KALUMNIE OSZCZERCOW.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Reflex »

Oszczerstwo: kłamliwa wypowiedź, która ma na celu poniżenie lub ośmieszenie kogoś

USA: The publication or broadcast of any libelous or slanderous statement about an individual or business that can be proven to be false and published with the intention of harming that entity's reputation is considered to be defamation. Online defamation is the publication of such statements made on any Internet based media including blogs, forums, websites, and even social networking websites. While many Internet users believe that they are free to say and do as they like while on the Internet, this is untrue and the same defamation laws and regulations stand for online defamation as they do in any form of media

Za nisko tej pijaczynie do mnie, ale publiczne forum jest nosne i tutejsze kalumnie roznosza sie szeroko.
Nie mozna awanturnikom i hejterom na to pozwolic...

Zabezpieczone teksty Ninel:
Ty zwykla, komunistyczna moczymordo, ktora na tej Florydzie wyleguje swoje stare ( oceniam tak na ponad 70 lat ), tluste doopsko... za krwawice prawdziwych Polakow patriotow czepiales sie personalnie na polonii. net juz kazdego( ostatnio nawet poczciwgo Jordana ).
Poniewaz nie posiadasz zadnego prywatnego zycia to siedzisz tak z jakims smierdzacym papierochem w gebie przed komputerem od rana do rana i zyjesz zyciem innych ludzi...przypieprzajac sie do nich w najbardziej sprzyjajacych dla ciebie okolicznosciach
Zyje reflex, ktory niestrudzenie, jak Kiszczak, Jaruzel, Kaczor, czy inna menda odnotowuje w swoich aktach skierowanych na donosicielstwo kazdy szczegol z zycia przecietnego forumowicza. A jak sie, wedlug niego, nadazy okazja...to sruuuu ... przypomina,szydzac, lapiac za slowa, walac po uczuciach normalnego czlowieka
Fakty:
1) Nigdy nie zbieralem zadnych informacji na temat uczestnikow forum, ani nikogo na internecie.
Nigdy nie uzylem na forum informacji prywatnych przeciwko komukolwiek, poniewaz nigdy sie nimi nie interesowalem, to jest kur*** pomysl zapijaczonej awanturnicy.
Teczki zakladal ludziom Roo, (wiedzialo o tym cale forum), ktorego slowa o mnie pijaczyna tutaj cytuje.

2) Nigdy nie mialem nic wspolnego z idea komunizmu. Bylem jednym z zalozycieli Solidarnosci w regionie. Poznalem osobiscie Lecha Walese, rozmawialem z Kuroniem, bywalem na odczytach Michnika.
Uczestniczylem w tajnym spotkaniu KPN w Ursusie tam poznalem zone Leszka Moczulskiego "Majke", ktora spotkanie prowadzila.

Bylem internowany w Jastrzebiu I w Lupkowie w Bieszczadach.
Po intenowaniu za personalne zniewazenie owczesnego premiera Rakowskiego w obecnosci zgromadzonych ludzi zostalem skazany na wiezienie.
Wyszedlem po kilku miesiacach, dzieki akcji Reagana w sprawie internowanych, przybylem jako uchodzca polityczny, po trzech tygodniach pobytu otrzymamlem pozwolenie na staly pobyt (Green Card). Mialem niespelna 24 lata.

Mialem wiele pamiatek z okresu intenowania, koszule wiezienna z dziesiatkami autografow internowanych, w domu mialem kolekcje znaczkow solidarnosci, wycinki z prasy m.in o mnie, odebrano mi wszystkie. Udalo mi sie zabrac z soba moj pierwszy znaczek Solidarnosci I obrazek Matki Boskiej, z wizyty i mszy w obozie internowanych Biskupa Tokarczuka.

Obrazek

Odwrotna strona obrazka z napisem:
"Msza Sw. celebrowana w obozie dn.12.04.82 przez Biskupa I. Tokarczuka."
Pieczatka, jedna z wielu zrobionych z gumki "myszki" do gumowania.

Obrazek

Nigdy sie tym nie szczycilem, to byla moja sprawa, moje zycie.
Kiedy po latach byli dzialacze Solidarnosci, ktorzy chcieli "ginac za
Polske, wystapili o odszkodowania za internowanie, zamknalem sie w sobie.
Oni kazali sobie za walke zaplacic!

Ale po tym co ta........ nie wyraze sie , napisala o mnie.......

Nie chce wracac do lat poprzednich, nie chce eskalowac awantury, to nie moj styl.
I nie chce dobijac Mamuchy, najwiekszej i najwulgarniejszej awanturnicy w historii
forum.

Sprawiedliwy, dziekuje przyjacielu: )
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: sprawiedliwy »

Ninel pisze:A klase posiadam, dla ludzi z klasa.
przykro mi, to świadczy o tym że jej nie posiadasz, tzn. tej klasy w moim rozumieniu, bo jak wiesz klasa klasie nie równa. :mrgreen:

Pozdrawiam także, i także życzę miłej niedzieli.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: zoskicyc »

sprawiedliwa
jestes sprawiedliwa z siekiera w lapie
poczytaj (ja nie) co reflex mogl na NI napisac
ale czytaj dokladnie a jesli ci sie uda to mysl

nie mam ochoty pisac o twoich beznadziejnych
postach w ktorych wciaz "szpilujesz" udajac
"sprawiedliwosc"
polecam ci uwaznie przeczytac odpowiedz NI
i nie insynuowac tego czego w nich nie ma-
ale obrzydliwe - wstretne i pelne /zaiste/ zaczepek
wypracowanie reflexa jest w/g ciebie cacy

przypominam
"a maciejowi wpadl zaskroniec do barszczu
- a mnie nie...."

tak wyglada twoja sprawiedliwosc - twoja sprawiedliwosc
nadaje sie do jakiegos sadu kolezenskiego w przedszkolu

capito?

CYC
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze:Nigdy sie tym nie szczycilem, to byla moja sprawa, moje zycie.
Kiedy po latach byli dzialacze Solidarnosci, ktorzy chcieli "ginac za
Polske, wystapili o odszkodowania za internowanie, zamknalem sie w sobie.
Oni kazali sobie za walke zaplacic!

Nie wiesz że to było - jeden Koszmar.
1/3 komunistów biskupów
1/3 masonerii
1/3 polaków
Polacy nie byli w stanie obalić komunistów
Tak jak Ukraińcy Rosjan

Niektórzy wiedzą ze zostali oszukani.
I co
Mason ci powie dostałeś zapłatę
Mnie już nic nie obchodzi
Możesz żebrać jak nie umiesz żyć.

Tak się traktuje tych co nie są przebiegli w działaniu.
I nie sprawdzają źródeł i aktorów prowokacji w jakim jest ona interesie/

Tak wiem teraz dlaczego wyjesz jak wilk w lesie
Nie wiedząc do kogo mając pretensje.

Zapomniałeś Boga
rekin
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: sprawiedliwy »

o ile zauważyłem, Panie Cyc to wypowiadam się o wszystkich. NIkt tu drugiemu dłużny nie jest i obrzucają się błotem nawzajem.
Jednakże widzę pewne różnice, a Pan widocznie nie widzi. Czyli Ninel tak samo jak Reflex. i Reflex jak Ninel, tak sobie z dzióbków inwektywy... no cóż to świadczyłoby o bezradności. Gdy przymiotniki zastępują rzeczowniki rozmowa nie jest rozmową a ani tym bardziej dyskusją. Jest jednak między nimi ( tzn NInel i Reflexem) zasadnicza różnica. Ja ją widzę.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Ninel »

"przypominam
"a maciejowi wpadl zaskroniec do barszczu
- a mnie nie...."./ Alex/

Cudne to cudne!!!! Ilove You Whp:)

Sprawiedliwy/a ,

ja dla przykladu, scislego, ..........................wole z Cyckiem zgubic niz z Toba znalezc.
Poza tym sprawiedliwie wybrales/las fleksia na kumpla....Zycze Wam wielu lat w szczesciu i zdrowiu...szczegolnie tym psychicznym...hehehe

Buziaczki, caluski, usciski, Pa Skarbie.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Ninel »

"Jest jednak między nimi ( tzn NInel i Reflexem) zasadnicza różnica. Ja ją widzę." /Spr/


Chyba Twoim kaprawym okiem...to widzisz....
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Reflex »

Cyc!!! Kiedy uzywasz mojego nicka, powinienes pisac wprost do mnie. Chyba ze jestes tchorzem, jak kazdy falszywiec wolisz zza węgła i podstepnie.

Argument :"poczytaj co reflex MOGŁ do Ninel napisac" to perla w koronie Twoich "intelektualnych" wytryskow.

Ponadto, jeśli twierdzisz, ze mnie ignorujesz, dowiedz się co to slowo oznacza, nie rob z siebie idioty.
Czas skonczyc z podjazdami, forum to nie Twoja prywatna pralnia brudow i osobistych rozgrywek, tu sa jeszcze inni ludzie. Zawaz ze agresją i klikowoscią nikt nigdy niczego nie wygral. Pokaz swój prawdziwy i intelektualny potencjal, czas powrocic do normalności.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: sprawiedliwy »

Ninel pisze:"Jest jednak między nimi ( tzn NInel i Reflexem) zasadnicza różnica. Ja ją widzę." /Spr/


Chyba Twoim kaprawym okiem...to widzisz....
O to jest KLASA. Sama w sobie. Brawo !!!
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: KALUMNIE OSZCZERCOW.

Post autor: Ninel »

"O to jest KLASA. Sama w sobie. Brawo !!!"

Pani Spprawiedliwa, ( bo teraz juz jestem na 100% pewna, zes jest kobieta)

nie musisz sie az tak zachlystywac moja Klasa, naprawde nie trzeba. Wystarczy, ze ja sama mam dla niej wielki szacunek!
Zablokowany