Globalna walka z terroryzmem

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: Reflex »

to tak samo mozna reflexa w skrocie nazwac np. glupim chooyem, analfabeta wtornym, nie rozumiejacego otaczajacego go swiata, nie opisanego w programie telewizyjnym, ktorego czytanie opanowal jako tako...
Można, dlaczego nie. Tutaj wszystko można, bez obawy i bez żenady.
Tylko jak wygląda facet, ktorego jedynym argumentem i dowoden na swoje mądrości jest stwierdzenie ze ktoś jest chu.jem?
Powiedzieć, ze ktoś nie rozumie otaczającego swiata, kiedy sam swoje rozumienie swiata, opiera na internetowym mało komu znanym szmatławcu dla półgłówków wPolityce, czy opiniach matki kurki?

Albo na facecie ktory zamawia... Dacie i to bez zapalniczki w... Maroku? Uszczypnijcie mnie: ))))))))

A przecież każde dziecko wie, że to jest zródlo prądu, do którego można podłączyć w drodze conajmniej 20 rożnych użytecznych urzadzeń, od ładowarki bateri, smartfona, tabletu czy laptooa począwszy, do mini lodówki, kamery samochodowej, kompresora oraz innych kampingowych urządzeń włącznie.

To ja sie pytam!... Czy mozna takiemu durniowi i skąpcowi, zeby nie powiedz kutwie bez wyobrażni zaufać?
Zdecydowanie nie można! :mrgreen:
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: wiara i s »

Polecam ksiazke

Oriany Fallaci

Sila Rozumu 8-)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Albo na facecie ktory zamawia... Dacie i to bez zapalniczki w... Maroku? Uszczypnijcie mnie: ))))))))

A przecież każde dziecko wie, że to jest zródlo prądu, do którego można podłączyć w drodze conajmniej 20 rożnych użytecznych urzadzeń, od ładowarki bateri, smartfona, tabletu czy laptooa począwszy, do mini lodówki, kamery samochodowej, kompresora oraz innych kampingowych urządzeń włącznie.

To ja sie pytam!... Czy mozna takiemu durniowi i skąpcowi, zeby nie powiedz kutwie bez wyobrażni zaufać?
Zdecydowanie nie można! :mrgreen:
male sprostowanie... zamowilem Dacie, tak samo jak i pierwsza u handlarza Renault w Zurichu (Glattbrugg)...

tutaj http://www.dacia-zuerich.ch/de/uber-uns ... ugg-50-366

zapalniczki nie zamawialem bo w samochodzie nie pale a sprzedawca wspomnial ze gniazdko bedzie, wiec po kiego mi placic za zapalniczke, ktorej nie bede uzywac?

jest kilka modeli Dacii, niektore sa produkowane w Rumunii a inne, jak Sandero w Brazylii czy jak Dokker w Maroku...

i faktycznie wole wydac na wakacje te CHF 10000 zeby cos ladnego obejrzec czy se dupe wygrzac niz wydac te CHF 50000 na cos co moge miec na 16000 i tez jezdzi...
luksusy w tym kontekscie mnie specjalnie nie rajcuja... gdybym mial te trzydziesci pare lat mniej to byc moze... teraz juz ciut za pozno...
dla mnie samochod musi byc niezawodny, miec duzo miejsca, malo palic, byc niedrogi w serwisie... i to wszystko mi daje Dacia... a ta nowa nawet ladnie wyglada... oczywiscie dla mnie...

jak zwykle reflex wszystko wie... tyle ze na opak...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: Reflex »

zapalniczki nie zamawialem bo w samochodzie nie pale a sprzedawca wspomnial ze gniazdko bedzie, wiec po kiego mi placic za zapalniczke, ktorej nie bede uzywac?
Chyba jeden samochód na świecie, gdzie trzeba zamowić zapalniczkę,(sama zapalniczka - koszt 3 dolary).
Kierownica była? A ile kól zamówiles? :mrgreen:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Chyba jeden samochód na świecie, gdzie trzeba zamowić zapalniczkę,(sama zapalniczka - koszt 3 dolary).
Kierownica była? A ile kól zamówiles? :mrgreen:
kur.wa, co za chooy glupi... przyjemnosc mu sprawia ze ja zamowilem sobie Dacie, ktorej w usa on sam zdaje sie kupic nie moze...
no i zaczal sobie jazde - ten bohater pani alohilani - popatrz jaki inteligentny ten twoj hero...

kol bede mial dziewiec sztuk, cztery letnie na alufelgach, cztery zimowe dodatkowo za darmo + jedno normalne zapasowe, za ktore musialem dodatkowo 100 frankow zaplacic...

tak, zapalniczki + popielniczki NIE ZAMOWILEM bo to niepotrzebny wydatek 50 frankow...
ty pewnie sr-asz tymi waszymi gownianymi dolarami, wiec 50 dych to wydajesz na ekskluzywne przyjecie na pietnascie osob w ponderosa...

Dacia jest pomyslana jako ekonomiczny samochod i jak mi jakies gowno nie jest potrzebne to go nie zamawiam... nie pale w samochodzie, wiec mi zapalniczka niepotrzebna... nie pije alkoholu w samochodzie to mi tez lodowka na alkohole niepotrzebna, a ty pewnie masz...

zrozum chooyu ze ja sie nie wstydze mojej Dacii, ba jestem z niej dumny, bo tak dobrego samochodu za te pieniadze nie robi nikt na swiecie... mialem gownianego chryslera voyagera, ten mi palil 15 litrow i gdy chcialem cos nim przewiezc to musialem sie dlugo zastanawiac czy wyjmowac tylna lawke bo oczywiscie oparc nie dalo sie zlozyc... gowniana amerykanska technologia...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: godzilla »

alohilani pisze:...pochlebia mi
kojarzenie mnie z czlowiekiem, ktory reprezentuje tak wielka uczciwosc
na tym forum. Jest to uczciwosc az do bolu, tak ogromnie zwalczana
przez forumowych oszustow i klamcow oraz manipulatorow.
uwaga! ona tak pisze o reflexie!
gdyby ktos sie dlugo zastanawial i nie mogl skojarzyc tego wielce uczciwego chooya... ups.... czlowieka...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: alohilani »

Calosc brzmi tak:
Adjutantka nigdy nie bylam i nie jestem, ale pochlebia mi
kojarzenie mnie z czlowiekiem, ktory reprezentuje tak wielka uczciwosc
na tym forum. Jest to uczciwosc az do bolu
, tak ogromnie zwalczana
przez forumowych oszustow i klamcow oraz manipulatorow.
Jak cytowac to calosc, nie manipulowac.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: Reflex »

Czy ja tu kogoś wyzwałem Ch...m? Albo jakimś innym słowem?
Czy ja się obrażam, wyrażam, denerwuje? Nie.
Ale ja mam coś, czego dwa ponure buce nigdy mieć nie będą:
Poczucie humoru, przyjaznych i pogodnych ludzi w okół: )
Jak się masz Alohiliani, pozdrawiam Cie wiosennie. :D

A w ogóle to ja mam więcej zalet, jak godzilla włosów na głowie.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: wiara i s »

godzilla pisze:gowniana amerykanska technologia...
P.G

JAK BY NIE TA NASZA AMERYKANSKA TECHNOLOGIA

TO TAM U WAS BYSCIE JESZCZE GANIALI PO HALACH

ZA OGONAMI :D
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Globalna walka z terroryzmem

Post autor: alohilani »

A dziekuje, dziekuje Reflexie.
Co dzien cos nowego;)
Rowniez serdecznie i tez wiosennie pozdrawiam!
Alo_ha!
ODPOWIEDZ