Kto żyw ?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: rekin oceanu »

A co ma piernik do wiatraka.
Nie iteresi cię Humanitarna patologia.
Gdzie zbiera się szczyt tej sprawy.
Niedługo art spożywcze będziemy szukać na polu nie w sklepie.
rekin
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

To żebyś nie wpiepszał się wszędzie !! Uszanuj czyjś post, jeśli chcesz by twoje szanowano. Jesteś natrętnym i bezpardonowym, wszystkim wymyślasz.
Odwal się.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

Zaznaczam to moj ostatni post, jeśli ty przykrywasz każdą wypowiedz swoją misją proroku. W wariatkowie nie biorę udziału.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: jordan274 »

Milo,ze jest ktos,kto zastanawia sie czy reszta zyje,owszem brakuje mi tego forum mimo,ze jestem tu najkrocej z Wasale mieszkajac w kraju gdzie glupota i kompletny brak zdrowego rozsadku przechodzi juz wszelkie granice ,chcialoby sie przynajmniej poczytac cos normalnego,a tu niestety Rekin,ktory swoja propaganda i [wybaczcie]glupota zniecheca do czegokolwiek i jakiejkolwiek rozmowy.Serdecznie pozdrawiam
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: rekin oceanu »

jordan274 pisze: czw gru 05, 2019 10:48 am Milo,ze jest ktos,kto zastanawia sie czy reszta zyje,owszem brakuje mi tego forum mimo,ze jestem tu najkrocej z Wasale mieszkajac w kraju gdzie glupota i kompletny brak zdrowego rozsadku przechodzi juz wszelkie granice ,chcialoby sie przynajmniej poczytac cos normalnego,a tu niestety Rekin,ktory swoja propaganda i [wybaczcie]glupota zniecheca do czegokolwiek i jakiejkolwiek rozmowy.Serdecznie pozdrawiam
Normalne to jak co?
I co nie wiesz co było?
Jeśli tak to napisz o jakiej normalności.
Chętnie z tobą porozmawiam argumenty.
Jeśli mówisz że kłamię,
Wal i miej odwagę nie zaciemniaj.
Jeśli z kraju mniemam że masz pełnię informacji.
rekin

Wojna Polska Polska nie była wojną Polską a de spory przede wszystkim.
Polacy wyszli częściowo z niewoli
Dzięki tej wojnie nie wiadomo jak by się skończyło.
Jakie byłyby banki.
Czy ludzie mieli by działki pracownicze.
Czy by ludzie dostali emerytury.
A jako Tusk mówił oficjalnie w prost fundusze emerytalne nie są tych co na nie płacą.
I tak dalej.
a jak nie to daj argumenty.
Miej odwagę
rekin
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: alohilani »

Witaj Jordanie!
Dobrze, ze jestes.
👍💕🌤

Rekin nie ma nawet bladego pojecia o ekonomii, ale najwiecej ma do powiedzenia.
Nie ma pojecia jak to wszystko dziala. Wciaz socjalistycznie mysli, a zyje w zupelnie innym ustroju i w tym jest jego problem. A ten inny ustroj rzadzi sie innymi prawami, a on chcialby nadal socjalistycznie, a tak sie juz nie da, poniewaz inne realia zaistnialy wraz ze zmianami, przez jakie przeszla Polska w ostatnich kilku dekadach. Pokojowa zmiana ustroju nie odbedzie sie bezbolesnie, niestety. Ale rekin nie jest w stanie tego zrozumiec (socjalistyczne myslenie).

Dzialki pracownicze ludzie nadal maja i beda miec.
A tak jak i gdzie indziej na swiecie na rmerytury pracuja nastepne pokolenia. To jest caly system, w jakim to wszystko pracuje, inny ustroj - inne realia.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Rekin nie ma pojęcia nie tylko o ekonomii, rekin nie ma bladego pojecia o niczym. Kiedy ja chodziłem do szkoly, na takiego się mówilo, ze ma "nasrane w glowie".
I ja wcale nie uważam że każdy musi znać się na wszystkim i być mądrym. Ale zwykle od każdego wymaga się umiejętności wspolżycia, szacunku dla życia drugiego czlowieka, jego poglądów, jesli nie są agresywne. Czy jest biedny czy bogaty, glupi, czy mądry, liczy sie jego natura i czlowieczeństwo. Tego niestety tuman rekin nie posiada i nigdy nie bedzie posiadal.

Kiedy przyjechałem do USA, bylem zaszokowany prostotą traktowania ludzi. Biedni szanują bogatych, nie, nie za ich pieniadze, ale za inteligencje i prace, którymi to cechami zdobyli majątek. Bogaci nie gardzą biednymi. Widzialem na wlasne oczy, kiedy milioner, przesympatyczny czlowiek podawal reki biednemu człowiekowi, rozmawiając z nim jak równy. Bezdomni i biedni patrza na bogatych z sympatią. Bogaci na biednych z sercem.

Kiedy kobieta bezdomnemu wysypala z portmonetki drobne pieniadze, miedzy tymi monetami znalazl sie jej pierścionek z diamentem. Kiedy sie kobieta w domu zorientowala co sie stalo, zaczela szukać bezdomnego. To byl pierścionek z tradycja rodzinna. Znalazla go za dwa dni a ten czarny starszy i biedny czlowiek, wysuplal z kieszeni pierścionek i oddal kobiecie, mówiąc, że na nią czekal.

Na tym piękna ludzka historia sie nie zakończyla. Kobieta z wdzieczności, zalożyla bezdomnemu na facebooku konto, opisując historie z pierścionkiem. W dwa tygodnie na to konto ludzie wpłacili blisko trzysta tysięcy dolarów dla bezdomnego. Kobieta z mężem pomogli bezdomnemu kupić dom i znaleźli mu pracę.

Tam zagraly uczciwość i serca ludzkie. Każdy na tym skorzystal. To są rzeczy o których durak rekin nie ma bladego pojecia.
To tchórz, który udaje normalnego czlowieka, ale kiedy się zorientuje, że nie ma żadnej kontroli, zachowa sie gorzej jak prosiak.
Nie ma w nim nic ludzkiego, jest chamski pęd do skopania forum i jego wszystkich uczestników.
Rekin to prostacki forumowy cham i bandzior.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: czw gru 05, 2019 5:16 pm Rekin nie ma pojęcia nie tylko o ekonomii,
Jeśli masz pojęcie o ekonomi to daj przykład twojej wiedzy co kaczyński zrobił żle.
A w czasie kryzysu gospodarczego gospodarka rośnie.
Dlaczego za czasów NRF gospodarka urosła na potęgę światową.
A podoba się wam art że populacja ludzi na świecie jest za wysoka.
I to jest przyczyną krachu klimatycznego.
Przyczyną krachu klimatycznego jest to że twoja psycha jest z kamienia łupanego tej epoki.
A korzystasz z dobrodziejstw wynalazków innych cywilizacji.
Którą byś niszczył.
A twój zacofany tępy łeb nie może zrozumieć że owoc korzystasz innych ludzi.
I nie wiesz jak to ułożyć by nam się żyło lepiej.
Zrozumienie się wszystkich i łączenie myśli.
Daje nam technologię cywilizacji.
A człowieczeństwo i sumienie pozwala z najść swój język.
Tyko w tej atmosferze może zapanować spokój bez wojen.
Gdyż to jest pierwotna nasza kultura a nie odzwierzęca.
Z czarodziejską wróżką Horoskopów zwierząt.
Jeśli chcesz już wytykać dawaj argumenty.
Ty ich nie masz bo jesteś pustak.
Tak jak ta studnia głębinowa wyschnięta.
Gdzie w niej zagnieździły się żmije i jaszczurki.
To jest twoja Mądrość.
A Kozy koło niej beczały.
A ty ich odgłosy słyszysz.
I ciągle powtarzasz nie.
Be nie chcę.
Jak ten bękart porzucony.
rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: pomorzak »

Obrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: jordan274 »

P.Sprawiedliwy,sezon sliwkowy az tak mnie nie interesowal,wyczulam tu malenka zlosliwosc chociaz byc moze zrozumialam to niewlwsciwie ale jakos ostatnio nie narzekam na nadmiar poczucia humoru.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ