Wolnomularstwo czyli Masoneria

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: ndz maja 24, 2020 10:01 am To nie jest czlowiek, to bandzior.
Obrazek
Nie będziesz tu sadził i obsadzał ideologi Lucyfera.
Jeśli ja jestem bandzior to ty kim jesteś Gadem.
Nie wiesz i jesteś ślepym wilkołakiem co niszczy piękny ogród ziemi i jego przeznaczenie.
Człowiek dostał początek talentów na podobieństwo Boże
Zwierzęta tego nie mają mają instynkty do swego przeżycia i rozwoju
Resztę znają biolodzy.
Ty to niszczysz.
I właśnie ty popierasz tych bandziorów co chcą uwłaszczyć talenty Boże.
Które człowiek otrzymał w darze narodzenia na świat.
Począwszy od Narodzin jak weszła kultura cyfryzacji nie jest wykorzystywana dla człowieka a do zabijania duszy i zabijania mentalności zabijania.
Człowieka niszczycie od poczęcia czynił to Hitler pod płaszczem faszyzmu i socjalizmu.
Choć socjal jest zdrową formą w zdrowym społeczeństwie.
Tak w pewnym stopniu jesteś bandytą.
Słowem dezorientacji też można zabijać.
Ale ty i twoi zwolennicy walczą z Narodami.
Ten Katechizm powstał kilka dekad wstecz zganialiście na dzieło Rosji.
Dzisiaj jawnie to czynicie.

Dlatego ja długo będziesz bandyto na tym forum kameleonie.
Jak byś się przebierał szaty poznam cię.
Walczycie z Bogiem.
A szczęście i rozeznanie waszego bezpieczeństwa będzie odebrane jak waszemu bratu Hitlerowi.
Co palił Narody w krematoriach.
Dzisiaj chcecie to czynić pod nazwą depopulacji.
To kto jest bandytą ja.
Ja popieram depopulację inaczej zabijanie uciszanie to samo znaczy.

To nie ja ci dałem dech życia i nie ja ci odbiorę.
Ale Bóg mój mówi czyń swoje do mnie gniew należy a do was czas kiedy z tego świata ta świadomość zniknie zabijania.

Czy ci wystarczy jaką misję wypełniasz faszystowską.
Pewnie nie do końca nie przeczytałeś swojego katechizmu.
Ale on ma koniec a na imię śmierć i koniec.
To nam powiedział Stwórca już pierwszym rodzicom.
A ty promujesz ideologię anty człowieczą.
Co ma panować nad materią żywą jaką stworzył Bóg człowiekowi i to mu dał.
Nie może gatunek człowieka Panować nad człowiekiem i go czynić niewolnikem.
Rekin.
A nad tymi sprawami są siły Ogromne Lucyfer to zna i wie że ma mało czasu.
A ty gnoju nie będziesz dalej tu szerzył nie nienawiści.rekin
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: Reflex »

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: rekin oceanu »

Obrazek
Inaczej nie mieć Boga to mówi ten co niesie posługę swego Ojca Stwórcy i to ci się podoba.
Tak sam mówisz że to jest ohyda gdzie nie powinna stać jako znak dla końca tych dni.
Nawet nie wiesz że to znak waszego początku końca.
Lepiej żebyś tego nie znał ale z tego względu ze tam też mogą być dzieci Boże to piszę.
Gdyż i tam słyszałem o rozłamie jz przyczyny tych słów.

Zostałeś zmuszony pogodzić się z faktami nie ze mną.
Prawda inaczej wygląda.
Ja nie mam albo inaczej nie chcę mieć zwichrowanej mentalności.
Ja nie żeruję na lichwie i czyjejś krzywdzie.
A człowiek żyje dla współpracy i rozwoju a nie dzieleniu na Niewolników i zerujących wilków.
Dlatego sami budujecie anty semityzm.
Byliście Narodem wybranym a to zostało wam odebrane przez wysłannika Bożego którego żeście nie poznali a mało tego żeście ukrzyżowali.

I dalej czekacie jest nim Kozieł z rogami.
Co wypowiadał się Mesjasz co z nimi uczyni w dniu ostatecznym ich nie wszystkich.
Tak ziemia się jeszcze nie skończy.
Kończą się wasze dni.
Gdy dalej będziecie tkwić wszeteczeństwo swoich dziadów.
To już się dzieje.
Ohyda juz jest ty ją pochwalasz.
Tak grzeszysz.
rekin
Polska jest iskrą którą nie zgasicie.
A jeśli tak to żyjecie w mrzonkach swego Ojca Lucyfera w ciele Masonerii.
Którzy czcili cielca na pustyni w drodze do Izraela sprzeciwiajac się Stwórcy i zostali spaleni Ogniem swojego Gniewu.
Buntując się Mojżeszowi.
rekin.
Nie znasz swojej historii a chcesz innych Pouczać.
Mówicie o potępianiu was sami się potępiacie rozpalając ten ogień.
I od niego zginiecie.
Kto mieczem wojuje od niego ginie.
Kto sieje popłoch w popłochu zginie.
A mówisz że jesteś sprawiedliwy.
Nienawiść macie wyssany z mlekiem matki.
Ta karma wróci do was do aktorów tej jadki.
Która ty rozpalasz.
Możesz w to nie wierzysz
Bo nie chcesz bo jesteś ślepy i głuchy.
Jak zwierzyna która idzie na ubój swej katastrofy..
Nie wygrasz ze mną na argumenty.
Bo ich nie masz.
Tak i twój tata Lucyfer ich nie ma a szuka okruszyn u Stwórcy tak postępując nawet ich nie otrzyma.
Smok rekin grom.
Masz odpowiedz na to
jesteś w ogniu moich słów a chcesz dyskusji o czym że idziecie na wojnę i pewną śmierć.
Gdyż wasz wróg jest Bóg stwórca tej ziemi co ją niszczycie.
Jeszcze chcesz coś usłyszeć.rekin mówi.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: Reflex »

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: ndz maja 24, 2020 10:01 amNo i najwazniejsze. Jest nas w sumie aż ... pieć osób. Jeśli reszta bedzie sie pętać niewidocznie po obrzeżach forum, to jest koniec forum i wygrana rekina i godzilli. I żeby byla jasność. Mozna pisać i zamieszczać swoje dziela w innych wątkach, ale nie można zostawić Hyde Parku, to bylaby nie przegrana, ale KLESKA forum i nas wszystkich.
z tym ze ja tu w nic nie gram i nie oczekuje wygranej czy przegranej...
brawo rekin!
udaje ci sie trzymac za morde tego tepaka...
alleluja i do przodu! jak mawia klasyk...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: alohilani »

Obrazek
Reflex pisze: ndz maja 24, 2020 10:01 am Hahaha...Nie denerwuj się sprawiedliwy, ja się po prostu tym bawię i nie sądzę, że ktoryś z wymienionych przez Ciebie "paproków politycznych" miał orgazm, jesli coś, to raczej rzadką sr***..kę. Poza tym jak widzisz, pomorzak sie obrazil, cholera wie o co, Alohilani sie uniosla medyczną ambicją na... you tube ( :lol ) a godzila plonie ze szczęścia. Praktycznie forum jest przez swoich uczestników olane.
Mysle, ze sprawa moze wygladac nieco inaczej.

Jak w tej przypowiesci azjatyckiej o zywieniu dwoch wilkow przez czlowieka (przenosnia, alegoria).

Rekin przynosi na forum negatywna energie, a uzeranie sie z jego zalewaniem forum tym samym po stokroc (przy zupelnym braku reakcji administracji - ma w ty m widac wlasny cel, administracja jako administracja forum calkowicie "do dupy") nie przyczynia sie niczym dobrym, aby na to reagowac przy bezsilnosci z powodu calkowitej ignorancji uczestnikow forum przez administracje.
To jest zla energia, tak od rekina (z malej litery za zachowanie na forum) jak i od administracji za brak reakcji pomimo wielu prosb uczestnikow i nie przez miesiace, ale juz przez pare lat. Czyli jeszcze raz, jest to negatywna energia, tym sie "zywic" nie sposob.
Reagowanie tez daje negatywna energie, bo sie czlowiek w tym papla.

Mysle, ze racje ma Sprawiedliwy, ze nie trzeba tego w ogole czytac i pisac dalej, ale tu znowu sie wpieprzy forumowy patafian i zasloni wszystko swoim tym samym caly czas i po stokroc. I w calkowitym braku reakcji administracji czlowiek staje sie w tej kwetstii bezsilny. Nikt nie lubi byc bezsilny, jesli zle sie dzieje, dlatego to w koncu "oleje" dla wlasnego dobra. Chyba, ze ktos caly czas lubi walczyc i nie chce spokoju, ale to juz jego sprawa. Kazdy z nas jest inny.
Trzeba byloby bardzo sie pilnowac, aby bez logowania sie nie zagladac na forum, ale to nie jest takie latwe szczegolnie dla Blizniat;)) 🙃

Pomorzak, mysle, raczej sie nie obraza przy jego dobrym charakterze (waga czy Waga) i nie sadze, aby nie chcial zrobic sobie troche spokoju i odsunac sie od tej negatywnosci.

To co sie dzieje na tym forum to proba indoktrynacji wlasna chora wizja Boga i walka z alegorycznym Lucyferem.
I forum jest narzedziem do tej walki, dlatego tyle tych samych postow, czesc calkowicie prawdopodobna i realna, a druga czesc lucyferianska (przymiotnik to z malej litery). Kto wierzy w Boga chrzescijanskiego nie bedzie az takiej sily dawal Lucyferowi (nazwa), sily ktora przekracza boska moc,a jak mowi religia Bog jest wszechmocny.

Ja wybieram pozytywna energie i nie chce sobie wiecej nawet przyslowiowych czterech liter zawracac forumowym patafianem, ktory robi z siebie posmiewisko walczac na publicznym forum z Lucyferem, postacia z bajek i alegorii.
Wszystko co robi i czyni czlowiek, grupy ludzkie, narody, swiat pochodzi od niego samego i od nich samych, nie od Boga ani Lucyfera, tylko ze ludzie czy grupy ludzi nie chca wziac odpowiedzialnosci za wlasne czyny i szukaja Boga lub jego przeciwnosc, aby zrzucic odpowiedzialnosc z siebie na barki tych dwoch - Bod dopuscil, diabel skusil.

A Bog jest ponad wszystko i poza wszystkim. Dal rozum i wolna wole. Czlowiek to eksperyment tej wielkiej Inteligencji, Milosci, Swiatla, Prawdy w jednym, reszta to ewolucja tego eksperymentu. Bog byl przed czlowiekiem i bedzie po czlowieku. To tyle i az tyle. Tak to widze. Zeby tak widziec, trzeba pozwolic sobie na spojrzenie poza religie, wymyslone przez ludzi, choc w kazdej z nich jest ziarenko tej wielkiej Prawdy (Boga) w sposobie w jaki Bog dal znac o sobie znac poprzez specjalnych ludzi obdarzonych widzeniem tego, czego nie widzi ogol. Reszte wykrecili i przekrecili ludzie dla wlasnych potrzeb, w celu kontroli innych ludzi.
Dlatego miedzy innymi tak bardzo rozni sie religia chrzescijanska, a najbardziej katolicka, od nauki Jezusa.

Byla tu kiedys dawno temu Gemma, ona tez przeprowadzala wlasna indoktrynacje, traktujac innych jako niedouczone lub niedorozwiniete dzieci. Nikt nie zgodzi sie na indoktrynacje religijna na publicznym forum, dlatego nie ma wiecej dzialu Religia.
To taka uwaga na marginesie.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: rekin oceanu »

Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: Reflex »

Gemma w porównaniu z rekinem byla aniolem. Nigdy nikogo nie obrazila, nie rozwala się po wszystkich pokojach, napisala post i nigdy go nie powielala. A przeciez w tym czasie pisalo tu co dzień dziesiatki ludzi. W ogole religijne posty, jeśli nie ma dzialu "religia", są na forum nielegalne. Religia to osobisty wybór każdego uczestnika a forum to nie kościól.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: śr maja 27, 2020 8:11 am . A przeciez w tym czasie pisalo tu co dzień dziesiatki ludzi. W ogole religijne posty, jeśli nie ma dzialu "religia", są na forum nielegalne. Religia to osobisty wybór każdego uczestnika a forum to nie kościól.
Sam mówisz ilu się pozbyłeś trollu a ilu zostało.
A popierasz bandziorów.
Nawet swojemu koledze najbliższemu rozwaliłeś wątek.
Ale wreście trafiła kosa na kamień i zgrzyta zgrzytaj
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wolnomularstwo czyli Masoneria

Post autor: Reflex »

Obrazek
ODPOWIEDZ