Pandemia bzdur.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: Reflex »

Forum nie jest po to, aby kogos przekonywac.
A co Ty ropbisz pisząc swoje posty? Nie chcesz nikogo przekonać? :D
Forum jest po to, zeby pisac co sie myśli. Masz do tego prawo Ty i mam ja.
Gdbysmy tylko sobie przytakiwali, to forum straciloby sens.
Ważne, że się wzajemnie nie obrażamy, ja nie mam nic przeciwko
Tobie osobiście i piszę to z uśmiechem na twarzy.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: alohilani »

👍....🦩....🤩
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: alohilani »

Just saying...


Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: Reflex »

Obrazek

To pierwsze podnoszące na duchu wyniki badań nad lekiem na COVID-19. Wreszcie wykazano w dużym, dobrze zaprojektowanym badaniu, że jakikolwiek preparat w ogóle działa na koronawirusa. Wiadomość podał Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) w USA.

NIAID: wyniki badań nad remdesivirem są pozytywne

Remdesivir, eksperymentalny lek przeciwwirusowy testowany na COVID-19, zdaje się działać. Na stronie Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), kierowanego przez dr. Anthony'ego Fauciego, pojawił się komunikat, w którym czytamy, że właśnie zakończone duże badanie kliniczne wykazało, iż lek wyraźnie poprawia stan chorych. Naukowcy donoszą, że 31 procent chorych, którym podano remdesivir, szybciej powróciło do zdrowia, niż pacjenci, którym podano placebo.

Są to wstępne analizy pochodzące z randomizowanego kontrolowanego badania z udziałem 1063 pacjentów, które rozpoczęło się 21 lutego. Badanie będące częścią tzw. adaptacyjnej próby leczenia COVID-19 (ACTT), to pierwsze badanie kliniczne remdesiviru rozpoczęte w Stanach Zjednoczonych - czytamy na stronie NIAID.

Nad badaniami nadzór sprawuje niezależna rada ds. monitorowania danych i bezpieczeństwa (DSMB), a same badania w USA sponsoruje NIAID. Członkowie rady przeanalizowali wyniki na spotkaniu 27 kwietnia i uznali, że lek wydaje się przynosić efekty, biorąc pod uwagę główny cel, czyli skrócenie czasu leczenia, wskaźnika często stosowanego w badaniach nad grypą.

Pierwsze badanie ma na celu ocenę bezpieczeństwa i skuteczności leku u pacjentów z ciężkimi objawami COVID-19, podawanego według dwóch schematów: przez pięć i dziesięć dni. Drugie badanie prowadzone jest w grupie chorych z umiarkowanymi objawami.

Aktualnie opublikowane dane pochodzą z trzeciej fazy badania diagnostycznego remdesiviru prowadzonego z udziałem pacjentów z COVID-19, znajdujących się w ciężkim stanie. Wyniki mówią, że lek wykazuje podobną skuteczność zarówno przy pięciodniowym, jak i dziesięciodniowym podawaniu leku. Wśród działań niepożądanych natomiast najczęściej zgłaszano nudności i ostrą niewydolność oddechową, a także zwiększoną aktywność enzymów wątrobowych (dotyczyły ok. 10 proc. badanych). Badanie nie miało jednak grupy kontrolnej, stąd trudno jest recenzować jego wyniki. Firma ma nadzieje, że uzupełnią wnioski z badania prowadzonego przez NIAID.

Caly artukul:
https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173 ... BoxMMtImg3

To jest pierwsza nadzieja i pierwszy lek na coronowirusa. Lek dla ludzi chorych a nie szczepionka, zapobiegajaca zachorowaniu.
Trzymajmy kciuki. Bardzo intensywne prace nad szczepionką i nad lekarstwem są w trakcie w kilku krajach świata.
To jeszcze nie jest zwyciestwo, to pierwszy pozytywny lek, ale daje nadzieję na niedaleką przyszlość. Na świecie jest w tej chwili w kilku państwach okolo ośmiu silnych zespolów naukowych,(USA, Europa, Chiny), dających nadzieję na opanowanie sytuacji. Oczywiscie jest ich wiecej, ale ta ósemka jest najbardziej w pracy nad szczepionką zaawansowana.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: alohilani »

Swietnie! I o to chodzi.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: rekin oceanu »

Nie będziesz mnie straszył
Ja się tylko boje tego co ci daje dech życia.
A lucyferowi w ciele masonerii czas.
To po mojej stronie jest prawo.
Prawdziwe i apokalipsa.
Wszystko.

Ps.
Nikt nie będzie straszył Narodów.
Depopulacją uciszaniem.
Nie jesteś sędzią tym co służysz.
A jak ci okultyzm medialny zwietrzał i nie wykonałeś zadania to twoja sprawa.
Jak TRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
rekin

Mówiłem zejdź mi z mojego wątku.
Paniał.
A teraz skoml jak pies co siedzi na ostrym kamieniu.
Tyle jesteś wart od innych
A ostatnich gonią psy.
CHAŁ CHAŁ CHAŁ słyszysz?
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: rekin oceanu »

Nie będziesz mnie straszył
Ja się tylko boje tego co ci daje dech życia.
A lucyferowi w ciele masonerii czas.
To po mojej stronie jest prawo.
Prawdziwe i apokalipsa.
Wszystko.
Wszyscy co targali się na moje życie nie ma ich wśród żywych.
Nie mówi ci to coś.
Nie docierało to do ciebie? a szkoda.
Jeśli tak to napisz moje winy i oskarżenia.
Twoich całe forum i splugawiłeś rzucaniem mięchem i jeszcze zgniłym

Ps.
Nikt nie będzie straszył Narodów.
Depopulacją uciszaniem. znaczy zlikwidować zabić a ty na co przysięgałeś za krótkie masz łapki.
Nie jesteś sędzią tym co służysz.
A jak ci okultyzm medialny zwietrzał i nie wykonałeś zadania to twoja sprawa.
Ja nie jestem agentem czy inny tam.
Wygryzłeś całe te forum i co kwiczysz.
Jak TRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
rekin

Mówiłem zejdź mi z mojego wątku.
Paniał.
A teraz skoml jak pies co siedzi na ostrym kamieniu.
Tyle jesteś wart od innych
A ostatnich gonią psy.
CHAŁ CHAŁ CHAŁ słyszysz?
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: Reflex »

Obrazek
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: godzilla »

nie dawaj stron w jezyku angielskim bo reflex tylko po goralsku potrafi...
ale brawo za otwarty umysli! to w dzisiejszych wariackich czasach rzadkosc... wszyscy sr-aja po nogach ze strachu... inni probuja myslec i ni cholery nie potrafia zrozumiec dlaczego 2+2=4.1115
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: czw kwie 30, 2020 8:47 am Mówta co chceta
Spiskowe teorie są dla ciemnoty, która nie rozumie... i to jest dla niej najprostsze wyjaśnienie....
teorie sa dla ciemnoty... SPISEK jest dla nas wszystkich... no chyba ze masz czerwona ksiazeczke, ktora wydaja tym, ktorzy sie szczepic nie beda musieli bo naleza do KULTU...
popytaj znajomych, moze ci kto zalatwi... wiesz, miliarderzy czy ludzie z POLITYKI, tej na poziomie wojewody i wyzej...
ODPOWIEDZ