Globalna walka z terroryzmem

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Globalna walka z terroryzmem

Post autor: Ninel »

Malo ostatnio interesowalam sie polityka polska i europejska, ale wydaje mi sie,zePolska jest nadal bez szefa policji!!!


Jesli tak naprawde jest,a w Pl jest wszystko mozliwe ...to w obliczu, zblizajacych sie w PL miedzynarodowych uroczystosci ( Mlodziezy) ...moze byc bardzo nieciekawie, moi Panstwo.
Ciekawe jak IMC Klamczynski po tym wszystkim co zdzialal wbrew demokracji i wolnosci i madrosci...poprosi USA o pomoc w zorganizowaniu wszelkich zabezpieczen dla ochrony ludzi, ktorzy przybeda z calego Swiata do Krakowa? Przeciez ten dupek nawet nie wie co to jest atak terrorystyczny, bo go jeszcze, zadna laska dynamitu w dupsko nie trafila!
Bo zauwazcie, ze po Sep 11, 2001 Amerykanie najlepiej ze wszystkich narodow na swiecie kontroluja BYDLO terrorystyczne. No, bo jak tak sie normalny czlowiek temu przyjrzy...jak zabezpieczyli sie Francuzi i Belgijczycy...to smutek i rozpacz ogarnia.... Nic, kompletnie, ale to nic nie zrobili..Dlatego uwazam,ze niewinne ofiary ludzkie z Paryza i Brukseli sa "zasluga" niedoleznosci i glupoty wywiadow i rzadow tych panstw. Nie nauczyli sie niczego po tragedi Amerykanskiej? Rozumu im zabraklo, czy k*** pieniedzy?....
Kiedy wreszcie, ta cala reszta, glupiego swiata nauczy sie czegos od madrej Ameryki???

Pisze o tym, bo wlasnie sie dowiedzialam, ze dzieci moich znajomych, dobrych katolikow, leca na ten zlot....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

A ta ciagle wierzy oficjalnej propagandzie....
Teraz juz WSZEDZIE mowua o tym kto stworzyl is'-is...
darek
Posty: 112
Rejestracja: czw maja 13, 2010 12:57 am

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: darek »

Witam

No, bo jak tak sie normalny czlowiek temu przyjrzy...jak zabezpieczyli sie Francuzi i Belgijczycy...to smutek i rozpacz ogarnia.... Nic, kompletnie, ale to nic nie zrobili..

Szanowna Pani

Nie wiem jak zabezpieczaja sie Francuzi,wiem natomiast jak nie zabezpieczaja sie Belgowie.Mieszkam w tym kraju prawie w polowie drogi z Antwerpii do Brukseli.Kraj jest dziwny co najmniej.Po pierwsze jest to federacja ,po drugie nie najlepiej uklada sie wspolpraca pomiedzy Flandria a Walonia,do tego jeszcze Bruksela a wlasciwie jej region ktory wystepuje jako osobny twor administracyjny.Trzy parlamenty,jest jeszcze enklawa niemiecko jezyczna,oraz parlament Belgijski.Kraj ktory dziala troche na zasadzie "robta co chceta" czyli daleko idaca wolnosc jednostki.Problem z terroryzmem nie tkwi w zaniechaniu,problem tkwi w prawie.Oni wiedza i ich znaja,ba czesto maja dowody na ich dzialalnosc ale nic nie moga zrobic .Moga ruszyc dopiero kiedy delikwent cos zrobi.Poza tym bardzo mocno dzialaja tu organizacje zajmujace sie dyskryminacja,urodzily sie pokolenia ktore bardzo dobrze potrafia korzystac z demokracji i przywilejow z niej wynikajacych.Jezeli czegos nie wiem o prawach socjalnych,najlepszym zrodlem bedzie Marokan,jest ich tu chyba najwiecej,wszystko powie co,gdzie,jak.Zawsze jest to bingo.Problem lezy tez pewnie w braku zrozumienia wartosci lub ich braku z typowo ludzkiego pojmowania swiata,abstrahujac od religii.Wielu z nich nie szanuje Belgow za to ze oddaja rodzicow do domu starcow,nie szanuja tradycji,za to ze koscioly puste a burdele pelne,za eutanazje itd.itd.Narazie to tyle w sprawie (nie) zabezpieczania sie.
Pozdrawiam
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: zoskicyc »

niewinne ofiary ludzkie z Paryza i Brukseli sa "zasluga" niedoleznosci i glupoty wywiadow i rzadow tych
----------------------------------------------------------------

trzeba mowic o zrodlach a nie o skutkach
bo
jedyna przyczyna wedrowki ludow -i terroryzmu
sa militarnie zdemokratyzowane dzialania polityki
stanow zjednoczonych ameryki polnocnej - nato i
slawetnej unii europoejskiej /jako drugiej po usa
potegiiiiiiii n swiecie z merklem na czele/

potem dopiero mozesz mowic o niedoleznosci wywiadow
wewnetrznych i policji - bo do tej pory takie dzialanie
organow bylo niepotrzebne - nie my jesgtesmy narodami
terroru - terror jest wszak naszym produktem - prosze nie mylic
przyczyn ze skutkami

capito?

CYC
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: Ninel »

"A ta ciagle wierzy oficjalnej propagandzie....
Teraz juz WSZEDZIE mowua o tym kto stworzyl is'-is..."


Tak jest. Oczywiscie wszystkiemu sa winni Szwajcarzy?

Wiem, wiem. Amerykanie.

A moze jednak Rosjanie?

Ten watek traktuje Godzill o czyms innym....bo zawsze istnieja mocniejsi i slabsi. Abstrahujac od przyczyn do skutkow ( kochany Cycu), swiat kreci sie nadal, kapujecie?
I moje pytanie dotyczylo: co jest w stanie zrobic Polska,zeby zabezpieczyc przed bombami wzbogaconymi o setki gwozdzi wewnatrz mlodziez, ktora toz toz przybedzie do Krakowa?. Amerykanie sami stworzyli sobie chaos...bo nie mieli co z czasem zrobic? Oczywiscie sami sobie dla zabawy wysadzili WTC..itd.

NIe, juz wiem! wszystkiemu sa winni Zydzi....ale niemiecy, szwajcarscy, arabscy czy amerykanscy?
Pierdooooly panowie Godzil i Cyc piszecie i omijacie Klamczynskiego jak smierdzace jajo.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: Ninel »

"Kraj ktory dziala troche na zasadzie "robta co chceta" czyli daleko idaca wolnosc jednostki.Problem z terroryzmem nie tkwi w zaniechaniu,problem tkwi w prawie."/ Darek/


Dziekuje Darek za sensowne wyjasnienie. Tylko powiedz mi: co Belgowie maja zamiar dalej z tym zrobic? Powiekszac teren cmentarzy?

Milo, ze odpisales i to tak sensownie i jak dla mnie bardzo wyjasniajaco....bo od lat prawie trzydziestu nie mieszkam w Europie, ale z niej pochodze....i dobrze miec tutaj, na tym forum kogos z Belgii, trzezwo i madrze myslacego.
Serdecznie pozdrawiam i zycze wesolego Jajka!

WRESZCIE JAKAS NOWA POSTAC NA POLONII!!!! HURA!!!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

Dolaczyl w roku 2010.... czyli totalnie NOWA postac...
A wracajac do tematu.... niektorzy twierdza ze ta postac w srodku to szef brukselskiej milicji obywatelskiej...
Prawdaż to?
Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: zoskicyc »

Darek odpowiedzial dokladnie o co chodzi
identyczny problem w niemczech
oni ich wszystkich znaja - lecz nie
wolno ich "wyjac" do momentu kiedy nie uczynia
badz piec minut przed uczynkiem - wyjac - ale tylko prewencyjnie na przesluchanie
prawo nie pozwala na inna forme - prawo nie pozwala by ich wydalic - za to wiedzac kim sa
dano im niemiecvkie paszporty i podrozuja po calej europie - IS zorganizowala im
doskonala infrastrukture komunikacji telefonicznej - prawo pozwala inwigilowac
ale nie wolno nic zrobic -opamietanie przychodhzi kiedy zgina dziesiatki ludzi
wsztystkie belgijskie i francuskie siecio prowadza do niemiec - konkretnie do ulm
sluzby wiedza - ale prawo tez wie swoje - to jest demokracji szczatek - dbac o innych
ale nie o swoich wiec glupkowaty biskup marx powie na "zlo powinnismy odpowiadac dobrem
to jest nasz chrzescijanski obowiazek"

czy napadna polska bombkami - nie wiem - bo po co tam wlasnie - chyba ze polacy - starym zwyczejem -amerkofile znow udadza sie na jaks wojenke razem z usa - wowczas moze nastapic odwet

CYC


Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: pomorzak »

Tak juz tradycyjnie po kolejnych zamachach
rozpoczyna sie licytacja co powinny sluzby zrobic a czego nie zrobily.
Przy tej okazji tak czesto slyszy sie ze obecne prawo jest zbyt lagodne i powinno sie praktycznie wszystkich, zawsze i wszedzie szpiegowac bo ogranieczenie sie jedynie do imigrantow w sytuacji kiedy mamy tylu rodzimych muzulmanow byloby bzdura, a czemu tylko muzulmanow kiedy i inni moga.
Teraz kazdy przytaknie ze trzeba zamykac bez wyroku jak tylko ktos bedzie podejrzany bo obraca sie w zlym towarzystwie.
Jednym slowem sami wolamy o obcinanie naszej wolnosci ze zludny nadzieja pozornego bezpieczenstwa.
Ja jestem przekonany ze sluzby bardzo chetnie przyjma te uprawnienia i beda je stosowac do wszystkich.
Zapewne uda sie i zapobiedz jakiejs liczbie zamachow ale nie wszystkim.
No to oplaca sie.
Ale co bedzie z tymi informacjami o wszystkich ?
To co nie przyda sie teraz to zapewne w przyszlosci.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: zoskicyc »

racja
nie wolno zamykac kogos kogo sie podejrzewa
sledzenie niemozliwe bo na jednego potencjalnego
musialoby przypadac dwoch policjantow tez niewiele
daje - szef policji niemieckiej powiedzial - mamy do
czynienia z "tykajacymi bombami" ktore w kazdej
chwili moga byc uruchomione - podejrzenie to za malo
dzis znow przylapano jednego - ale trzeba zwolnic
bo nie ma 100 % dowodow - a ze chcial to za malo

blad popelniono dzieki juz od kilku lat "otwartym
ramionom i przyjmiemy kazdego" ten blad - brak kontroli
ze wzgledu na lekcewazenie problemu i zbyt malo
pracownikow kontroli -praktycznie prawo azylowe
mogl otrzymac kazdy - dopiero po inwazji opamietano
sie i zwrocono uwage (poznawszy fakty) ze czescia
tego jest strategia i taktyka panstwa islamskiego
rownolegle z emisariuszami IS w celu naboru zolnierzy
co przyklejone jest do niektorych meczetow i hassprädiger
ale ich wydalic praktycznie tez nie mozna dzieki prawu bazujacemu
na stuprocentowych dowodach - dodac nalezy - islamisci maja
wlasna siatke ochronna w niemczech i doskonale wiedza kto
jest wtyczka policji
pantwo jest bezradne wobec takiego stanu
wypada tylko cztekac co sie jeszcze stanie - i dlatego mam
niepewnosc - bo tu juz nie odrobiazgi chodzi - ale o wiekszy
problem ktorego skutkiem (po czesci) jest strach - odwolywanie
eventow-koncertow a nawet spotkan pilki noznej -
tu przypominam - wybuch mial nastapic na stadionie -wczoraj
w iraqu wybuch wlasnie na stadionie pikarskim

CYC


Obrazek
ODPOWIEDZ