Tchórzliwa postawa Dudy..

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 9101
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Tchórzliwa postawa Dudy..

Post autor: Reflex » śr lip 01, 2020 6:59 pm

Nie trzeba słów, każdy może zobaczyć flaszywą i tchorzliwa twarz Dudy.

Wspólna debata TVN, TVN24, Onet i WP nie odbędzie się ze względu na odmowną decyzję sztabu Andrzeja Dudy. Publikujemy oświadczenie w tej sprawie, podpisane przez redaktorów naczelnych zainteresowanych mediów.

Duda boi się dyskusji z przeciwniekiem. Wie, że jest z góry w dyskusji przegrany.

TVN, TVN24, ONET oraz WP zaprosiły sztaby kandydatów na prezydenta do wspólnej debaty. Wierzyliśmy, że taka niezależna, transmitowana w mediach tradycyjnych i internetowych debata ułatwi milionom naszych widzów i użytkowników podjęcie świadomej i odpowiedzialnej decyzji w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Zrobiliśmy wszystko, aby planowana debata była jak najbardziej demokratyczna, transparentna, niefaworyzująca żadnego z kandydatów, a jednocześnie po raz pierwszy zorganizowana w sposób, który umożliwiał obejrzenie jej zarówno w telewizji, jak i w internecie przez praktycznie każdego mieszkańca Polski i każdego wyborcę wśród Polonii.

Zaproszenie na debatę było jednocześnie zaproszeniem sztabów do dyskusji na temat wszystkich jej szczegółów i zasad. Niestety sztab Andrzeja Dudy odmówił uczestnictwa w tych rozmowach i ostatecznie poinformował nas, że ich kandydat nie weźmie udziału w debacie. Tym samym z przykrością informujemy, że jutrzejsza debata nie może się odbyć.

Podpisano:

Piotr Mieśnik, redaktor naczelny WP
Michał Samul, redaktor naczelny TVN24
Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet

ODPOWIEDZ