tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

o zbawienie... a zbawic moze ten najsilniejszy Bog...
modlic sie duzo trzeba... ten komu dziewice jeszcze w zaswiatach potrzebne niech sie modli, ten ktory chcialby z bezplciowymi aniolkami w chorze spiewac niech sie modli... ten ktoremu w dupe byloby za goraco w kotle ze smola niech sie modli... ten co ma zycie pozagrobowe gleboko w dupie modlic sie nie musi... jest zwolniony i ja mu odpuszczam...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: sprawiedliwy »

oczywiście wg alfabetu na literę G. a z kontekstu wynika o kim mowa, myślący i czytający doskonale wiedzą o kim mowa, a na pewno nie o Galwasie, co dla jasności podkreślam. Natomiast, tylko i wyłącznie " "inteligentny inaczej" jak nożyce po uderzeniu w stół ....zinterpretował jak chciał.
Ale taka już jego uroda.
Co do drugiej części postu, to pojąć nie mogę dlaczego i po co? Pan godzila robi z siebie takiego kretyna. no, kurczę godzilla, chyba takiś głupi nie jest jakim się malujesz?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:oczywiście wg alfabetu na literę G. a z kontekstu wynika o kim mowa, myślący i czytający doskonale wiedzą o kim mowa, a na pewno nie o Galwasie, co dla jasności podkreślam. Natomiast, tylko i wyłącznie " "inteligentny inaczej" jak nożyce po uderzeniu w stół ....zinterpretował jak chciał.
Ale taka już jego uroda.
Co do drugiej części postu, to pojąć nie mogę dlaczego i po co? Pan godzila robi z siebie takiego kretyna. no, kurczę godzilla, chyba takiś głupi nie jest jakim się malujesz?
i zamiast, kurwasz twarz, podyskutowac, przedstawic wlasne argumenty na za albo i przeciw, przedstawic jakies opracowania naukowe, podac cytaty z medrcow utytulowanych czy utytlanych... a tu nic, jak zawsze i wszedzie - obrzucanie goovnem... jak to ta pani ma w zwyczaju...

a dlaczego to tak? bo ta pani mi nie wierzy ze jak sie zacznie to, nawet gdyby obiecywali, to beda walic rowno w naszych i nie naszych? pozyjemy, zobaczymy... historia nas uczy ze "naszymi" moga byc jedynie potezni i bogaci... reszta idzie na przemial...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

coz... z bezmozgami udajacymi wiecznych zyciowych optymistow nie da sie normalnie pogadac...

w zeszlym tygodniu w Wohlen, kanton Aargau, grupa "izolantow" z Erytrei napadla na kilku Szwajcarow, spuscili im regularny wpier.dol, zrzucili z peronu na tory kolejowe i tam napier.dalali kamieniami... kilkudziesieciu Szwajcarow sie przygladalo ze spokojem...
media milcza...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: sprawiedliwy »

lubisz ludzi wnerwiać i prowokować, robiąc z siebie durnia , bo głupota ludzi bardzo denerwuje, a to Ci się podoba, bo to dyskusja... otóż wiedz, że nie wszystkich, albowiem wolę z mądrym stracić niż głupkiem dyskutować. mnie jest Panie godzilla ciebie żal.

a skoro chcesz wiedzieć, to niech pierdykną, niech rozpirzą cały świat, matula ziemia nie takie kataklizmy urządzała i sobie z nimi radziła, przyjdą po nas inne byty, a my , rodzaj homo sapiens sapiens jesteśmy jej częścią jak ziarnko piasku.
skoro mrówkom wolno zmieniać swoje otoczenie, zjadać wszystko to dlaczego człowiek ma być inny. Tyle że człowiek robi to świadomie. I tylko różni się między sobą stopniem świadomości.
itd. itp. i nie ma co się popisywać naukowcami. Lepiej samemu po ich przeczytaniu dojść do własnych przemyśleń. Czego życzę , i tylko nie trafiaj na takich spiskowców którzy np. negują lądowanie na księżycu... i tym podobne teorie spiskowe itp....nie bój się i nie siej strachu. To bez sensu.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: Reflex »

Pan godzila robi z siebie takiego kretyna. no, kurczę godzilla, chyba takiś głupi nie jest jakim się malujesz?
Pytanie czysto retoryczne a prawda jest bardziej prosta niz na pierwszy rzut oka wygląda.
Jeśli polaczysz kretyna z bydlakiem, otrzymasz mniej wiecej coś co "wygląda" jak godzilla.
I nie ma w tym ani cienia złośliwości. Smutne i prawdziwe.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:Czego życzę , i tylko nie trafiaj na takich spiskowców którzy np. negują lądowanie na księżycu... i tym podobne teorie spiskowe itp....nie bój się i nie siej strachu. To bez sensu.
a to ladowanie na ksiezycu to jakis dogmat Waszej wiary? ja lubie straszyc ludzi malej wiary, wiec sie boj i nie zamykaj oczu na sprawki sil ciemnosci, ktore wciagna ciebie i twoich bliskich w czeluscie piekiel...

ja to mam w dupie bo nie wierze ale jesli ty wierzysz to ja bym na twoim miejscu posypywal leb popiolem codziennie az resztki wlosow wyjda wypalone zasadowym odczynem popiolu...
jako facet poczulbys sie jak Yul Brynner... ten byl lysy a baby go uwielbialy... faceci zreszta tez...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Pytanie czysto retoryczne a prawda jest bardziej prosta niz na pierwszy rzut oka wygląda.
Jeśli polaczysz kretyna z bydlakiem, otrzymasz mniej wiecej coś co "wygląda" jak godzilla.
I nie ma w tym ani cienia złośliwości. Smutne i prawdziwe.
tez cie reflexie podziwiam, jak alohilani...

podziwiam cie za prawde, ktora glosisz... zawsze i wszedzie, nie bojac sie ze ci ktos da w morde czy w pysk napluje...

takich odwaznych ludzi nam potrzeba!
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: sprawiedliwy »

no cóż, wolę oberwać sztorcowanie od erudyty niż pochlebstwa od głupka czy poklepanie po plecach godzili.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:no cóż, wolę oberwać sztorcowanie od erudyty niż pochlebstwa od głupka czy poklepanie po plecach godzili.
a ki chooy cie tu zapraszal? ty, ktora chamstwem sie brzydzisz i nawet "dupa" nie wypowiesz bo to brzydko...

jak do tej pory to twoja dzialalnosc tutaj to w 99% przypier.dalanie sie do mnie a ten jeden procent to wslizgiwanie sie w dupe reflexowi... czy taka dzialalnosc na forum dyskusyjnym ma jakis sens?

komu i czemu to ma sluzyc? ja rozumiem ze jak ci placili po 200 zlotych za trollowanie na innym forum a potem przestali to ciezko bylo sie podczepic pod inne forum... tyle czasu szukalas az znalazlas, zameldowalas u adasia i znowu ci wyplaca dniowko-wierszowki... podzielilabys sie ze mna bo w koncu ja ci chleb zapewniam... moglbym ci jeszcze wiecej ublizac, twoim mocodawcom, twoim pracodawcom, a ty bys miala pinc razy wiency kasiory, ktora moglabys sie ze mna podzielic...
ODPOWIEDZ