Reflexje:)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Reflexje:)

Post autor: Reflex »

Tak pomorzaku, tylko ja się martwię tym, ile lat będzie znowu potrzeba, żeby naród się opamiętal i wrocil do zgody, przestal się nawzajewm nienawidziec, czasem potrzeba na to pokoleń.
Już nie wspominam o stratach materialnych, na przelajdaczone pieniądze, na lapowy rządu, na zbrojenia, zamiast ratować zdrowie narodu, kurcząca się sluzbę zdrowia. A świat ucieka, kiedy kraj traci rozpęd. To jest tragiczne.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: śr lis 06, 2019 3:38 pm Tak pomorzaku, tylko ja się martwię tym, ile lat będzie znowu potrzeba, żeby naród się opamiętal i wrocil do zgody, przestal się nawzajewm nienawidziec, czasem potrzeba na to pokoleń.
Już nie wspominam o stratach materialnych, na przelajdaczone pieniądze, na lapowy rządu, na zbrojenia, zamiast ratować zdrowie narodu, kurcząca się sluzbę zdrowia. A świat ucieka, kiedy kraj traci rozpęd. To jest tragiczne.
widocznie takie koszty sa potrzebne
pojedynczy ludzie ucza sie latami a co dopiero spoleczenstwa
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Reflexje:)

Post autor: Reflex »

Aha... I w końcu się nauczą i zaczną iść we wlaściwa strone. A po kilkunastu latach przyjdzie inny Kaczyński i spieprzy wszystko od nowa! Jak długo można???
Po raz pierwszy w życiu zaczynam wątpic w "dumny" i tak żalośnie "mądry" naród Polaków.
Popatrz na komentarze czytelników w gazecie. pl. Przerażajaca glupota i chamstwo.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: pomorzak »

czasami trzeba wielokrotnie powtarzac ta sama lekcje aby dotarlo


“Cieszy mię ten rym: „Polak mądr po szkodzie”;
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.”

― Jan Kochanowski
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: śr lis 06, 2019 3:38 pm Tak pomorzaku, tylko ja się martwię tym, ile lat będzie znowu potrzeba, żeby naród się opamiętal i wrocil do zgody, przestal się nawzajewm nienawidziec...
a zeby 3.14rdolony analfabeta nauczyl sie poprawnie pisac i zycia nie starczy...
https://www.ortograf.pl/watpliwosci-jez ... ienawidzic
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Reflexje:)

Post autor: Reflex »

Ciekawe jak to się dzieje?
Wszyscy się do mnie uśmiechają a dupą się odwracają do godzili. :mrgreen:
Godzilla, godzilla, Ty się nigdy nie nauczysz, wiesz dlaczego? Bo ty potrafisz tylko nienawidziec!
A poza tym pozdrawiam cieplutko i mam dla ciebie wiadomość. Enjoy.

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Reflexje:)

Post autor: sprawiedliwy »

no dobra.
Skoro weszliśmy na nienawiść. to powiedzcie mi proszę jak to teraz będzie.
Na kogo będzie obóz pisowy wylewał pomyje, gnojówkę, szambo, hejtował bez umiaru i pardonu ?
no co będę gadali jadem propagandy ?

Brak wroga. bo przecież nie przeciwnika.

To wprost genialne ruch. Zamknąć japę tym ujadaczom.

Nienawidzę, jak to łatwo powiedzieć. A nienawidzieć to trzeba umieć... :mrgreen:
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Reflexje:)

Post autor: Reflex »

Ja myślę, że się nic nie zmieni. PiS ma tak przygotowany system opium dla narodu, że jeszcze jakiś czas będzie go czarowal jalmużnianym groszem dopłat i propagandą, plus manipulacja i deformacja demoktatycznych swobód, podporzadkowaniem sobie sadownictwa itp. itd. Ale coś mi mówi, że tym raze się przeliczy. Czytalem, że PiS przywiozl z Londynu kolejne sto ton zlota.
Czy mu to pomoże? Zobaczymy.

Wiem, że PiS już podpisal umowy z USA na miliardy złotych na dostawę samolotów i broni dla Polski. Będzie gardlowal, że czyni Polskę mocarstwem, a ja wiem, że będzie teraz placil długie lata Ameryce ciężkie pieniądze. Moim zdaniem, to ogromny blad.
A ludzi będzie dalej zabijal smog, szpitale w coraz gorszej sytuacji, podobnie cala sluzba zdrowia a nad Europa zbierają się czarne chmury spowodu podnoszenia cel i destrukcji europejskiego handlu przez Trumpa. Trzeba poczekać, wszystko jest możliwe. Nawet w niedalekiej przyszłości nagly wzrost niechęci do PiSu, bo moim zdaniem, wcześniej, czy później naród przetrze oczy a noga się PiSowi podwinie.

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Reflexje:)

Post autor: sprawiedliwy »

tak. w Pl brakuje 65 tys lekarzy. Studia są trudne. Ciężko się na nie dostać. Teraz lekarze nawet nieźle zarabiają. Ale stres niesamowity, bo warunki podłe. bardzo podłe.
A potem taki Zro swoją głupotą zniszczy lekarza. chirurga i innych. Innych nonsensów już nie chce mi się wypisywać.

za dużo nas ludzi i za długo żyjemy. wrrrrr! a głupców coraz więcej sięga po władzę. ten amerykanski to już w ogóle sieje postrach. Ech.. idę spać z dobrą książką.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: rekin oceanu »

https://biznes.interia.pl/wiadomosci/ne ... 34616,4199

Poza tym potępiacie służba zdrowia nie jako tu jest problemem
Ilość lekarzy a organizacja.
Inaczej sztuczna organizacja oczekiwań.
Pokłosiem rządów Tuska.
Która właściwie nie funkcjonuje do końca jak powinna ale jest duża poprawa.
Nie chcę tego komentować nie moja sprawa.
Podobnie i sądy itd.
To są sprawy Polityczne.
Tak daleko nie chcę wchodzić w te sprawy.
Nie lubię niechlujnego Chamstwa.

W Krakowie powstał Szpital jeden z nowocześniejszych w Europie.
Polska już jest krajem wysoko rozwiniętym.
A wy czynicie ją III a nawet VI światem.
Lepiej wylejcie sobie kubeł zimnej wody może otrzeźwiejecie.
rekin
ODPOWIEDZ