Cierpienia dzieci nienarodzonych i męstwo żołnierzy wyklę

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Cierpienia dzieci nienarodzonych i męstwo żołnierzy wyklę

Post autor: Galwas »

Są to niewątpliwie dwa ważne problemy, które jak najszybciej należy rozwiązać. Pokaż mi swoje dzieci nienarodzone, a ja ci powiem, kim jesteś w świetle troski o żołnierzy wyklętych. Każdy kapłan jest w stanie wyjaśnić tę subtelną różnicę. Pod warunkiem że będzie się szczerze modlił i błagał o zdrowie.
Przeczytałem o kilku przypadkach, kiedy to ksiądz (kapłan) wpieprza się bezceremonialnie na oddział porodowy szpitala nie bacząc na skrępowanie rodzących kobiet. Na cóż bóg widzi wszystko, a przed kapłanem nie może być żadnych tajemnic. Być może szuka w nich pozostałości ducha świętego, albo śladów życia nienarodzonego, które mogłoby się narodzić w odpowiednich warunkach.
Swoją drogą bezczelność i buta tych katabasów nie mają granic. A biedne pobożne parafianki czują się zdaje się bardzo nie komfortowo w tej sytuacji.
Ale wracając do żołnierzy wyklętych i tych bandytów grabiących biednych chłopów i resztki pozostałych przy życiu żydów, których nie należy oszczędzać, to przejaw wyjątkowej miłości ku chwale ojczyzny.
Cześć i chwała bohaterom!
Spocznij!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Cierpienia dzieci nienarodzonych i męstwo żołnierzy wykl

Post autor: Reflex »

Nie jeden raz zastanawialem się skad sie wzielo PiS-owskie talatajstwo.. Kiedy nie rządzi, jego jedynym celem jest obalić aktualny rząd. Kiedy rządzi, zachowuje sie jak banda podrostków, gdzie każdy dostal komplet klocków lego. Oni nie dbają o kraj, nie maja idei ani programu. Zioboro sobie, Macierewicz sobie, Szyszko sobie, Glinski sobie a Prezydent sobie. Każdy buduje z klocków swoje ksiąstewko.

Zabawa na calego. Zawladneli krajem jak wlasnym folwarkiem. Burzą wszystko co zbudowali porzednicy.
Demokracje, sądownictwo, porządek. Burzą stosunki z sąsiadami i sojusznikami, lamia Unijne ustalenia i zobowiazania. Dyktują narodowi, kiedy ma robić zakupy, próbuja pod plaszczykiem repolonizacji mediow polożyć lape na wolności prasy i internetu.

Ostatnio pod wplywem ogolnej krytyki zza granicy i grozbie sankcji (tak tak), przez Unie i Amerykanów, za niszczenie demokratycznych instytucji , wykonali kilka roszad prsonalnych, wszystko dokladnie w/g szablonu PZPR-owskiego. Haslo teraz k*** my, unosi sie nad Polska jak gęsty smog.

Pisać dalej? I tak za duzo napisalem... i tak to kurde nic nie da. Powiedz mi Galwasie, co robisz jak nic nie robisz? Jak zdrowie i samopoczucie? Wiosna idzie, czujesz???
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Cierpienia dzieci nienarodzonych i męstwo żołnierzy wykl

Post autor: sprawiedliwy »

Podobno dziskanclerka w Warszawie...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Cierpienia dzieci nienarodzonych i męstwo żołnierzy wykl

Post autor: Reflex »

Cyc bedzie mial atak nerwicy, kurwicą zwanej...
ODPOWIEDZ