Reflexje:)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Reflexje:)

Post autor: sprawiedliwy »

Pomorzaku, (wiem, że to taka przenośnia z Twojej strony) ale
to nie muszą być hieny, tak zachowują wszystkie istoty, myszy, ryby i inne żyjątka o ludzie nie zapominając, z tym że wbrew pozorom, lud jest groźniejszy niż głodna hiena.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: rekin oceanu »

Tak tu się w jednym zgadzamy.
Naród Polski myśli jeszcze wszeteczeństwie komunizmu.
Ale nie wszyscy.
Z pustego Salomon nie naleje.
Nawet Nauczyciele nie myślą normalnością.
To jest chore.
Aby to zmienić Naród trzeba przygotować i zmienić mentalność naświetlenia sprawy.
Ot nie jest to łatwe.
Ale to nie zakłady preferują większe zarobki a Państwo wymusza a to daje większy wpływ do Państwa.
Strajkują tylko ci co im się dokłada.
Z państwowej Kasy.
Ależ to wasze partie ich popierają do rozróby.
To o co tu chodzi.?
Nie o komunizm.

Żeby obywatel mógł być świadomy ile dostanie.
Musi poznać całkowitą ekonomię Państwa.
I poczuć się obywatelem państwa.
A jeśli strajkuje niszczy i wymusza innych wysiłek.
Ma mieć świadomość że niszczy go.
Gdyż został opłacony sprawiedliwie.
Można było by te sprawy rozwiązywać w zarodku.
Ale to jest niemożliwe przy komunizmie.
Dlatego dajcie bo inni dostali więcej.
Inaczej dzicz.
Inaczej nie ma cywilizacji.
Tak tylko te sprawy może rozwiązać kapitalizm.
Który sobie z tym radzi.

Tak nie mówmy że żyjemy w świecie cywilizowanym.
Tak można byłoby tu w różny sposób interpretować.
Tak i wam daleko do zwy obrazowania całkowitej cywilizacji.
A szukacie swojego interesu.
A to jest odrębność.
Co niesie ingerencje inaczej tarcie.
I tak co mamy co mamy.

Kaczyński zna granice inflacji.
Nie dopuścił by nigdy do deflacji jak to za pomocą banków to się stało.
I to z ich pazerności powstały upadłości itd.
Jak można od pustaka można ściągnąć kredyt.
Dziś bank ma 5 lat a dalej przedawnienie.
Z tego co rozumiem.


ITD.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pn lis 11, 2019 1:59 am Pomorzaku, (wiem, że to taka przenośnia z Twojej strony) ale
to nie muszą być hieny, tak zachowują wszystkie istoty, myszy, ryby i inne żyjątka o ludzie nie zapominając, z tym że wbrew pozorom, lud jest groźniejszy niż głodna hiena.
tak tez i ja to widze

Oatatnio Jarek zaczyna robic za obronce chrzescijanstwa. Oczywiscie polskiej wersji chrzescijanstwa.

Boshe
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: pomorzak »

Patrze sobie jak rodacy swietuja w stolicy.
Grupa ludkow ustawila transparent z napisem "Konstytucja" obok trasy przemarszu tych "jedynie prawdziwych".
Policja zwinela i ich i ten transparent w trosce o zdrowie i zycie tychze ludzi.
Mocne prawda ?
Uczestnicy oficjalnego przemarszu sa zagrozeniem dla zycia i zdrowie milosnikow konstytucji.
I to jest calkiem normalne ze takim ludziom pozwala sie demonstrowac.

Obrazek

Obrazek

foty to zrzuty z monitora
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Reflexje:)

Post autor: Reflex »

Przrpraszam że spóżniony, że to nie ważny temat, ale dzisiaj mam w wyobraźni hieny. Dlaczego wyjaśniam na końcu postu.

W tym wypadku nie zgadzam się z naszym sprawiedliwym. Myszy, ryby i inne żyjątka... Wlaśnie, normalne zyjatka, kiedy "hiena to symbol chciwości, krwiożerczorści, żarłoczności, tchórzostwa, żerowania na trupach (tzw hiena cmentarna)".
Żywi się padliną, mięsem zepsutym. ; Hiena plamista, gdy głodna, potrafi napadać śpiących ludzi i porywać dzieci)
.
Podobno. To ciekawostka.

I nawet nie idzie o to czy to wszystko jest prawda, ale taki jest w Polsce symbol czegoś skrajnie obrzydliwego.
Taki w mojej wyobrazni jest PiS i jego ludzie w rządzie. Jak na razie nie widziałem, żeby się cofnęli przed czymkolwiek śmierdząco obrzydliwym.

I jeszcze jedno. Nie wiem jakim zwierzęciem jest idiota i bezczelny, wciskający się ludziom bez ich zgody w doopska pozer. Wiem że rekin jest bardziej obrzydliwy jak psia kupa na chodniku. Przerazajaco glupi, bezczenie wciskający się w nie swoje tematy.

Sorry, dzisiaj bezmyślnie otworzyłem jego pożal się boże "post", przed zalogowaniem się. Mam obrzydzenie na caly dzień.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: pn lis 11, 2019 12:48 pm I nawet nie idzie o to czy to wszystko jest prawda, ale taki jest w Polsce symbol czegoś skrajnie obrzydliwego.
Taki w mojej wyobrazni jest PiS i jego ludzie w rządzie. Jak na razie nie widziałem, żeby się cofnęli przed czymkolwiek śmierdząco obrzydliwym.
A teraz ciebie widzę jako pytona
Który atakuje bezwzględny sposób nasz kraj bez żadnych skrupułów.
Bez żadnych .
To już nie jest Opozycja a nasłani bandyci skurwiele marginesu żądzy krwi.
Niestety Zostali potraktowani jak powinni.
I zostali wykryci z wyprzedzeniem nawet długoterminowym.
Wynieśli ich jak szmaty.
W polsce panuje prawo nie pieści.
A prawo ludzi uczciwych.
A ludzi bandytów nikt nie broni.
Pokazana była siła bezwzględna.
Okazująca jak agentura Niemiecka zostały zdemaskowana do korzeni.
Polska jest ważna.
Dlatego Kaczyński nie mógł sobie dać rady.Dzisiaj demaskuje płatnych Morderców i judaszy.
rekin.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: pomorzak »

Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Reflexje:)

Post autor: Reflex »

Problem jest glębszy niż się wydaje. My żyjemy w krajach, gdzie mieszkaniec jest świadomy swojej odpowiedzialności za kraj w którym żyje. Polska ma za soba tzw socjalizm w którym o wszystkim decydowal rząd. Od obywatela wymagalo się podporzadkowania.
Polak otrzymywal liste z kadydatami i jego obowiązkiem było ją wrzucić do urny wyborczej. Czy się szlo do glosowania, czy nie, wynik zawsze był pozytywny na poziomie 97%. To nauczylo obywatela mieć wybory zawsze tam gdzie ... światlo nie dochodzi.
On wiedział co jest grane i liczyl tylko na siebie. Wiedzial, że czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy, czy się idzie głosować czy nie, zawsze będzie taki sam wynik.

Tak z przyzwyczajenia zareagowal Polak kiedy Tusk odszedł do Brukseli a w PO zabrakło właściwego kandydata.
PiS wygral wybory w ponad 30-to (!) procentowej frekwencji glosowania. Polacy po prostu mieli to w d... z przyzwyczajenia siedząc w czasie wyborow domu, lub na pikniku.

Tym razem Kaczyński nie zaspal. Wiedzial, ze następnym razem tak latwo nie będzie i zaczal jeszcze mocniej niż dotychczas dzielic Polske na dwa wrogie obozy. Deptać to co dotychczas było dumą kraju, a swoja rekiniasta i ciemna Polske przekupywac pienieznymi datkami. Zasobna już Polska była wystarczającym żrodlem tych datków a propaganda PiS-u chamska i falszywa z czasem zrobila swoje. Demontaż demokracji, podporzadkowanie sobie polskich sadów, lamanie Konstytucji, opory wobec UE.

W tym samym czasie coraz gorszy stan polskiej służby zdrowia, szkolnictwa, kilka milionów Polaków wynoszących się z Polski do krajów UE, coraz większa drożyzna, nie dotrzymanie obietnic, to dorobek tzw "dobrej zmiany".
A Polak? Liczyla się darmocha, w doopie mial miliony dla Rydzyka i Kosciola. Gardlowal przeciwko Kaczynskiemu, ale glos oddwal na PiS, za darmowe ochlapy.

Patrze na zdjecia pomorzaka. Tysiace flag, w powietrzu snuje sie dym, serca wala jak miechy...patrzcie na nas....
A na drugi dzien, zawisc, nienawiść, przypierdolic na chodniku Polakowi o ciemniejszej skórze, niemieckiemu profesorowi w tramwaju bo mówil do polskiego profesora po niemiecku... Nikt Polakowi nie podskoczy, Bog, Honor i Ojczyzna, kosy k*** na sztorc....
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: rekin oceanu »

Tak dobrze piszesz że komunizm zlasował i namącił w głowach Polakom.
Ale nie piszesz Prawdy o jednym.
Co uczynili Niemiecka Agentura w ogromnej sile i jaki bajzel uczyniła na umęczonym Narodzie w Narzędziach Tuska jaki zgrzyt uciemiężenie rozwodnienie Prawa pod pozorem demokracji I pozostawionych Agentur.
Mścili się na zwykłym Kowalskim.
Tego nie piszesz.Że do była zakąska dla smyków.
I tak na krzywdzie wyrządzonej Narodowi Polskiemu.
Tego się Tusk Boi.
Choć wie że ma ogromną oprawę Poparcia siły niewidzianej Nocy i Mocy.
Kler jest Podzielony o tym pisała prasa Michnika wyborcza.
Tylko Kaczyński w swojej potrzebie był i jest w stanie się przeciwstawić.
Choć nie wiem gdyby Kaczyński wygrał wybory całkowicie 13 lat wstecz i miał całkowitą władzę byłby taki.
Ale dziś jest nam potrzebny bez względu na to jakimi intencjami to czyni.
To że jeszcze jest opozycja dobrze jest.
Dla Polaków.nie dając mu całej pewności.
Ale gdzie dwóch się bije Trzeci korzysta.
Nie mści się na Polakach.
Tak Polsce nie ma siły dziś by oprawcom dać kopa w tyłek jak Kaczyński inaczej Prawica.
Która ma ogromną siłę w USA.
Więcej niżeli Polonia Polska.
O tym zapomniała Merkel.
Nie wiem czy Tusk zdecyduje się na powrót.
Z takiej miękkiej posadki.
rekin

Niektórymi wpisami Obrażasz umęczony Naród Polski.
Na to nie dam ci przyzwolenia.
Smok
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Reflexje:)

Post autor: rekin oceanu »

Tak krety poniemieckie jak z partii PO chcą fałszem i nieuzasadnianymi wymaganiami wyłudzić z kasy Państwa kapitał.
I namącić w kręgach społecznych polaków.
To właśnie popierasz i tak powstaje zakłamanie i nagonka medialnej hipnozy.
Narzędzie nieuzasadnione informacje w rzeczywistości.
Podobnie PO w sobie jest zakłamaniem.
Gdyż jej matką jest proniemiecka partia a nie Polska.
Chyba że Niemcy już się czują że ją mają pod zaborem.
Stare lata i marzenia.
But Hitlera czy oto chodzi.

https://www.salon24.pl/u/zbigniewkuzmiu ... y-od-rzadu
ODPOWIEDZ