tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: sprawiedliwy »

nic nikogo nie boli, dopóki nie ma cierpienia i krzywdy.
świat jest piękny i wolno nam go tak widzieć. niektórzy widzą go czarnym i pełnym spisków wszelkiego rodzaju.
Wpadliśmy w pułapkę pieniądza i wolnego rynku i to one są przyczyną naszej "zguby".
człowiek ? ja? jestem tu tylko na bardzo krótką chwilkę. Jedna generacja to nawet mniej niż setna sekundy w życiu planety. Ziemia sobie z nami poradzi. Spoko.
Już ja tam wolę widzieć pełną połowę niż czarną pustkę w drugiej połowie.
Mam w D. wszystkie spiski, byleby za mojego życia nie roz..pi....olili atomem kawałka. Jak już to wszystko , dokumentnie, Bo po kawałku to cierpienie i krzywda. A ta boli.

Wy tutaj bardzo się emocjonalnie napieprzacie jeden na drugiego, jakby nie wolno było mieć innego spojrzenia na świat, dlatego rozumiem milczenie czytających.. Mnie osobiście wszystko mi jedno czy moje spojrzenie jest takie jak JWP. A. czy Pani/a A. B. a może C, i R. P. itd. nawet pani leniN
Ale przyznaje , że spojrzenie Pana G. mi kompletnie nie odpowiada, ten jest po prostu jak słusznie zauważono "inteligentny inaczej", który mi ni jak nie pasuje, ale nie przeszkadza, niech sobie pisze dopóki nie obrabia dópy innym, nie plotkuje o nieobecnych i nie pierze brudów, pisząc bzdury ze świata wirtualnego i nie krzywdzi oszczerstwami nikogo.

I proszę nie nazywać mnie konformistą lub chorągiewką. proszę nie nazywać mnie w ogóle. Moje myśli , to moje królestwo a Wy tu doceńcie, że się z nimi z Wami dzielę.( inni tego nie czynią)
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: zoskicyc »

Ale przyznaje , że spojrzenie Pana G. mi kompletnie nie odpowiada, ten jest po prostu jak słusznie zauważono "inteligentny inaczej", który mi ni jak nie pasuje, ale nie przeszkadza, niech sobie pisze dopóki nie obrabia dópy innym, nie plotkuje o nieobecnych i nie pierze brudów, pisząc bzdury ze świata wirtualnego i nie krzywdzi oszczerstwami nikogo.

-----------------------------------------------------
i to jest prawda ktorej nie chcialem wyrazic by nie zrobic
komus przykrosci - cenie odmiennosc widzenia i myslii-postawy itd
ale sa granice zdrowego frozsadku
ale
jesli sie rozsadok miesza z utopia
wowczas moga wastapinc nieporozumienia
tym bardziej bo nie maja zadnych podstaw
rzeczywistosci i uczucia twardosci ziemi
sa teoria wlasnego wybryku pseudointelektualnego
dobra wzmianka spr

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

Czy wy tak o galwasie wszyscy?

Sprawiedliwy nie martw sie... jesli nie planujesz chorowac na raka, masz zdrowe serce i jestes ostrozna w przechodzeniu przez jezdnie to MASZ SZANSE JESZCZE ZA TWEGO ZYCIA ZOBACZYC GRZYBKI ATOMOWE na horyzoncie....

a wtedy przekonamy sie czy szklanka jest bardziej pelna czy bardziej w polowie pusta...
Jak ONI zaczna w koncu robic sobie miejsce do zycia na Ziemi to ty bedzies takim samym smieciem jak ja, reflex czy cyc....
A smieci sie sprzata...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:Czy wy tak o galwasie wszyscy?

Sprawiedliwy nie martw sie... jesli nie planujesz chorowac na raka, masz zdrowe serce i jestes ostrozna w przechodzeniu przez jezdnie to MASZ SZANSE JESZCZE ZA TWEGO ZYCIA ZOBACZYC GRZYBKI ATOMOWE na horyzoncie....

a wtedy przekonamy sie czy szklanka jest bardziej pelna czy bardziej w polowie pusta...
Jak ONI zaczna w koncu robic sobie miejsce do zycia na Ziemi to ty bedzies takim samym smieciem jak ja, reflex czy cyc....
A smieci sie sprzata...
ja sobie tak mysle ze jak Oni beda sprzatac atomem to maja lekko z deklem i nie maja instynktu samozachowawczego
bo leja sobie we wlasne buty
tak wiec wyjdzie na to ze Oni sa zmeczonymi zyciem debilami i jak jeden pilot swoich pasazerow pociagna nas ze soba
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

A gdyby przyjac wlasnie taka mozliwosc?
Czy fanatycy zawsze dzialaja zgodnie z przewidywaniem ludzi myslacych logicznie?
A jak myslisz co sie dzieje z trylionami dolarow wyciaganych z gospodarki tej planety kazdego roku?
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: wiara i s »

GODZIL
godzilla pisze:Jak ONI zaczna w koncu robic sobie miejsce do zycia na Ziemi to bedzie
mozna kupic u mnie dzialki rekra-bud.

uzbrojone na Pluto

u podnuza gor albo nad oceanem arktycznym

radze sie pospieszy zostalo mi niewiele

ale po starej znajomosci bede kilka trzymal

internet kosmiczny za darmo

co z trylionami dolarow wyciaganych z gospodarki tej planety kazdego roku?

inwestujemy na pluto I wenus :lol:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:A gdyby przyjac wlasnie taka mozliwosc?
Czy fanatycy zawsze dzialaja zgodnie z przewidywaniem ludzi myslacych logicznie?
A jak myslisz co sie dzieje z trylionami dolarow wyciaganych z gospodarki tej planety kazdego roku?
no te dolary maja tylko w konkretnej rzeczywistosci wartosc
jak wszystko pierdut to i te dolary straca wartosc
wiec w ich interesie jest aby tak sie nie stalo
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: wiara i s »

P.P
pomorzak pisze:ociagna nas ze soba
nie wszystkich P Mirku nie wszystkich

PS

dzis lece do Polski sprawdzic

w Bieszczadach miejsca na schroniki p-atomowe

przy okazji odpoczne serio w Kamanczy

Pozdrawiam P Mirku ;)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:no te dolary maja tylko w konkretnej rzeczywistosci wartosc
jak wszystko pierdut to i te dolary straca wartosc
wiec w ich interesie jest aby tak sie nie stalo
a gdy te dolary sa inwestowane w konkretne wartosci?
np. chrzescijanskie?
lub zloto, diamenty i inne drobiazgi...

a temu panu tam na gorze to radze zabrac pare numerow gazety wyborczej bo dluga podroz go czeka, no i cieply waciak zalozyc i walonki gdy bedzie nastepny raz lecial na Plutona swoje dzialki mierzyc...
spirytusu nie ma co brac bo i tak zamarznie... ja pierdziele takie klimaty... wole cieplejsze...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: tak sie buduje falszywa tozsamosc? bez polotu...

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: a gdy te dolary sa inwestowane w konkretne wartosci?
np. chrzescijanskie?
lub zloto, diamenty i inne drobiazgi...

a temu panu tam na gorze to radze zabrac pare numerow gazety wyborczej bo dluga podroz go czeka, no i cieply waciak zalozyc i walonki gdy bedzie nastepny raz lecial na Plutona swoje dzialki mierzyc...
spirytusu nie ma co brac bo i tak zamarznie... ja pierdziele takie klimaty... wole cieplejsze...
popyt podaz
to nie o dolary czy diamenty czy inne blyskotki chodzi
nawet nie o wladze
nikt kto ma troche rozumi nie bedzie walczyl o niesmiertelnosc
bo tej nie ma i miec nie beczie
co moze byc tak wazne ??????????????
czekam na odpowiedz
ODPOWIEDZ