Zbiórka na leczenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
cedarr
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 24, 2018 7:11 am

Zbiórka na leczenie

Post autor: cedarr »

Witam Wszystkich,

Jestem nowy na forum, i mam prośbę do zainteresowanych pomocą dla mojego brata i jego rodziny.
Proszę was o udostępnienie linka do zrzutki na rehabilitację znajomym lub pomoc finansową.

Adrian nie miał wypadku, w piątek w pracy zaczęły bolec go plecy a w poniedziałek już był sparaliżowany od mostka w dół (mięśnie brzucha, cała fizjologia + nogi), okazało się że zrobił mu się przy kręgosłupie ropień, który uszkodził rdzeń kręgowy. Ropień został operacyjnie usunięty, miał 30 centymetrów długości. W tym czasie jego żona była w ciąży z drugim dzieckiem, małą dziewczynką którą widać na zdjęciu.

Na dzień dzisiejszy Adrian potrzebuje środków aby opłacić rehabilitację,Adrian dostaje 1600 zł renty, jego zona nie może iść do prcay bo i Adrian i dziecko potrzebuje stałej opieki - zmiana pieluch dla Adriana i dziecka plus obracanie do na łóżku bo bez mięśni brzucha nie potrafi zrobić tego sam + gotowanie i codzienne wyjazdy na rehabilitację. Adrian ma 33 lata i jego rdzeń kręgowy nie jest przerwany, jest dla niego szansa i nadzieja w postaci rehabilitacji.

Dokładny opis jego sytuacji jest dostępny pod linkiem

https://zrzutka.pl/4rpk5r
ODPOWIEDZ