Swiat się zmienia

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Swiat się zmienia

Post autor: rekin oceanu »

Odwal się od Polski i kłamstwa.Gdyż nie masz sumienia ani dobro kraju Polski
I klęski humanitarnej jaką kraj przechodził kryjesz bandytów


Jako niżej.

Umiesz i masz talent zamiatać brudy pod dywan.
Ale nie przed rekinem i Smokiem.
I Gromem.
Nie będziesz wycierał dobrego imienia Polski wycierał na arenie między Narodowej.
Jak jeszcze powiesz że Polacy pod okupacją Faszystowską palili Żydów.
To tylko mogą potrafić S-becy prawdopodobnie maczali w haniebnych mordach.
Oczyścisz bandę UPA.
Jako o nie mało się odradza.
Cieszysz się że macie Przybyszów ISO.
A teraz wpuszczona hołota medialna z zagranicy goście kłamcy jak judasze Lisowate Pikiowate się ją zamęt.
Niewygodnie wam wam siedzieć na ciepłym foteliku.
Szukacie dreszczyku i wzbudzenia buntu.
Jak się dali wrobić Ukraina.
A teraz skomlą i zjadają z Polskiego stołu.
Tego chciał Tusk Merkel.
Skończyły by się rozmowy z Kaczyńskim.

Zapominasz czego Tusk nie dokończył w Kraju.
Burzenia osiedli Blokowych Pod pozorem zawalenia.
Gdzie miał wkroczyć z aparaturą fachowców.
To jeden krok mordu i wysiedlenia.

Które do Bloki to dobrze skonstruowane budowle są wieczne.
Dobrze wentylowane, Z żelbetonu osadzone parę metrów w głąb gruntu.
I solidnie zakonserwowane smołą .
A żelbeton nie stykający się wodą gruntową i deszczem stale się wzmacnia.
I ponosi swoją twardość. i moc. Na taki materiał nie ma czasu korozji.
Jak znasz się na budowlance.

Druga sprawa To zaorać i odebrać milionom Polaków działek pracowniczych z Polskiej swojej ziemi.
Ta sprawa już była na wokandzie.

Trzecia sprawa produkował ludzi z jakimiś tam uprawnieniami którzy mieli wiarygodność przed sądami i bankami.
A tak często się Mylili z danym że czynili łapankę na wybranych.
Inaczej trzymaj dane bo cię okradną.
Jak można samymi danymi okraść człowieka.
Tusk to potrafił.

Tak i z komornikami którzy odbierali dobra niewinnym ludziom.
Żywcem łapanka.

Tak i z lasami już brakowało mu roczek mu rozdał kolesiom.

To nie fikcje. to fakty.

Tak Tusk ma czego się bać.

A teraz wiesz kogo bronisz.
A teraz Powiedz ta twoja biedna kobiecina Merkel z taką obstawą Agentury nie znała sprawy.

Jesteś śmieszny.

A tak na marginesie chciałbyś mieszkać w kraju czuć się bogatym.
A rano dowiadujesz się że cię ogolili.

Jeszcze będziesz bronił Tuska
I tą biedną kobiecinę.

Która zapewne wiedziała że polak z poważną chorobą ubezpieczony przez państwo które odprowadzał.
Musiał niekiedy umierać.

A teraz wiesz kogo bronisz.
Co jeszcze powiesz tym ludziom co żeś okłamywał i bajki opowiadał.

Smok.
Ale oto cię już kto inny zapyta.
Nie jestem twoim sędziom.

Pamiętaj że życie jest wieczne ale tylko dla tych którzy wypełniają swoje procesy życia.

Ty je niszczysz dezinformacją.
Jeszcze gorzej jak byś uprawiał mord.
Gdy siejesz dezinformację życia.

rekin
Reflex pisze: śr lis 07, 2018 10:46 am Czy to poprawi byt Niemców? Mam wątpliwości, chociaż leży mi na sercu dobro Niemiec,
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Swiat się zmienia

Post autor: alohilani »

Tak Reflexie, gazety, portale internetowe zyja z reklam, ale teraz to juz do przesady. Wszedzie.
Wzieto sie nawet za FB czy Youtube. Na filmikach ludzi na FB teraz brutalnie wchodzi reklama, wprawdzie
bardzo krotka, ale wchodzi. I to co jakis czas. Az do przesady.
Wciska sie ludziom dokladnie to, czego szukali na internet'cie.
Kiedys szukalam olejku z kwitnacego noca jasminu, barzo rzadki i bardzo drogi, ten prawdziwy, nie po prostu jasmin, ale midnight blooming jasmine, sambac. Teraz ciagle pokazuje mi sie w reklamach i choc nie uzywam Edge tylko Firefox, to tez mam tego do cholery. Wciskaja mi ciagle zwykly jasmin i wiele mozliwych miejsc, gdzie to moge kupic. Ja rozumiem, szukalam, ale az do przesady? Ogladalam zdjecia ciekawych roslin, chcialam zobaczyc ich kwiaty. To teraz wszedzie mam w reklamach sadzonki tych roslin z Esty chyba. I tak wkolo macieju. I na tym forum, bezpanskim folwarku, tez siedza ciagle dwa "dupki" i "szpieguja", Bing i Google.
A media z kazdej przyslowiowej igly robia widle. I rozdmuchuja, i dyskutuja i mieszaja i buntuja ludzi, a oni potem w komentarzach kloca sie miedzy soba, nie przebierajac w slowach nie zawsze wulgarnych, ale czesto gorszych w okresleniach.
Jak przyslowiowy Johny Dep nie zgara juz w serii swoich filmow z jakiegos powodu, to zaraz pisza polskie media, ze sie go pozbyli z filmu. I takie tam i inne pier***. I pisza o brzuszku nowej synowej agnielskich snobow, jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie. A nie ma zadnego. I takie inne podobne pier***. Dobrze do Polski przeniknal ten przyslowiowy "zgnily zachod". Nawet juz poprawnego naprawde polskiego jezyka nie ma, tylko powplatane dziwolagi angieslkie z polskimi koncowkami.
A my tu jestesmy w stanie pisac pieknie po polsku, choc np. ja juz od trzech dekad nie posluguje sie jezykiem polskim na codzien chyba ze przez telefon z rodzina lub niewieloma znajomymi.
A jesli chcesz anonimowo zabrac udzial w jakiejs dyskusji na necie, to nie mozesz, bo musisz sie logowac prze FB, a szczegolnie juz w gazecie. I tak chca cie miec wszedzie, nie ma nic anonimowego.
Ech, brak slow...
Dzieci juz chodza z Ipad'ami na powieszonymi na pasku przez szyje, a zaloze sie ze pisac dobrze nie potrafia.
Dziwny jest ten dzisiejszy swiat...
Ogromnie szybki, ale wg mnie gorszy niz ten, ktory kiedys byl.
Smutne...
Zwariowany swiat.
almagus
Posty: 4544
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Swiat się zmienia

Post autor: almagus »

Więcej otuchy zuchy.
Jeden czekoladki, a drugi bobki!

almagus
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Swiat się zmienia

Post autor: Reflex »

Dziwny jest ten dzisiejszy swiat...
Ogromnie szybki, ale wg mnie gorszy niz ten, ktory kiedys byl.
Smutne...
Zwariowany swiat.
Prawo pędzącego świata, przeżywalo go kazde pokolenie od wieków. Inna sprawa, że rozwój i technologia, w miare rozwoju nauki jest coraz szybsza i pędzi i zalewa nas jak tsunami. Dziecko ktore sie urodzilo po wynalezieniu internetu i telefonu komórkowego, nigdy nie zrozumie naszych odczuć i nostalgii.

Widzę w sklepie jak dziecko w wózeczku, które nie umie jeszcze czytac posluguje sie swobodnie komórkowym telefonem, ogladajac obrazki i rzeczy o ktorych mama nawet nie wiedziala.
Nie znaczy to jednak że życie jest gorsze, wrcz odwrotnie, ale dla ludzi doroslych czesto męczące i za szybkie.
Ja osobiście jestem zachwycony rozwojem, ale tez zasmucony zanikajacym na korzysc nowoczesnosci romantyzmem.
Nie uwazam ze jazda nowoczesnym samochodem jest bardziej atrakcyjna, jak jesienny spacer nad jeziorem, czy po prostu po lesie.
Konflikt pokoleń. dwa światy, nie zawsze jednakowo odczuwane przez pokolenia. Takie jest życie i nic na to nie poradzimy.

Nie dajmy sie tylko podzielić, każdy ma swoja role w życiu i kazda z nich jest ważna, oby tylko spelniana normlanie, bez zadęcia i sztucznej demonstracji, wcisknia komuś coś na silę jak to sie znowu zaczyna dziac w Polsce.

Nie rozumiem ludzi, ogolonych facetow, orgaznizujących awanturnicze i nienawistne marsze gdzie jak powiedzial kiedys
z przekąsem Tusk:
" jedni mowia czlowiek a ja mówilem Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniadz, ja krzycze Bog, Honor i Ojczyzna i wszystko to duza litera."
To nie jest patriotyzm tylko pretekst do podniesienia piesci na ulicy, do demonstrowania swojej tożsamości, ktorej przeciez nikt mu nie zabiera, ale bez tej dość brutalnej i nikomu niepotrzebnej demnonstracji czulby sie niczym.

Życie pedzi i bedzie pędzić coraz szybciej. Dlatego organizmy jak Unia Eropejska jest na to lekiem i bezpieczenstwem, szansa na wspolne i pogodne zycie wielu narodów. W pojedynke poziom i styl zycia bedzie sie rożnicowal a konflikty narastać. Im wiecej samotnych politykow jak np Orban, tym wiecej bedzie konfliktów. Kto tego jeszcze nie rozumie, powinien się przygotowac na kolejne problemy a nawet glód i wojny.
ODPOWIEDZ