tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:godzil, a Ty świętoszek...właśnie świadomym szkodnictwem załatwiłeś nie jednego.... nie jeden cierpiał przez ciebie, właśnie dlatego że miał prawdziwą tożsamość, gnębiłeś upierdliwie boś obłąkany.

no i ubierasz się w czarne piórka geja. albo godzilę "anioła"

Dlatego rozumiem dobrze , że ktoś nie ujawnia prawdziwej tożsamości, by nie narażać siebie i rodziny i nic o sobie nie pisze szczególnego.
jezeli jestes pewna ze jest tak jak piszesz to moze podaj konkretne przyklady bo ja takowych sobie nie przypominam... jesli ktos twierdzi ze komunistyczni zbrodniarze sa dla niego bohaterami bo tak pisze michnik to ja bede twierdzil ze wspiera zbrodniarzy...

ty uwazasz to za oblakanie, ja za logiczne myslenie...

pier.dolisz o "piorkach geja" powtarzajac pier.doly nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia... udowodnij ze pisalem cos JAKO GEJ, ze podrywalem facetow, ze dyskutowalem o dlugosci chooya czy cokolwiek w tym stylu! w innym przypadku wkur.wiasz mnie tylko bo uwazasz ze tobie wolno bos "kobieta", w dodatku w takim wieku ze ci w Polsce miejsca w tramwaju beda ustepowac jak bedziesz sie gapic siedzacemu w oczy przez pol godziny lub go szturchac co chwila i pierdzielic pod nosem jaka ta dzisiejsza mlodziez jest bez serca...

reflex nie tylko nie ujawnia tozsamosci ale pisze bzdury od kilkunastu lat... atakuje kazdego kto nie z nim i spowodowal odejscie kilkudziesieciu ludzi stad... kobietom ublizal ile wlazlo, kazdej ktora mu sie w jakikolwiek sposob sprzeciwila...

teraz ty mu w dupe wlazisz... ujawnij swoja plec to cie polechce... a jak stwierdzi zes za stara to cie kopnie w dupe bo taki z niego macho...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: sprawiedliwy »

prać twoich brudów zamiaru nie mam.
Przypominam, bo mam wrażenie żeś zapomniał nie raz wykorzystywałeś informacje poza forumowe do wykpiwania, dokuczania a dodając bzdury do niszczenia komuś reputacji i dobrego imienia prywatnie i zawodowo. Skrzywdziłeś.
Nie mam co tu udowadniać. Ty wiesz, ja wiem. Wystarczy. Dlatego nie pleć znów o innych bzdur. To moja rada. Dobra rada. Nie wyrządzaj sobie szkody, gdyż tak całkiem anonimowy też nie jesteś.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:prać twoich brudów zamiaru nie mam.
Przypominam, bo mam wrażenie żeś zapomniał nie raz wykorzystywałeś informacje poza forumowe do wykpiwania, dokuczania a dodając bzdury do niszczenia komuś reputacji i dobrego imienia prywatnie i zawodowo. Skrzywdziłeś.
Nie mam co tu udowadniać. Ty wiesz, ja wiem. Wystarczy.
a skad mnie wiedziec co ty wiesz skoro twierdzisz ze jestes kim innym niz ja mysle?
jesli jestes kim innym to naprawde nie wiem o czym piszesz...

jesli zas jestes to po prostu przenioslas swoja wojne przeciwko moim pogladom na nastepne forum...

tamto forum mi obrzydzilas... to twoja zasluga i twoich przydupasow...

popatrz ile osob NAGLE przestalo pisac gdy ja przestalem... bedzie chyba z dziesiec nickow... jedna osoba by tego raczej nie ogarnela, chyba ze mialaby wieloletnie doswiadczenie, infrastrukture i byla oplacana przez antypolskie sluzby... teraz sie w Polsce cos jakby zmienilo, wiec moge podejrzewac ze takim juz przestali placic za walke z polskoscia i swobodnym mysleniem...

oczywiscie to sa wszystko teoretyczne rozwazania gdyz ja z Toba przeciez nigdy i nigdzie wiecej niz na tym forum nie dyskutowalem... no, moze na forum wprost...

zastanawiam sie tylko po kiego sie mnie uczepilas? co ty z tego masz? jakas satysfakcje dzika ze udowodnisz ze jestem ostatnim chamem nie majacym szacunku dla siwych wlosow?

no JESTEM... lepiej sie z tym czujesz?

tak wiec odczep sie ode mnie, dyskutuj na argumenty, a nie tak jak reflex - a bo godzilla to dziad bo daciom jezdzi a ja se mam dwie zapalniczki, jedna z przodu a jedna w dupie!!!

twierdzisz ze komus tam zaszkodzilem, czyli jednak mam racje ze przyszlas tu aby ze mna walczyc i mnie niszczyc... a wystarczyloby byc uczciwym od poczatku, wtedy byc moze i ja bym byl delikatniejszy dla nowej kolezanki na tym forum...

ile razy reflex mi naublizal ze nazwalem cie "baba" czy "kobieta"... a wystarczylo byc uczciwym dla siebie i innych...

i nie bardzo rozumiem z tym szkodzeniem "prywatnie i zawodowo"? czy nasze niewinne przekomarzanki na tamtym forum komus szkodzily? czy w ktorymkolwiek miejscu napisalem nieprawde?

sorry, jesli prawda komus szkodzi to juz nie moj problem...

ps
przestalem tam pisac a ty przyszlas za mna TU... spytam tylko PO CO?
jesli tam ci szkodzilem, jak twierdzisz, to czego tu ode mnie oczekujesz?
jaki sens maja takie walki na forum publicznym?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: sprawiedliwy »

nie niszczę cię, wymyślasz znów, takowego zamiaru też nie mam, oczywiście wojnę wymyślasz ty, zresztą jak zawsze , ja od wojen uciekam jak najdalej. nie ze mną.
może w realu jesteś dobrym człowiekiem, ale to co wyczyniasz w internecie szkodliwego niestety odbija się w realu. Szkoda że nie jest odwrotnie.

nie jesteś wart tego by za tobą chodzić. Natomiast za Owsiakiem, owszem i to o nim wątek w googlach znaleziony mnie tu zaprowadził.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: zoskicyc »

przestancie sie klocic do ciezkiej cholery
"kto jest kto" - bo nie ma to wielkiego znaczenia
jesli ktos jest szczery ten jest w stanie ujawnic
swa gebe i powiedziec - kim jestem - bo inaczej
rozmawia sie z pinokiem - takim jak reflex - a ten
usilowal nas "kupic" willa- basenami telewizorami
komputeramki i olbrzymia wiedza bo zawiesil tu
kiedys fotografie dziel cycero - tego co napisal
podwazyc nie mozna - bo klamstwa same sie niszcza
i swiadcza o czlowieku - zatem - jesli ktos chce /tak
jak ja/ moze napisac o sobie co ten cioul z florydy 2
nazwal "praniem rodzinnych brudow" - a jesli ktos
jest brudny nie zawoaza czystosci czyjejs wypowiedzi
w ktorej /rowniez/ zawartze sa opisy ciezkich potkniec
w codziennym zyciu - nie utrudniajcie sobie zycia
ale wysmiejcie reflexa za notoryczne klamstwa i brak
wiedzy ktora przypisuje innym

CYC
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze:nie jesteś wart tego by za tobą chodzić. Natomiast za Owsiakiem, owszem i to o nim wątek w googlach znaleziony mnie tu zaprowadził.
nie jestem wart ale jednak... zarzucasz mi ze komus zaszkodzilem, wiec pytam - komu???
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: sprawiedliwy »

nie zarzucam ci, stwierdzam fakt. I nie mam zamiaru go wyjaśniać ani "ciągnąć"
jesteś na tyle inteligentny , że wiesz co robisz świadomie i z rozmysłem, prawdę (i tożsamość kogoś) wykorzystując do swoich niecnych i podłych interpretacji.
A jeśli nie wiesz, że krzywdziłeś, niszczyłeś i nieumyślnie to robiłeś, to znaczy żeś głupszy niż można by było sądzić albo bardzo obłąkany obsesjami lub paranoją.
Myślę, że CYC ma tutaj rację i kończę na tym.
Tu chodziło mi tylko o te pretensje o tożsamość.
nie sądz innych bo i ciebie osądzą, czy jakoś tak....
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

No to ja stwierdzam fakt ze ty klamiesz...
Masz racje, lepiej zamilcz...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: Reflex »

bo mi to lata kolo dupy... od lat wiem ze reflex to przyglup mieszkajacy gdzies w bloku, lub w jakiejs chalupinie pod miastem, prawdopodobnie przykuty do wozka inwalidzkiego i marzacy o podrozach po swiecie...
dlatego mu wspolczuje... szkoda ze nikt mu znicza nie zapali gdy sie powiesi w nastepnym napadzie depresji...

nie spotkalem jeszcze czlowieka, ktory przez kilkanascie lat nie napisalby praktycznie NIC o sobie... te pier.doly, te streszczenia, ktore tu pisywal, cos o Bielsku Bialej itp. to mozna sobie tym dupe podetrzec... pewnie wyczytal gdzies w necie zyciorys zniszczonego solidarnosciowca i po malej edycji go tu zamiescil...

reflex taki, jakiego tu probuje odgrywac, po prostu nie istnieje! on jezyk angielski zna z telewizji... on prawdopodobnie nie ruszyl dupy poza wlasna wies...
Infntylny tekst histeryka z mentalnością niedorozwiniętgo wyrostka.
Co mozna napisać na to dzielo debilnego psychola?
Ten post swiadczy tylko i wyłącznie o nim o nikim innym. Wszystko co móglbym dla niego dzisiaj zrobić,
to olać go rzęsiastym i ciepłym moczem, ale nie wyrządze mu tego zaszczytu.
A Cyc? Masturbujacy się klown. Przez kilkanaście lat ani jeden ani drugi, nie dali JEDNEGO dowodu na swoje puste słowa."U ciebie psy szczekaja dupami", to koronny argument dorosłego, wyksztalconego klowna.
?
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: jordan274 »

Panie Godzilla,ominie Pana taka ogromna przyjemnosc,taki zaszczyt,ten rzesisty ,cieply mocz,jak Pan to przezyje?,ale niech sie Pan nie martwi ,moze kiedys....
ODPOWIEDZ