Kto żyw ?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Dzień dobry Jordanko :D Milo Cię tu znowu widzieć. Nie widzę tekstu sprawiedliwej, ale nawet jak wyglada cięto, to jej serce sie do Ciiebie uśmiecha.
A przy okazji, czy wierzysz że te kwiaty są prawdziwe? Bo naprawde są.

Obrazek

To też
Obrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: jordan274 »

Tak ,wierze,ze te kwiaty sa prawdziwe,czasem az trudno uwierzyc w to ,jak natura potrafi nas zaskakiwac,a widzac takie cuda czlowiek na chwile przestaje myslec o marnosciach tego swiata.Pozdrawiam
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: ndz gru 08, 2019 12:26 pm Dzień dobry Jordanko :D Milo Cię tu znowu widzieć. Nie widzę tekstu sprawiedliwej, ale nawet jak wyglada cięto, to jej serce sie do Ciiebie uśmiecha.
o, i nagle sprawiedliwy stracil qtasa i zyskal 3.14zde...
pozno troche, bo ja to pisalem juz lata temu a wy sie swietnie bawiliscie cudzym kosztem...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Idiota. Ty juz dawno powinieneś się utopić chamie.
Ty nigdy nie uzyskasz nominacji normalnego czlowieka,
Zawsze byleś, jesteś i bedziesz prymitywnym chamem
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: pn gru 09, 2019 1:00 pm Idiota. Ty juz dawno powinieneś się utopić chamie.
To kto jest Normalny Floryda Huraganami nasycona.
Mafioso czy boso najwięcej masz do powiedzenia.
Czy Godzilla ma się zachwycać wyspą na jeziorze Bodeńskim w Lindau.
I śmieci i w parku. porzucone.
Czy degradujące się zabytki.
Czy Austrią po przeciwnej stronie i piękną Szwajcarią.
Chociaż tam jadąc widziałem kozę na Balkonie.
I wpływający ren do Niemiec z gór Alp.
Tak można ocenić gospodarza .
Co tracą ci co ich tak zachwalasz.
Niemcy zjadają samego siebie.
Bawaria co karmiła Niemcy.
Niemocy miauczy nad swoim zniewoleniem.
No gut gut.
Może to cię uciesz ten medalion szczęścia reszty,
Mało masz do powiedzenia.
A resztę to powidła.
Z mydła.
rekin
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

Powtarzam.
Polecam.
mowa godzinna. jest w dziale kultura. można posłuchać wykładu.
Pełny text.
https://www.rp.pl/Literatura/191209471- ... rczuk.html



PS. Jordan, pozdrawiam. Żadnej złośliwości. serdecznie pozdrawiam.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Mam nadzieję, że sprawiedliwy mi wybaczy mój spontaniczny lapsus. Pisalem szybko, bez zastanowienia a sugestywny wplyw (skojarzenie) na moje slowa miala nasza pani Jordanowa, która pewnego dnia zmienila na forum "pleć". :D
Oczywiście sklamalbym gdybym powiedzial, że złośliwe "rewelacje" godzilli nie sprawily w naszych glowach niepewności, tylko co to ma do rzeczy?
Internet stworzyl zabezpieczenie dla uczestników przed miedzy innymi prymitywami jak godzilla, to zabezpieczenie nazywa sie anonimowość. Przecież on sam ukryl swoje nazwisko pod nickiem godzila, mial tych nickow na necie jak "mrowków" i nikt mu marnego slowa nie powiedzial.
Dalej nie mam pewności czy sprawiedliwy to mężczyzna, czy kobieta, ale to nie ma dla mnie żadnego znaczenia z tym, że jeśli jest kobietą, tym wiekszy jest dla niej mój szacunek. Nie zapominajmy ze jeżeli tutaj ktokolwiek lamie internetowy fair play, to robi to wlasnie godzilla i jego przydupas rekin.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

W ogóle nie ma sprawy Reflexie. Zupełnie nie ważne przecież. Dla nas! w każdym razie!
Po kolei..
Feminitywy, jak to nazwy nie zawsze pokrywają się ze znaczeniem słowa.
Tak Ambasador, jest w dyplomacji, bez względu na to jakiej jest płci, bo ambasadorka, to już zupełnie inne znaczenie.
To samo premier rządu, minister, konsul, sędzia itp. itd. stosowanie feminizmów jest sztuczne!
Zresztą nie istotne, kobieta ma to stanowisko, bo lepiej się nadaje na nie, niż męski kontrkandydat a nie dlatego, że jest kobietą lecz dlatego, że jest lepsza, lecz to nie znaczy, że trzeba stworzyć formę babską. Bzdurny feminizm zakompleksionych.

Pamięta kto film, klasyk, 7 Wspaniałych. Każdy z osobna był wspaniały a wszyscy razem byle super wspaniali. gdyby była wśród nich jedna kobieta też byłaby „wspanialym człowiekiem” i też jak wszyscy WSPANIALI.
Tak samo kojarzę nika ksywkę „Sprawiedliwy” czyli osoba sprawiedliwa, sprawiedliwy człowiek, to charakter, pryncypia , modus vivendi… i nic z płcią nie ma wspólnego.

Niestety, dla niektórych to za trudne. Jeszcze trudniejsze gdy bierze sobie ksywkę gada potwora. to bez zastanowienia się nad płcią tegoż. A chamstwo? ma się dobrze u maluczkich i zakompleksionych. Chamstwo jest nie do zwalczenia, a w obecnej Polsce ma się jeszcze lepiej niż za czasów PRL.

Piszę o tym niejako na zakończenie albowiem moje pisanie tutaj, obok rekinowych postów jest nie możliwe. Ja ich nie czytam ale inni je widzą obok moich.
PS.
Nie mam absolutnie do nikogo żadnego żalu, nie czuję też urazy. Do rekina też nie ani do godzili. Czasem ludzie się tacy rodzą więc nie ponoszą żadnej winy za to że nie potrafią się sami naprawić. Nie czynię zła, nie sieję nienawiści ani wrogości lecz z nimi walczę. Skoro własną bezsilność stwierdzam, to unikam.

Do Pomorzaka.
Zaglądam tylko ze względu na te promyki dobrych wiadomości, bo one i mnie dodają nadziei.
Piszesz tak przejmująco., z serca.
Zbieraj to na kartkach dla potomnych. Właśnie Pani Pomorzakowa i TY zaslugujecie każde na miano „wspaniały człowiek”. Gorąco pozdrawiam.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Mozesz tak nas zostawić? Naprawde nie bedzie żal? Przecież rekin sie nie liczy a godzilla...
Cuda się ponoć zdarzają, może wreszcie ochłonie, choć … prędzej rekin zajdzie w ciążę
niż godzilla się nawróci.

W kazdym razie pamietaj; Twoja obecność i Twoje posty wzbogacaly
nas i forum. Odpocznij i wracaj!

Obrazek

PS.
Siedmiu wspaniałych powstal na bazie Siedmiu Samurajów, który byl historycznym filmem japońskim.
Kobiety tam byly, ale sie nie bily.:) W tamtych latach kobieta byla broniona przez wspaniałego samca samuraja.
Dzisiaj męskie ( nie tylko forumowe samce, typu godzilla), tluką kobiety a świat schodzi na psy.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: wt gru 10, 2019 11:21 am Do Pomorzaka.
Zaglądam tylko ze względu na te promyki dobrych wiadomości, bo one i mnie dodają nadziei.
Piszesz tak przejmująco., z serca.
Zbieraj to na kartkach dla potomnych. Właśnie Pani Pomorzakowa i TY zaslugujecie każde na miano „wspaniały człowiek”. Gorąco pozdrawiam.
serdczne dzieki
teraz troche przycupnelismy po ostatnich bojach, pisze my ale to moja zona jest tym gierojem
ja jestem jedynie towarzyszem, niczym ta ryba podnawka
kazdy kto ja zna i widzi mowi ze swietnie wyglada i to jest prawda ( nie ta ryba a moja zona )
jest wspaniala i piekna
kazdego dnia patrze z zachwytem jak nic nie jest w stanie jej pokonac
piekne dlugie blond wlosy przyjda jeszcze
to nie stanowi o urodzie
ona ma to cos co emanuje
piekno plynie od srodka
przechodzilismy rozne okresy
czasami myslelismy ze to juz koniec
ze powinnismy sie rozstac
ale tak na prawde to nawet wtedy wiedzielismy ze nalezymy do siebie
czy ta piep... choroba byla nam potrzebna aby to zrozumiec
ona nas bardziej zwarla, zjednoczyla ale i bez niej bylismy na wlasciwej drodze
dlaczego wlasnie teraz
tak malo wiem
to nas zmienilo
Cyc pisal kiedys o elitarnym klubie
nie czuje sie elitarny i moja zona tez nie
nigdy nie chcielismy nalezec do tego klubu
tak wielu ludzi nalezy do tego klubu
czasami az boli gdy my mamy nadzieje a inni juz nie
gdy widze meza ktory tak jak i ja czule pochyla sie nad zona
tele ze on juz wie ze nie ma ratunku
ten bezglosny bol
ludzie umieraja intymnie
moje wspolczucie moj strach czy ja tez pewnego dnia
czasami ogarnia mnie wscieklosc
biadolisz nad soba a nie ty walczysz o zycie
kolejny dzien przed nami
damy rade
mamy taki szyld w domu
"Am Ende wird alles gut. Und wenn es nicht gut wird, ist es noch nicht das Ende."
ODPOWIEDZ