatnie do administracji jesli zwroci sie uwage na jakis chamski post, zeby usunieto moj profil z forum.
Wlasnie ze wzgledu na szkodliwa dzialalnosc panujaca na forum.
Nawet katalizujace wasze wypowiedzi tu nie pomoga.
Jesli mozliwe jest to, zeby razem z usunieciem uczestnika zniknelo wszystko to co napisal, a szczegolnie to dobre i pozytywne, to byloby najlepiej.
Nikt bardziej jak ja nie zaznal krzywdy na tym forum z rak swoich falszywych przyjaciol, ktorzy malo ze "sprzedali", to jeszcze na sile wtloczyli do "obozu" swojego wroga kiedy ja chcialam byc neutralna i poznac prawde o klamstwie. Oni sie zaparli klamstwa i zaatakowai i atakuja do dzis.
Przeciwstawisz sie pomowieniu, to odezwie sie inny z atakiem.
To forum bylo wlasciwie jedyna moja lacznoscia z polskoscia.
I szkoda, ze administracja nic nie robi, aby ukrocic ataki na innych.
A moze chodzi o to, aby te ataki byly.
Nic nie zrobili w sprawie ciaglego atakowania Pana Sprawiedliwego, zupelnie nic.
Ale ja mam gdzies taka lacznosc, jesli w gre wchodzi prwatany szantaz.
Czlowiek na poziomie tego jak wiadomo nie zrobi.
Szkoda slow.
Ja tu juz nie chce byc.
Nawet jak zglosi sie post, to odpowie moderator po dniach, a nawet tygodniach, zeby napisac prywatnie do daministracji. To jest czysta kpina.
Ja nie dla zartu, ale faktycznie odchodze. Mam nadzieje, ze administracja przeczyta i uszanuje moja decyzje.
I nic mojej dycyzji nie powstrzyma. Ataki na mnie mialy to przeciez na celu.
Na tym forum chodzi glownie o przemoc, to jest forum przemocy tak w sposobie dyskusji, moderacji zadnej, jak i w metodach. Nie chce, aby moje uczestnictwo o tak po prostu wygaslo. To nie o to chodzi. Ja chce, aby slad po mnie nawet tu nie pozostal, uwazam bowiem to miejsce za miejsce przemocy wobec innych. A z takim miejscem nie chce miec w ogole do czynienia. Juz rok i kilka miesiecy trwa przemoc wobe mnie, ktora sama musze ukrocic.
To wszystko.

P.S.
Ale jeszcze na koniec nazwe po imieniu to co forumowy cham i nawiedzony spiskowo wobec mnie czyni nawet wtedy, kiedy pisze do kogo innego. Dla mnie jest to zwykle ordynarne sku*wysynstwo. I to co wyodrebnilam pochylym drukiem reprezentuje to forum, bezgraniczne sku*wysynstwo wobec innych, bezkarne, bez zadnych konsekwencji, bez nawet najmniejszego zwrocenia uwagi. I wlasnie dlatego nie chce tu byc. Nikt inny bardziej niz ja nie doznal tego bolesniej. 13 lat to i tak za dlugo. 12 lat to male piwo. Ostatni rok to katorga zgotowana mi tylko dlatego, ze przeciwstawilam sie klamstwom o zyczeniach smierci na forum, ze przeciwstawilam sie niesprawiedliwosci na forum.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Reflex »

Aloha zalamalas mnie...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Reflex »

godzila
czy pamietasz popisy reflexa - willa(zdjecie daczy z papdekla)
w kazdym pokoju telewizor i komputer /foto/ - dwa baseny/zdjecia
basenow nie pokazal/ - wiec o czym my mowimy - procz mnie
chaba nikt nie watpil ze pisze bzdury - zreszta - jest to klawy gosc
ktory wysmiewa sie z czyjegos wygladu ( np mnie -mnie - zebrak) ale
nigdy nie pokazal swej facjaty procz wyznania ze "mial wiele kobiet"
i kobiety za nim przepadaja /wrecz/
Sprawiedliwy.
Od wczoraj robie wszystko, żeby Ci spawic przyjemność...
Napisalem pogodny post do Ninel, choc chialo mi się rzygac.
Widziales co napisala?

Teraz powiedz mi jak mam się zachować wobec powyższych Cycowych gowien?

Kazde slowo jest zmyślone. Kurewskie zdania i slowa, których NIGDY nie wypowiedzialem
Mam to bydlakowi wozyc w jego parszywego ryja, czy się debilnie (czytaj po chcescijansku) do niego usmiechnac?
Nie odpowiedziales na moje poprzednie pytanie, poradzisz teraz jak zareagować?
Bo pouczać i krytykować jest latwo. Chyba ze wierzysz jak pomorzak, ze jak ktoś rzuci w ciebie
kamieniem, ty rzuc w niego ceg....tfu chciałem powiedzieć chlebem.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: jordan274 »

Panie Sprawiedliwy,odpowiadam,bo nie znosze ostentacyjnego ignorowania jak sie ktos do mnie zwraca, czy ma tu
sens tworzenie nowych watkow,mysle,ze to nic nie da,atmosfera tego forum jest taka,jaka jest i nie widze ,zeby byla szansa na jakakolwiek zmiane,nie jestem zwolennikiem obrzucania sie inwektywami,a potem cwierkania jak ptaszyny, owszem moge rzucac miesem ale nie widze specjalnego powodu,nie mam zwyczaju robienia z siebie
cwaniaka i luzaka,nie umiem naprzod opier.....c kogos ,a za chwile dawac "buziaczki".Cieszylem sie bedac tu ale za
wszelka cene chyba nie widze powodu,a zabawianie kogos czy bycie zabawianym...chyba tego nie bralem pod uwage.Pozdrawiam
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: jordan274 »

I jeszcze jedno mysle ,ze w powyzszej sytuacji wypada mi przeprosic tych ,ktorym dostalo sie jakies moje obrazliwe slowo lub nieprzychylna uwaga,byc moze ta atmosfera tu miala rowniez na mnie jakis idiotyczny wplyw.Jordan
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: godzilla »

tu mogloby byc normalnie ale pisze tu dwoje zdrowo pier.olnietych plci obojga + nowa/stara baba/chlop, ktora istnieje tylko po to aby sie przypier.dalac i oceniac innych...

no niestety, taka jest prawda... wszyscy, a przynajmniej wiekszosc normalnych juz dawno zrezygnowala z zagladania tutaj bo nie chciala zglupiec... to co tu sie wyrabia to taki drugi KOD... protestuja przeciwko normalnosci i czlowieczenstwu... jedna taka obrazona, najpierw sama swinstw narobila a potem drze gebe wnieboglosy ze chamy, ze niszcza a to wszystko gowno prawda bo my chcemy normalnosci a nie uwielbienia dla debila reflexa i jego poddanej prawie niewonicy...

bo toto co sie zowie sprawiedliwy to nie sprawdzilo sie ani w zawodzie prawnika, ani jako dziennikarzyna, ani nawet nie sprawdza sie jako piszacy na roznych forach bo gdy wpisac jego popularny nick czy imie z nazwiskiem to znajda sie setki postow z calego swiata gdzie ludzie tego czegos nie lubia, nie cierpia, twierdza ze sie wpier.dala a pojecia nie ma, jatrzy i niszczy... to samo robi tutaj udajac rzeczowosc i niezaleznosc, a samo nie ma totalnie NIC do powiedzenia poza przypier.alaniem sie do tych, ktorzy probuja cos powiedziec od siebie...

to miejsce nie ma sensu, tu ludzie umieraja a inni odchodza... skasujcie to w piz.du!
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: alohilani »

no niestety, taka jest prawda... wszyscy, a przynajmniej wiekszosc normalnych juz dawno zrezygnowala z zagladania tutaj bo nie chciala zglupiec... to co tu sie wyrabia to taki drugi KOD... protestuja przeciwko normalnosci i czlowieczenstwu... jedna taka obrazona, najpierw sama swinstw narobila a potem drze gebe wnieboglosy ze chamy, ze niszcza a to wszystko gowno prawda bo my chcemy normalnosci a nie uwielbienia dla debila reflexa i jego poddanej prawie niewonicy...
A to wszystko to jest f. bullhit!!! Same inwektywy i klamstwa!!!
Dwoch psychopatow z Europy chcialo narzucic spiskowy charakter temu forum.
Dotyczy to spiskow w dziedzinie polityki jak i osobistych.
I wszystko byloby znosne dbyby nie przychrzanianie sie bez pardonu do kogos, kto kiedys powiedzial, ze ten drugi sklamal. To juz jest przestepstwo nie do odpuszczenia, za to jest wyrok. Dlatego tez kiedykolwiek ten drugi sie odezwie, to sie go neka. Nie bez powodu taki uczestnik nie posiedzial nigdy dluzej na zadnym z forum czego zreszta sam nie ukrywal. Jemu chodzi o to, zeby takimi akcjami zniszczyc to forum, sam nawet pisze, aby ten przybytek zamknac. On to forum niszczy, bo to nie jego forum, nie jest niemieckie ani szwajcarskie, ale amerykanskie, a wg niego wszytko co amerykanskie trzeba zniszczyc, tak mu dyktuje nienawisc do tego kraju, w ktorym to forum sie miesci. Nigdy tego nie ukrywal, wprost przeciwnie. Zawsze obarczal amerykanskich uczestnikow tego forum odpowiedzialnoscia za polityke zagraniczna Ameryki jako kraju, ilez to razy ja sama w ciagu tych wszystkich lat zwracalam im obydwom na to uwage, ze maja inna kategorie wartosci dla siebie a inna dla nas pod tym wzgledem.

Co do Reflexa i do tych basenow, to szalony dziadek znowu lze, on pisal nie o sobie, tylko ogolnie o Amerykanach. Nie klam zatem dziadku i nie wciskaj Reflexowi, ze tak napisal, to jest szukanie zaczepki. Kilka komputerow to ja sama moge miec w razie potrzeby, komputery nie sa drogie. Jesli bede miec dom, to moze tak byc, w malym studio to mi jest niepotrzebne.
Jesli tak pisze, to nie dlatego, ze mam z Reflexem jakis tajny pakt, ale dlatego, ze taka jest prawda.

Scinacie sie z Reflexem, poniewaz on tepi wasze klamstwa. Moze miec mocny jezyk, ale jednego nie mozecie mu zarzucic - klamstw, klamstw o interakcji uczestnikow na tym forum. Co do archiwizowania forum, to robil to niezyjacy juz Roo, z czym sie nie kryl. Ja nie archiwizowalam, ale ogloszenia z forum przychodzily na moj e-mail. Mam do tego czasu wiele starych postow, oczywiscie z nie z tego forum obecnego, ale tego 2009 roku, wielu usunelam, ale to zabiera duzo czasu, bo jest ich ogrom. Moja przygoda sporadyczna z forum zaczela sie w 2001, ale czytanie prawie na biezaco i pisanie w 2003, czyli 15 i 13 lat.
Pisze, bo jeszcze moge i bede dotad, az moj nick zniknie z forum.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: alohilani »

Te, dziadek z wygorowanym mniemaniem o sobie, toczacy sie po forum jak pijany zajac, idz do dentysty, zeby ci wymienil plomby z rtecia na te zwykle, poniewaz one miedzy innymi sa przyczyna zlej pamieci krotkiej, jeli faktycznie taka masz. To musi byc specjalna procedura, aby usuwanie tych plomb nie zaszkodzilo. Dluga dystansowa pamiec to mozesz miec dobra, za dobra, a nawet cholernie dobra, ale krotkodystansowa moze byc do kitu. Jesli to nie pamiec, ale to podlosc i zlosliwosc, to co innego.
Ja na kamien nie odpowiadam chlebem, taka dobra nie jestem.
Robilam to kiedys.
Moim przesladowcom sama wymierzam sprawiedliwosc zyczac im,
aby jesli to samo co mnie zrobili nie spotka ich w zyciu prywatnym obecnie,
spotkalo ich w tym zyciu po zyciu jako malutka czasteczka energii
ze swiadomoscia, ktora za wyrzadzone drugiemu czlowiekowi krzywdy
nie bedzie nigdy w stanie zaznac spokoju az do konca istnienia.
Nie ma lepszej kary.
Sprawiedliwosc wymierzona.
Za 14 miesiecy bezwzglednego perfidnego personalnego przesladowania
na tym publicznym forum.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Reflex »

Teresa boj sie Boga co Ty robisz? Nie masz prawa stad ochchodzic, opuszczac statek, na ktorym bylas jednym z najjasniejszych zagli. Nie powinien rowniez odchodzic Jordan. Wiem, ze ma do mnie zal, mysle on wie co mnie zabolalo. Pomimo tego co napisalem i co napisal o mnie Jordan, nie uwazalem go za wroga, zawsze mialem dla Ciebie Jordanie kawal serca i w glebi Cie rozumialem. Wez kilka dni odpoczynku i wracaj.

Dlaczego milcza pomorzak i Galwas? Piszcie co, bo zaczynam miec brzydkie przypuszczenia.

Zeby nie bylo tak dramatycznie i chodno, zaczne od czegos cieplego czyli mojej jak pisze Cyc "daczy z papindekla". Wiem ze ze rok znowu napisze ze sie chwalilem. Niech mu wyjdzie na zdrowie.
Poki co, niech sie dziadek wstydzi za swoja malostkowosc i plotki.

Mam nadzieje ze pisze do przyjaciol nie dla tych dwoch meskich zwisow. :D

Nic specjalnego, wygodny domek dwie sypialne, dwie lazenki (halllo Cyc), kuchnia, pokoj jadalny, glowny (liwing room),
prywatny pokoj (individual room - moje komputery, male biuro), garaz na dwa samochody.
Standart amerykanski, zadne mecyje, zaden wstyd, zapracowany wlasnymi "recami".
Pisze te detale celowo, sadystycznie, bo nie dosc ze Cyc nowu wyszedl na wala, to wiem jak obaj z godzila teraz cierpia.

Obrazek

Obrazek

Teraz wracam do kabaretu Cyca.
godzila
czy pamietasz popisy reflexa - willa(zdjecie daczy z papdekla)
w kazdym pokoju telewizor i komputer /foto/ - dwa baseny/zdjecia
basenow nie pokazal/ - wiec o czym my mowimy - procz mnie
chaba nikt nie watpil ze pisze bzdury - zreszta - jest to klawy gosc
ktory wysmiewa sie z czyjegos wygladu ( np mnie -mnie - zebrak) ale
nigdy nie pokazal swej facjaty procz wyznania ze "mial wiele kobiet"
i kobiety za nim przepadaja /wrecz/
CYC
Napisane we wlasciwym watku; KALUMNIE I OSZCZERSTWA. Popis bredni, wlasnie leci Cyca kabarecik.

Pouczenie dla Cyca: Zebrak to nie wyglad, tylko stan. Poza tym nigdy go nie nazwalem go zebrakiem, kilka razy napisalem ze dziad, ale znowu oznaczalo to zaawansowany wiek (od wscieklego dziadka) a nie stan posiadania.

Skurwysynstwem jest sugestia ze chwalilem sie "posiadaniem kobiet". Obys dziadu dostal za to ciezkiego zatwardzenia.
Chciaz kilka znajomych pan na to forum zwerbowalem. M.in jesli ktos pamieta: Kay, Czarownica, Kobieta bez Duszy, Elenka. Lubilem (z wzajemnoscia) w/w plus IzaBelle, Adele, Yole, i iine, ktorych nicki pozapominalem. Kobiety z klasa.
Jak widac, pomimo manipulacji dwoch trolli, szanuje Aloche i mam nadzieje ze z wzajemnoscia,

Nie chwalilem sie ani telewizorami, ani komputerami, ani domem. Pewne fakty wynikly z konkretnej dyskusji, inne zostaly sprowokowane. Godzilla zamiiescil duzo wiecej zdjec swojego domu niz ktokolwiek inny.

Nie mam za to dwóch krow i niemieckojezycznego radia i wcale ich Cycowi nie zazdroszcze i nie wygaduje Mam jedna zone, chetnie bym wzial druga, najlepiej wyksztalcona i z dobrym zawodem. Gdyby obie pracowaly, moglbym zrezygnowac z pracy, uchowalbym sie przy nich i moglbym wiecej czasu poswiecic Cycowi i godzili. Niestety. Musze za jakas kare, poswiecic 1/3 zycia na prace

Jesli Cyc miewa od czasu orgazmy (haha) mam nadzieje, ze jego szczeniacki post mu go dostarczyl.

Do wiadomosci ogolu. Ninel wedruje na liste wrogow i znika z mojego pola widzenia. Tradycyjnie, jak chcesz o mnie pisac, pisz na Berdyczow.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Ninel »

. Ninel wedruje na liste wrogow i znika z mojego pola widzenia. Tradycyjnie, jak chcesz o mnie pisac, pisz na Berdyczow./flex/



O dzieki ci panie. ( Boze )

jestem strasznie zapracowana i takie oswiadczenie( fleksia) szalenie mu ulzylo!

Postaram sie byc w kontakcie z normalnymi ludzi z tego forum.
Papa/\. :mrgreen:
Zablokowany