katastrofa !!!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: wiara i s »

Witam

P.Pipek

Wiem ze jestes Pan obkuty :)

Nie za duzo :D :D :D :D :D nosilo sie bo sie nosilo :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam 8-)
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: pipek »

Pozdrawiam 8-)
Ja również. :)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: godzilla »

Vito pisze: Ale on nie kłamie, nagranie z tym paleniem czarownicy było we wszystkich , oprócz jednego, mediach. To był komentarz Rydzyka do poglądu Marii Kaczyńskiej na temat dopuszczalności aborcji.
klamie, klamie....
co innego znaczy
"ojciec rydzyk zyczyl tej czarownicy zeby splonela"
jak napisal wuhap

a zupelnie co innego znaczy
Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza
tu mozesz sprawdzic u twojego najbardziej wiarygodnego zrodla: http://wyborcza.pl/dziennikarze/1,95984,4302529.html

wuhap stwierdzil ze sp. M. Kaczynska jest "czarownica"... a ojciec Rydzyk w ferworze walki polityczno-ideologicznej (pewnie zgodnie z wlasnymi przekonaniami, ktore kazdemu wolno posiadac) odpowiedzial tylko na nieuczciwe jego zdaniem zachowanie....

ja rozumiem tez ze Niemcom wolno inaczej myslec... ale czy musza sie wyprozniac na polskim forum?
czy Prezydent Kaczynski lub jego malzonka sa ciagle jeszcze jego ideologicznymi wrogami? moga mu zaszkodzic?

pewnie tak, skoro ich ciagle jeszcze atakuje...

rownie dobrze wolno w takim razie atakowac jego osobiscie za zbrodnie jego slynnego na calym swiecie ziomka...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: pomorzak »

pomorzak pisze:Wczoraj dowiedzialem sie ze siostrzeniec mojego dobrego znajomego tez byl w samolocie.
Tragedia nabrala bardziej osobistego wymiaru.
Byl tlmaczem prezydenta. Pozostawil zone i 9 letnia corke.
Dzisiaj dostalem wiadomosc
Ciało mojego siostrzeńca zostało rozpoznane!
Od przeznaczenia nie uciekniemy i ono kieruje naszymi losami!
Pozdrawiam Was serdecznie!
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: wiara i s »

Witam.

Lotnisko gdzie mial wyladowac P.Prezydent Kaczynski

http://www.google.com/mapmaker?ll=54.82 ... ensk&hl=en
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: katastrofa !!!

Post autor: nikita »

nikita pisze:...sa polityczne "zupki" gotowane na plomieniach tej katastrofy z lewicy - no i rowniez z prawicy:
[youtube]http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,7 ... CHAJ_.html[/youtube]
Jak donosi Katarzyna w czasie niedzielnej mszy w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku w przemyskiej katedrze padły słowa, które są przynajmniej niewłaściwe.



Co mówi ksiądz prałat? Spisaliśmy fragmenty homilii

Od 16 sekundy

"Drogi Patrioto, przyjacielu, Polaku, mój bracie, piszę do Ciebie te słowa, bo sam nie mogę sobie z nimi uładzić(...)Kreślę te słowa, żeby Ci powiedzieć, że w dzikim kraju nad Wisłą umierają matki - jedne z rozpaczy, że nie tak wychowały swoich synów i nie takich chciały mieć z nich patriotów. Umierają matki, bo nie chcą żyć w świecie, gdzie nie ma już ich synów patriotów i synowych. Kobiet, którym obce są salony i spa, bo ich salonami jest troska o piękno duszy i ducha."

8'01 i dalej

"- To mogło się wydarzyć w środę [gdy w Katyniu był premier Tusk - red]. Ale metaforyczne w środę: "te oczodoły wołają o prawdę" premiera polskiego rządu wywołały zachwyt. Już na drugi dzień liberalni politycy, opiniotwórczy Michnik od dawna niepiszący, zaproponowali posprzątać tropy pamięci z katyńskiego lasu, zapomnieć ślady profanacji znad charkowskich grobów. I może dlatego Bóg przypomniał wczoraj Polakom - po ludzku dramatycznie, nieludzko, ale po bożemu - inaczej, po swojemu, te słowa psalmu 137 "nad rzekami Babilonu tam żeśmy siedzieli, płakali...".


9'39 i dalej

"To się mogło zdarzyć w środę, zdarzyło się wczoraj. To był ten kwiat polskiej inteligencji, to były te elity, które miały zasilić swą krwią ziemię smoleńska, by katyńska ofiara sprzed 70 lat nie została zapomniana, byśmy nie zasypali tropów, którymi kroczyli Ci żegnający się z najbliższymi.

Ci którzy mieli ręce związane kolczastym drutem, do którego przywiązano sznur oplatający ich szyje. Za każdym ruchem dusili się. Byli jak niemowlęta aborcyjne. Pamięć pod Smoleńskiem uratuje pamięć Katynia, którą libertyni chcieli już posprzątać."

11'50 i dalej

"Marszałek Sejmu wypowiedział słowa, że wobec tej tragedii nie ma podziału na lewicę i prawicę, nieważne jest czy ktoś wierzy, czy nie. Nie, panie marszałku - nie ma zgody. Jest jeszcze libertyński środek i dopóki nie usłyszę słów, które przeproszą te zwłoki, które dziś spoczywają w Pałacu Namiestnikowskim za słowa, że prezydent może być niskiego wzrostu, ale nie może być mały, będzie mi trudno.

Kurtyka nie żyje, musi żyć nasza pamięć. Także i pamięć pańskich słów panie marszałku "Trzeba by wszystko było wreszcie normalnie". To znaczy, że pan Kaczyński był nienormalny? To znaczy, że nienormalna jest ta kobieta, która wczoraj w nocy płacząc pod pałacem prezydenckim mówiła "To był ostatni polski patriota"?

Od 15 minuty

"Ale co nam pozostało tutaj, na tym łez padole? Dlaczego ciągle musimy żyć z goryczą reprezentowania nas przez ludzi którzy nie klękają na podniesienie, bo są agnostykami i dlatego nie podchodzą do stołu uczty? Dlaczego musimy pozostawać z goryczą reprezentowania nas przez ludzi, którzy na świeżym miejscu bólu, mokrym od krwi, klęczą niechlujnie dla potrzeb socjotechniki?"


Źródło: Alert24.pl
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: wiara i s »

Witam

P.Nikita

Odpusc Pan sobie.

Oszolomow nie brakuje, nawet na tym forum.

Pozdrawiam. 8-)
Vito
Posty: 83
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:25 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: katastrofa !!!

Post autor: Vito »

wiara i s pisze:

PS

P.Vito

Dawno temu wiara i s dostal rozkaz

Zazadal na pismie

Nie dostal

Zrobil ktos inny

Zginal czlowiek

Jak Pan mysli kogo wsadzil prokurator?

I co najdziwniejsze nie mialem przechlapane ,ale bylem szanowany (jeszcze nie general ale juz pplk Walczak on wydawal rozkaz)

Tak jest i bylo w armii
Chyba o innej armii tu rozmawiamy, szwej odsługujący swoje mógł sobie pozwolić na różne rzeczy, i tak po wszystkim szedł do cywila . W przypadku zawodowego to wygląda inaczej. Taki pilot mógł się postawić generałowi lotnictwa , rozkaz itp. Generał musiałby ustąpić, ale taki pilot po całej zadymie najpewniej miałby farta gdyby skończyło się na przeniesieniu do meteo na jakimś podrzędnym lotnisku wojskowym w leśnej głuszy.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: pipek »

szwej odsługujący swoje mógł sobie pozwolić na różne rzeczy
Konkretnie na jakie to niby rzeczy mógl sobie pozwolic "szwej" po przysiędze?
i tak po wszystkim szedł do cywila
Albo do pierdla.
A znacznie łatwiej było wsadzić do pierdla "szweja" niż zawodowego oficera.

Czasy cara Mikołaja skończyły się w wojsku jakiś czas temu i nie wszystko co babcia opowiadała
mialo pokrycie w rzeczywistości.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: wiara i s »

Witam

P.Vito
Vito pisze:Chyba o innej armii tu rozmawiamy, szwej odsługujący swoje mógł sobie pozwolić na różne rzeczy, i tak po wszystkim szedł do cywila . W przypadku zawodowego to wygląda inaczej
Niech mi Pan wyjasni co takiego sie zmienilo w systemie rozkazodawstwa i wykonania rozkazow ,w WP lat 70 A WP 2010

Okreslenia szwej nigdy mi sie nie zdarzylo uzyc.

Ciekawe gdzie Pan sluzyl.

General Walczak z szer. nie rozmawial . On nie rozmawial tylko wydawal rozkazy i oczekiwal 100% wykonania.

Pozdrawiam. 8-)
ODPOWIEDZ