Internet ma tysiąc twarzy

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Internet ma tysiąc twarzy

Post autor: Reflex »

Internet ma tysiąc twarzy i możliwości. Nie tylko praktycznych, jak zaplacenie na nim rachunków, czy kupno butów. Szybko się okazalo, że w sieci można nawiązać znajomość, a nawet znalezć milość. Cale rzesze posiadaczy komputerów rzucily się szukać drugiej polówki. Jedni na stale, inni na chwilę, jeszcze inni na szybką wirtualną, anonimową przygodę erotyczną
Dlugie rozmowy na czatach i komunikatorach, wymiana maili, ucieczka od codziennych spraw i nawiązywaly się przyjażnie trwajace latami i zauroczenia, ktore po po gorącej, ale krótkiej namietności lamaly serca i kończyly się rozczarowaniem.

Dzisiaj przypadkowo natknalem się na tą wypowiedz:
...Dzisiaj wiem jedno. Tworzenie wzajemnych relacji, to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba o niego dbać, by nie runął… I by nikt nie wszedł w niego butami… Nie można na chwilę go spuścić z oczu. Związek pomiędzy dwojgiem ludzi bywa również kruchy. Dokładnie tak jak zamek z piasku. Gdy odwrócisz głowę, zaleje go morska fala. Pozostanie tylko słona morska woda, albo słone łzy...

Prawda? Prawda i nie dotyczy tylko znajomości z internetu...
Vika
Posty: 262
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Internet ma tysiąc twarzy

Post autor: Vika »

Reflex pisze:Internet ma tysiąc twarzy i możliwości. Nie tylko praktycznych, jak zaplacenie na nim rachunków, czy kupno butów. Szybko się okazalo, że w sieci można nawiązać znajomość, a nawet znalezć milość. Cale rzesze posiadaczy komputerów rzucily się szukać drugiej polówki. Jedni na stale, inni na chwilę, jeszcze inni na szybką wirtualną, anonimową przygodę erotyczną
Dlugie rozmowy na czatach i komunikatorach, wymiana maili, ucieczka od codziennych spraw i nawiązywaly się przyjażnie trwajace latami i zauroczenia, ktore po po gorącej, ale krótkiej namietności lamaly serca i kończyly się rozczarowaniem.

Dzisiaj przypadkowo natknalem się na tą wypowiedz:
...Dzisiaj wiem jedno. Tworzenie wzajemnych relacji, to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba o niego dbać, by nie runął… I by nikt nie wszedł w niego butami… Nie można na chwilę go spuścić z oczu. Związek pomiędzy dwojgiem ludzi bywa również kruchy. Dokładnie tak jak zamek z piasku. Gdy odwrócisz głowę, zaleje go morska fala. Pozostanie tylko słona morska woda, albo słone łzy...

Prawda? Prawda i nie dotyczy tylko znajomości z internetu...


---------------------

JAK RÓŻNE SĄ RZECZY UKRYTE
W KRÓCIUTKIM WYRAZIE: ŻAL
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Internet ma tysiąc twarzy

Post autor: Reflex »

Wlasnie dzisiaj przebudziłem sie z poczuciem Żalu.
Bylo jeszcze ciemno, leżalem bez ruchu...
Byl we mnie,
obok,
wszędzie.
Wypelnial cala moją przestrzeń.
Nagi, skulony i jakiś bezradny.
Patrzył na mnie wielkimi smutnymi oczami,
jakby oczekiwal że się z nim pogodzę...
ODPOWIEDZ