Pandemia bzdur.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: alohilani »

Wzajemnie!
~~~~~~~~~~~

Obrazek

Obrazek
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: alohilani »

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: sprawiedliwy »

Mówta co chceta
wiem od bliskiej mi osoby, która pracuje w szpitalu, lekarz, a na dodatek matka pacjenta z wirusem... rekonwalescencja długa.
To nie przelewki. To bardzo wredny wirus.
Jak go sporo łykniesz, to kiepska sprawa, ja mało to to wyliżesz.
Nie znam się na teorii i nie oceniam ekspertów. bo i tak wszyscy tu i wszędzie wiedzą lepiej, a co ekspert i specjalista to ma inne zdanie i argumenty na podparcie swojej teorii. Mam tylko fakty od chorych i od lekarzy...
To mi wystarczy, by tego wirusa nie lekceważyć. Nie ma co szukać spisków. Spiskowe teorie są dla ciemnoty, która nie rozumie... i to jest dla niej najprostsze wyjaśnienie....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: Reflex »

Ja pisalem o sensie kwarantanny odpowiedz dostalem o maskach. Czyli jak nie urok to sr.aczka.
Jedno ma do drugiego tyle co piernik do wiatraka.. W kilku krajach umieralo tyle ludzi, że nie
nadążono ich chować. Bo za póżno zastosowano kwarantane. Ja wam życze zdrowia i wszystkiego
najlepszego, ale blagam nie piszcie glupot.


Władze miasta Nowy Jork zatrudniają robotników, którzy grzebią zmarłych w masowych grobach na Hart Island. To wyspa na zachodnim krańcu Long Island, gdzie wykopano doły, w których umieszczane są trumny. Spoczywają tam m.in. te osoby, których rodzina nie może sobie pozwolić na zorganizowanie pogrzebu, osoby bezdomne oraz te z niezidentyfikowaną tożsamością
- Chowa się średnio 25 ciał dziennie przez pięć dni w tygodniu - powiedział cytowany przez Reuters Jason Kersten z New York City Department of Correction, który nadzoruje pochówki.Reuters dysponuje nagraniem z drona, na którym widać, jak do wykopanych masowych grobów wkładane są jedna przy drugiej proste drewniane trumny. W jednym dole mieści się ich co najmniej kilkanaście.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: sprawiedliwy »

wiara i s pisze: śr kwie 29, 2020 5:48 pm Zyje czytam 8 tydzien Na kwarantannie Pozdrawiam wszystkich szczegolnie G 😃
Hmmmm. a cytujesz moj post... miło mi. WItam... za chwilkę nie będzie co czytać drogi WiS.
więc... ale cieszę się żeś żyw! 8-)
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: alohilani »

Dlaczego do tego stopnia chcesz Reflexie kontrolowac wypowiedzi innych, aby odpisali to co Ty chcesz?
Maski i ich sens sa scisle zwiazane z tematem.
Nie jestem w stanie pojac, ze niby tak swiatly czlowiek widzi tyiko i WYLACZNIE w tak zawezonym kierunku, w kierunku main stream mediow, ktorym jest wierny jak przyslowiowy wierny pies.
Ze nie widzi niczego wiecej. Wlasnie dla takich ludzi jest ta kwarantanna, dla takich, ktorzy tak bezkrytycznie dadza sie kontrolowac, poniewaz mozg juz jest przygotowany przez jedynie sluszne media. Wtedy tych wolno myslacych beda nawet w stanie wysmiewac, a nawet i donosic, ze mieli krzywo zalozona maske moze. Czyz nie tak wlasnie narodzil sie hitleryzm i inne totalitarne rzady poprzez sterowane masy, ktorym udalo sie wcisnac co jest dla nich sluszne i dobre?
Wirus oczywiscie jest, ale nie jest ani lepszy ani gorszy od poprzednich, to jest pandemia ale pandemia strachu. I umieraja glownie ci, ktorzy regularnie szczepili sie a na grype, dlatego tyle starych, na ktorych i tak juz czas.
I co lepiej, czy umrzec z glodu, a wielu ludzi juz nie ma na chleb czy umrzec od wirusa jesli zaatakuje, czy moze od skomponowanej na predce szczepionki, niesprawdzonej jeszcze dobrze na ludziach, a moze potem, kiedy przyjdzie nowa mutacja wirusa? Malo tego, wyznawcy jedynie slusznych mediow ustawia sie w kolejce po te nowe szczepionki i moga nawet krzywym okiem patrzec na tych, ktorzy nie chca, jesli w ogole bedzie taka mozliwosc. A jeszcze inni bardziej radykalni beda donosic kto nie chce lub nie chcial sie szczepic.

Na wirusa w komputerach, ktore wymyslili ich
konstruktorzy
sa programy antywirusowe. Po co? Aby potem robic biznes na antywirusach udoskonalanych caly czas, bo nowy wirus.
Dlaczego czlowiek, ktory edytowal wrusy iles tam lat temu, bez zadnego przygotowania z zakresu nauk scislych ani medycyny bierze tak aktywny udzial w wirusologii czlowieka i szczepionkach i bawi sie w pana zycia i smierci innych ludzi? Oto jest pytanie.
Odpowiedz moga poznac tylko ludzie o otwartych umyslach, inni nadal beda myslec, ze to jest charytatywne i dla ich dobra. Bardzo smutne... a nawet tragiczne dla ludzkosci.
~~~~~~~~~~
Tak oto mysli czlowiek wolny, ktoremu jedynie sluszne media nie zaslonily pola widzenia i nie sa w stanie niczego bezkrytycznie wcisnac.
Zawsze i wszystko kwestonuje, zadaje pytania i nie pozwoli zalozyc sobie intelektualnych i przyslowiowych klapek na oczy, aby widzial w jednym tylko kierunku, ktory mu jego pan wyznaczy.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: sprawiedliwy »

alohilani pisze: czw kwie 30, 2020 2:09 pm Dlaczego do tego stopnia chcesz Reflexie kontrolowac wypowiedzi innych, aby odpisali to co Ty chcesz?
Maski i ich sens sa scisle zwiazane z tematem.
Nie jestem w stanie pojac, ze niby tak swiatly czlowiek widzi tyiko i WYLACZNIE w tak zawezonym kierunku, w kierunku main stream mediow, ktorym jest wierny jak przyslowiowy wierny pies.
Ze nie widzi niczego wiecej. Wlasnie dla takich ludzi jest ta kwarantanna, dla takich, ktorzy tak bezkrytycznie dadza sie kontrolowac, poniewaz mozg juz jest przygotowany przez jedynie sluszne media. Wtedy tych wolno myslacych beda nawet w stanie wysmiewac, a nawet i donosic, ze mieli krzywo zalozona maske moze. Czyz nie tak wlasnie narodzil sie hitleryzm i inne totalitarne rzady poprzez sterowane masy, ktorym udalo sie wcisnac co jest dla nich sluszne i dobre?
Wirus oczywiscie jest, ale nie jest ani lepszy ani gorszy od poprzednich, to jest pandemia ale pandemia strachu. I umieraja glownie ci, ktorzy regularnie szczepili sie a na grype, dlatego tyle starych, na ktorych i tak juz czas.
I co lepiej, czy umrzec z glodu, a wielu ludzi juz nie ma na chleb czy umrzec od wirusa jesli zaatakuje, czy moze od skomponowanej na predce szczepionki, niesprawdzonej jeszcze dobrze na ludziach, a moze potem, kiedy przyjdzie nowa mutacja wirusa? Malo tego, wyznawcy jedynie slusznych mediow ustawia sie w kolejce po te nowe szczepionki i moga nawet krzywym okiem patrzec na tych, ktorzy nie chca, jesli w ogole bedzie taka mozliwosc. A jeszcze inni bardziej radykalni beda donosic kto nie chce lub nie chcial sie.....
koniec cyratu

Alo! Ty to tak na serio ? Czy tez dalej usiłujesz nas rozbawić?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: Reflex »

Dlaczego do tego stopnia chcesz Reflexie kontrolowac wypowiedzi innych, aby odpisali to co Ty chcesz?
A ja myslalem, że to jest forum dyskusyjne. Dlaczego ja mam Ci przytaknać jeśli w to co piszesz nie wierzę? Ty to nazywasz kontrolowaniem? Wybacz.

Po prostu to co napisalaś jest nieprawdą. Przez caly post kilkanaście razy powtórzylas slowo "media." Nie media zdecydowaly o noszeniu masek i kwarantannie tylko lekarze specjalisci. I nie dzieje się to w jednym szpitalu, ani w jednym kraju, tylko prawie na calym świecie!!!
Chcesz mnie przekonać że mam uwierzyc Tobie a nie medycynie?
I co ma wirus komputerowy wspólnego z wirusem biologicznym? Czy Ty w ogóle rozumiesz o czym piszesz? Coronavirus jest jednym z najgrożniejszych wirusów w historii. Gdyby nie kwrantanna, zmarłoby dzieisiątki tysięcy wiecej ludzi. Wysiadly by wszystkie żywotne organizacje ze szpitalami na czele. Już sa przeladowane.
A Ty informacje o coronowirusie porownujesz do Hitlerowskiej propagandy. Wybacz szkoda w ogole na to odpowiadać.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: sprawiedliwy »

alohilani pisze: czw kwie 30, 2020 2:09 pm
Ze nie widzi niczego wiecej.
Alo, tylko fakty z frontu.
Moja przyjaciółka jest lekarzem. Mogłaby być na emeryturze i kręcić palcami, ale bierze zastępstwa, bo nie może żyć bez leczenia pacjentów. Testowana jest 2 x w tygodniu. Teraz na jej oddziale onkologii w 3 dni stestowano 6 pozytywnych osób. 3 pacjenci onkologiczni i 3 pielęgniarki. Jej syn złapał wirusa w austriackich Alpach 6 marca. Jeszcze się nie pozbierał. Eksperci? każdy wie lepiej. Epidemiolodzy, wirusolodzy, itd mają różne zdania i rewelacje..... A ludzie czytają i najchętniej wierzą w teorie spiskowe. Podaję fakty. Ona jest na froncie i drży o syna, młodego, wcześniej zdrowego w pełni człowieka. Sprawdza bada go co dwa dni, niby teoretycznie wyzdrowiał, lecz ciągle mu zimno, wątrąba nie jest 100% . oraz cukier niski, choć właściwie w dolnej granicy normy...skarży się na bóle w płucach, lecz zdjęcia są ok, czuje się słaby jak mucha.... Te 6 osób z jej oddziału to z ostatniego tygodnia. Teraz. To nie w PL. Ale to nieważne. To tyle.
Zaraźliwe cholernie to świństwo, skoczne, bo przeskakuje z osoby na osobę błyskawicznie. Wszystko zależy ile skoczy w człowieka, ile wpadnie do nosa i do jamy ustnej. Jeszcze długo nas będzie jak zmora prześladował...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pandemia bzdur.

Post autor: alohilani »

A tam ... i znowu niczego nie zrozumiales Reflexie.

Forum nie jest po to, aby kogos przekonywac. Inteligentnemu czlowiekowi wystarczy tylko sygnal i to co moze zobaczyc miedzy wierszami.

Blogoslawieni ci, ktorzy na tym forum tylko milcza i nie podziela sie swoimi spostrzezeniami, do nich bowiem nalezy krolestwo niczym nie zakloconego spokoju.
Amen
ODPOWIEDZ