Szacunek

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Szacunek

Post autor: Ninel »

Nie tam , zeby nagle wobec mnie, no dobra... Chlopy bez calowania raczej w razie, bez wstepow udziele Wam wywiadu..inspirancyjnego...bez ocenzurowania samego autora.....

Tytul bedzie : O moj Ty Chryste Panie Ogolnie!

Szczesliwego jajka..

Kochani tu do wszystkich co to czytaja i pisza...troche mnie tu nie bedzie, ale bede sie starala miec z Wami kontakt nawet z kibla...w samolocie...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Szacunek

Post autor: zoskicyc »

piekne mam swieta
za chwile murra znow do szpitala
zarazona izolankim scierwem jakims
nikt nie wie co to jest

CYC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Szacunek

Post autor: jordan274 »

Cyzu,to naprawdę nie musi być izolanckie ścierwo jak piszesz ,to mogą być szpitalne bakterie,u nas też sie to zdarza ,chociaż nie mamy uchdżców, bardzo Wam wapółczuję i życzę, żeby wszystko dobrze się skończyło.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Szacunek

Post autor: Ninel »

Jordan ma racje! Tez bylam zarazona bakteriami w szpitalu, moj mlodszy syn tez....Ale to da sie wyleczyc! Badz dobrej mysli...Sercem jestem z Wami!!!
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Szacunek

Post autor: jordan274 »

Pani Ninel,a przy okazji ,bo nie wiem czy zrobilem to wczesniej,zyczę Pani Wesolych ,Spokojnych i Pogodnych Swiat.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Szacunek

Post autor: Ninel »

Kochany Jordanie, poduszeczko do poduszki...Tobie i Twoje jRodzinie zycze Ci, zeby ta nasza Ojczyzna na oczy przejrzala.... Badz zdrow!
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Szacunek

Post autor: jordan274 »

Dziekuję Pani Ninel za życzenia,oby sie spełnily,chociaż czasem zaczyna brakować nam złudzeń.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Szacunek

Post autor: Ninel »

chociaż czasem zaczyna brakować nam złudzeń.


Jordanie, zludzenia nie istnieja podobnie jak oczekiwania. Rzeczywistosc jest realnie przypadkowa. Zycie jest czeskim filmem...

Bardzo Cie serdecznie pozdrawiam.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Szacunek

Post autor: Galwas »

Ja tam nikomu niczego nie życzę!

Za jakie grzechy ja miałbym znosić protesty i obelgi tylko za to, że komuś trochę prawdy prawdziwej i katolickiej wyjaśniłem i pożyczyłem?

A na cholerę mi to!?

Ludzie już od zawsze nie słuchali życzliwych rad i jak tylko ktoś chciał im coś dla ich dobra szczerze powiedzieć, to zaraz mu się odwijali, ubliżali i źle życzyli.

A niechże sobie tkwią w tym swoim mylnym błędzie i szlag ich trafi bez moich życzeń!

A co to ja jestem? Miłościwy samarytanin, czy co? Co ja mam się sadzić i zamiast uczciwie im powiedzieć co o nich myślę, to udawać że czyjegoś draństwa nie widzę i że mu dobrze życzę!

A cholerę mu w bok!

Kochani! Nie dajmy się ogłupić. Nie da się dłużej ukrywać, że mamy już swoje lata, a zdrowie też już nie najlepsze. Po cholerę mamy się więc szarpać? Na jakiego grzyba?

Niechże słowa nasze będą "tak i tak" a nie odwrotnie.

"Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę". A jak ktoś przepadkiem nie jest żydokomunistą, to niech to udowodni i nie pr.doli o jakichś tam swoich "prawach"!

Przecz z pederastią i nienawiścią do Ojczyzny! Niech zginą i sczezną jej wrogowie! Niech mi udowodnią, że kochają Polskę równie namiętnie i szalenia, jak i ja, a jak nie potrafią, to przegrali, bo ja zawsze mogę im powiedzieć, że za ojczyzną oddałbym życie, a co oni mi na to odpowiedzą i jak to przelicytują?
Dlatego ja nikomu niczego nie życzę, bo przecież głęboko potępiam "mowę nienawiści" i chociaż niewątpliwie mam rację, to raczej zamilczę i odejdę zamyślony ( z okazji świąt zadumany i zrelaksowany) w dal.
W siną dal, w siną dal… itp.

PS "Patriotyzm to ostatnie schronienie łajdaka".
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Szacunek

Post autor: jordan274 »

No tak ,w zasadzie ma Pani rację,chociaż czasem ma sie jakieś oczekiwania ,czy nawet złudzenia,
a że najczęściej nic z tego nie wychodzi, no cóż........
ODPOWIEDZ