Czy to KONIEC?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Czy to KONIEC?

Post autor: Reflex »

Spędzilem na tym forum ponad 20 lat! Przelecialo jak blyskawica. Bylo jednym z najlepszych na internecie, tysiące uczestników, ciekawi ludzie, setki postów co dzien. I na obczyznie bylo jak drugi dom.
Niestety ... kończy jak bezwladna kaleka. Porzucona obojętnie i pogardliwie przez wlascicielkę...
Forum jak zaniedbany cmentarz.
Czy wlaścicielka się odezwie? Czy ktoś mi powie, że to juz koniec?
I to nie jest to pytanie tylko do wlaścicielki, ale także do bylych uczestników, którzy rownież jak wlascicielka maja to gdzieś
Niech mi ktoś odpowie, zamówię na koniec wieniec...

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: sprawiedliwy »

wszystko mija.
nie da się wrócić do tamtego forum.
Nie było mnie tu wówczas.
Jestem od chwili wojny o Owsiaka. i nadziania się na godzillę.
Teraz wszelkie ujadanie, wojny podjazdowe przestały być tematem. Polityka stała się niezdrowa, zatruta, by nie powiedzieć parszywa. Fora z dyskusji przedmiotowych zrobiły się przepychankami podmiotów.
O czym dyskutować w tym samym grajdole? gdy już właściwie wszystko wiadomo.?
posty są przewidywalne, ledwie 3 - 5 osób.
Z góry wiadomo co wklei nawiedzony mesjasz rekin, nudny jest wściekły ziejący ogniem na odlew godzilla od 20 lat to samo, przed którym lepiej się schować za drzewo, by tym ogniem nie opluł, narzekający do bólu nieludzkim lamentem Cyc, mądra osowiała Pani z Hawajów Alohalahini, czy jakoś tak, do połamania języka, no i spokojny, zrównoważony Pomorzak, który ukoi nam duszę fotkami. A Ty Reflexie nie uratujesz sam tej przystani...
Fora generalnie się wypaliły, ugasił je FB. Tam, hejterów i anonimowych godzillo- podobnych lub cyco- podobnych narzekaczy, po prostu się nie wpuszcza, nie zezwala na ubliżanie i deptanie tego co nazywamy szacunkiem. Bo SZACUNEK - zachowanie godności i traktowanie z godnością, nawet wroga, to obecnie bardzo, bardzo zanikający atrybut. Ludzie mylą, UZNANIE z SZACUNKIEM. Owszem na uznanie trzeba sobie zasłużyć, ale szacunkiem powinniśmy się wszyscy obdzielać a p r i o r i ! Godności nie mamy prawa nikomu odbierać.
Szacunek do ludzi, zwierząt, otoczenia, do wartości, myśli, wolności przede wszystkim. Niestety, to zanika w błocie, którym najchętniej się wszyscy obrzucają, wyzwiskach, i poniżaniu... tak. Poniżaniu! Nadrabianie kompleksów przez poniżanie innych stało się tak częstym okazywaniem braku szacunku. Na nic zdały się lektury szkolne Sienkiewicza.
" Mieczy u nas dość ale i te przyjmiem na znak zwycięstwa"..... czyż to nie szacunek okazany śmiertelnemu wrogowi w chwili gdy godzina wybiła!

Forum dogorywa śmiercią całkowicie naturalną. A właścicielce będzie lżej. Zwyczajnie odpuściła.
Pewnikiem zmęczyła się walką z chamstwem, czemu ja się nie dziwię.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: Reflex »

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: Reflex »

Sprawiedliwa.
Slowo w slowo trafilas w moje mysli i opinie. Tylko jedna rzecz sie zmienila: FACEBOOK. Teraz jesli idzie o dzial ogolny i slownictwo w nim, jest gorszy jak to forum Ale poza tym podpisuję się pod każdym Twoim slowem. To prawda, facebook i sms podkopaly fora i maile. Ale to nie jest wielka strata. To ludzie, ktorzy na forach nie mieli wiele do powiedzenia, poza tym jest duża różnica miedzy Facebookiem a Forum, tam konta są z reguly rodzinne.

Nasze forum zabila pani ktora go stworzyla. Gdyby na nim zostal jakis Moderator pisaloby tu jeszcze wiele osób. Rzucenie wszystkiego w ramiona ludzi jak rekin, zabilo forum. Pani wlascicielka nie "odpuścila". Jak pamietasz ok trzy lata temu zrobilem blizniacze forum: odezwala sie Agniecha i napisala że jednak forum zostaje. Nie napisala że bedzie nas miala w d.

Natychmiast zlikwidowalem moje forum. Zawsze bylem solidarny i oddany temu miejscu. Kiedy Agniecha likwidowala starsze forum kilkanascie lat temu, przekazala mi kikaset uczestników na moje, na poczekaniu utworzone zastepcze forum. Kiedy zawiadmomila że Jej nowe forum jest gotowe, natychmiast przekazalem ludzi spowrotem a moje zliwidowalem.

Teraz wystarczylo mianowac kogoś moderatorem, ale Agniecha wpadla na sprytny pomysl.

Forum bez moderatora stalo sie areną bijatyki z rekinen i czasem sensacji "niestrzeżonych" typków jak godzilla a za opuszczone forum nikt nie odpowiada. Natomiast ludzie ogladający nasz cyrk czytali przy okazji jej Polonia Net.
Nie chce powiedzieć, że dzięki nam czytają , to naprawdę na poziomie publikacja, ale my zostalimy jej malpami na pokaz.

No cóz... W życiu się zdarza, że idziesz wytrwale przed siebie, wierzysz ludziom i... lądujesz w szambie.
Wiele razy zaczynalem watki nie związane z polityka, ani jakimikolwiek drażliwym tematem. Pokazywalem piekno i usmiech. Natychmiast wyskakiwal wulgarny godzilla , albo rekin i w zarodku niszczyli wątek. Kiedyś bylo to forum budzące szacunek, teraz jest opuszczonym sierotą.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: godzilla »

z qrwami rasistami sie nie dyskutuje!
reflex to taki qrwa rasista, ktory nie raz i nie dziesiec razy ublizal mi i mojemu tatarsko-polskiemu pochodzeniu...
yeb sie szmato!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: Reflex »

No cóż. Ja nie powiedzialem, że każdy tatar jest bandziorem jak godzilla. :mrgreen:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: pomorzak »

Jak powiadaja w Niemczech wszystko ma swoj koniec,
jedynie kielbasa ma dwa.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: Reflex »

Jak powiadaja w Niemczech wszystko ma swoj koniec,
jedynie kielbasa ma dwa.
pomomorzak
Jeśli jest koniec. Czy Ty pomorzaku uważasz, że to jest koniec?
Zamilkleś wczesniej jak inni. I prosze nie bierz moich slow za
zlośliwość. Po prostu próbuje coś z sytuacji zrozumieć.
Naprawde Cię tu brakuje.
Tylko od nas zależy czy się poddajemy. Moje zdanie: po prostu PISAĆ!!!
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: rekin oceanu »

Na reście zaczyna rozumieć Pomorzak ten co mu zniszczyłeś wątek mu .
Niemcy stoją na tej samej skarembli na wodzie co Polska.
Ani Niemcy ani Polska już nie będzie taka jaka była.
Firmy zmieniają właścicieli.
Nie przyznacie się do tego.
Dziś stoimy po tej samej stronie.
I przestań kwiczeć i skomleć.
Polska była poligonem doświadczalnym dziś są realia Europy i świata.
Polacy wrzą
Ale cóż jesteśmy jak w komorze.
rekin
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Czy to KONIEC?

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: ndz lip 19, 2020 6:54 pm Po prostu próbuje coś z sytuacji zrozumieć.
NIESTETY!Tu nie ma co rozumieć, bo NIC do zrozumienia! Coś się wypala!
pomorzak pisze: ndz lip 19, 2020 4:48 pm jedynie kielbasa ma dwa.
a jeśli dobra szybko końce się złączą, jeśli niedobra też skończy w koszu nawet z dwoma końcami...

Jordanowi się nie chce.
Cyc maluje i pisze. I dobrze. przynajmniej nie narzeka.
A godzil ma nowych wielbicieli. I też dobrze...
A Pani z Hawajów się obraziła na amen. A podobno lubiła wesołość.

Ergo : 20 lat forum minęło, postarzało się, zestarzało się, a z nim jego uczestnicy.
Czas na ..... ? każdemu wg jego potrzeby.

Miłej niedzieli. ;)
ODPOWIEDZ