Wydarzenia ... niekoniecznie mile

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: alohilani »

Tu znajdowal sie post, ktory zostal przeniesiony do innego watku.

Klub Towarzyski, temat "To samo, inny punkt widzenia".
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex »

Pierwsze co to jes BLM?
Wrzucilem na komputer i mam nast. odpowiedz:

What does BLM mean? We know 170 definitions for BLM abbreviation or acronym in 8 categories. Possible BLM meaning as an acronym, abbreviation, shorthand or slang term vary from category to category. Please look for them carefully. Read more at http://acronymsandslang.com/meaning-of/ ... ures/BLM.h

Takie "przemówienia" ze zlością, sztucznych moralizatorów, nie maja sily przebicia, tym bardziej, kiedy znamionują miałki temat. Do mnie przemawia żal, smutek i uczucie zranionej duszy czlowieka. Szczegolnie nie mam zaufania do tekstow zamieszczanych na youtube, czy trzecioklasowych peseudo mediach.

Obecne protesty to nie są rozruchy, to sprzeciw dyskryminacji czarnych, morderstwa popelnionego przez policjanta i odbywają się w tej chwili na calym świecie. Ogromne pochody w Australii w Niemczech, Anglii, Holandii, Belgii a nawet w Polsce. Na forum zamiescilem zdjecia z protestow w Polsce, chyba dwa dni temu?
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: alohilani »

Widze, ze w ogole nie zrozumiales ani tych filmow, nie wiesz takze kto to jest ten czlowiek?
Nie wiesz co to jest BLM?
I musisz szukac?
Filmy sa glebokie i mocne, a czlowiek znany mieszkancom Ameryki, dlatego tez tu sie znalazly.
On tam wyjasnia o co chodzi. Tylko trzeba to bejrzec i zrozumiec!

Wiesz dlaczego tak malo ludzi tu pisze?
Bo umniejsza sie znaczenie tego, co inni zamieszczaja forsujac niemal swoja jedynie sluszna linie.

Link’i umieszcze w swoim watku.
Mam nadzieje, ze inni beda mogli bez przeszkod zajrzec i sie z tym zaznajomic.
Klub Towarzyski, temat "To samo, inny punkt widzenia".
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex »

Nie przesadzaaj i nie zlosc sie. Nie tylko ja nie wiem co to BLM Wyszukiwarka dala Ci odpowiedz dlaczego.J est 170 identycznych skrótów.
Dla mnie teksty tego chlopaka nie przylegaly do tego sie wydarzylo w tych dniach, jego zlość byla zbyt teatralna.
I w ogóle czy ja muszę przytakiwać wszystkiemu co piszesz? Mam wlasne zdanie i dla nikogo go zmienial nie będe.
Nie zapominaj , że to jest forum DYSKYSYJNE. Jeśli sie nie zgadzasz napisz dlaczego a nie wściekaj się.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: alohilani »

Nie rozumiesz, ze to nie sa filmy do dyskusji przez nas bialych?
To bylo skierowame glownie przez czarnego czlowieka do innych czarnych ludzi, a nas aby tego wysluchac.
Czy zawsze musze zaznaczac, ze to nie jest temat do dyskusji? Trzeba to wyczuc!
Dla mnie to jest szczere i prosto z serca,

Wrazliwa dusza nie moze miec az tyle niedelikatnosci.
Daruj sobie te osobiste oceny (zloszczenie, wsciekanie). Moze to byc co najwyzej sprzeciw.
Niedlugo bedziecie tu pisac tylko z Rekinem.
I na tyle ta wasza wlasna “poprawnosc” moze sie przydac.
Szkoda czasu na to forum.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex »

Tematy nie do dyskusji? Kpisz czy o drogę pytasz? Powtarzam jeszcze raz! To jest forum DYSKUSYJNE.
Jak masz temat "nie do dyskusji" napisz go sobie na swoim blogu, albo na swoim facebooku.
Nie twierdzę że napewno mam rację, ale nie obrazilem nikogo. Żyję tym co sie wokól mnie dzieje i
i z tej perspektywy ocenilem rzucającego sie murzynka. Nie zrobilem nic przeciwko Tobie ani regulaminowi.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: alohilani »

No i co z tego, ze forum dyskusyjne?
Od tego jest administracja, zeby zwrocila mi uwage,a na pewno nie Ty. Przeszkadzasz innym zamieszczac to co uwazaja za stosowne, osmieszasz, wybrzydzasz. A moze taka to jest wlasnie twoja rola na tym forum, cenzura mysli i pogladow innych i walka z nimi?
Widac, ze nawet nie zadales sobie trudu, aby sie zapoznac z filmami, odrzuciles je zapewne od razu za jego czerwona czapke. Nawet nie wiesz o czym mowil, bo nigdy bys tak tego co mowil nie mogl potraktowac. Jednak to nie przeszkodzi innym w obejrzeniu, a moze wlasnie zacheci. Czasem jezyk jest bariera. Jednak najwieksza bariera jest i g n o r a n c j a.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex »

Ja Ci nie zwracalem uwagi, tylko przypomnialem ze to jest forum dyskusyjne, bo sobie prawem kaduka zastrzegalaś, że to nie jest do dyskusji. Tu jest wszystko do dyskusji, po to to miejsce istnieje. Powtarzam jeszcze raz, ani Ci nie ubliżylem, ani nie naruszylem regulaminu forum. I uważaj...posądzasz mnie o obraze czarnego, co jest Twoim klamstwem. Murzynek nie jest slowem obrazliwym. Prosze nie prowokuj mnie, ja tu nie przychodze dla awantur.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: alohilani »

E, szkoda slow.
Lekcewazaco wyraziles sie o tym madrym czlowieku - rzucajacy sie murzynek. To nie jest klamstwo.
Tego czlowieka znaja i sluchaja miliony ludzi.
Zostawiam Cie samego na placu boju o moje prawo do zamieszczenie tego, co uwazam za stosowne, bez uprzedzen, bez wysmiewania, bez lekcewazenia, bez strofowania, itd., itp.
Madrzy sa ci, ktorzy nie odezwa sie tu ani slowem, a jeszcze madrzejsi, ktorzy tu w ogole nie zagladaja.
Szkoda czasu, ktory mozna spozytkowac w lepszym celu.

Good bye.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: sprawiedliwy »

alohilani pisze: śr cze 10, 2020 2:47 am E, szkoda slow.

Szkoda czasu, ktory mozna spozytkowac w lepszym celu.

Good bye.
Alohilani pamiętam jak nastolatka trzaska drzwiami gdy tylko ktoś zauważy że ma inny pogląd. Masz moja droga prawo pisać co chcesz, TAK samo jak
Reflex pisze: śr cze 10, 2020 2:09 am Ja Ci nie zwracalem uwagi, tylko przypomnialem ze to jest forum dyskusyjne, bo sobie prawem kaduka zastrzegalaś, że to nie jest do dyskusji. Tu jest wszystko do dyskusji, po to to miejsce istnieje.
Tobie ma być wolno a innym nie. hmmm
alohilani pisze: śr cze 10, 2020 1:16 am A moze taka to jest wlasnie twoja rola na tym forum, cenzura mysli i pogladow innych i walka z nimi?
Trochę się Proszę Pani, Szanowna i zacna Pani zagalopowała. Gdy mnie się to zdarzyło, to spojrzeć należało z innego punktu widzenia, Co i Tobie polecam... zaraz zaraz, czy TO nie tytuł TWOJEGO wątku...
ODPOWIEDZ