Życie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Życie...

Post autor: Reflex »

Budzę się co dzień, na tym niby moim, znanym mi świecie i co rano potrzebuje troche czasu, żeby mieć pewność że się naprawdę obudzilem, że to jest ten sam świat na ktorym się urodzilem. A świat po prostu zwariowal.

W Polsce rząd, który nigdy nie powinien powstać z kłamcami i szaleńcami u steru.
W USA Trump, bardzo niebezpieczny dla swiata prezydent. Dziennikarze „Washington Post” policzyli, że w trzy lata prezydentury Donald Trump skłamał lub rozminął się z faktami 16 241 razy !!! Prezydent USA w 2017 r. wygłosił 1999 fałszywych stwierdzeń, a rok później było ich już ich 5689. I co rok więcej – w 2019 kłamstw było 8155. A to co uczynil dla świata budzi glęboki niepokój.
Zerwane z Chinami stosunki i nieprzyjazna atmosfera. Zerwanie wiezów z Europą, z umowami pokojowymi (zbrojenia)z Rosją.

Na świecie szaleje pandemia coronovirusa, gospodarki ledwie dyszą, świat i życie stanęly w miejscu, a ja......
.... ja nagle stracilem coś wartościowego. Coś bardzo ważnego w moim życiu, co mnie o malo nie wyslalo na drugi świat.

No i wyglada na to, że forum sie w koncu rozpadlo. Czy tego K-J-M, nie za wiele na jeden rok?...
Nie wiem ile może niedobrego znieść jeden czlowiek... Trzymam sie. Patrze w okno, slońce rozjaśnia tysiacem kolorów swiat a w duszy kolacze pytanie .. co dalej?
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Życie...

Post autor: pomorzak »

Jak właśnie się przekonałem zostałem umieszczony na czarnej liście.

Your IP ........ has been blocked because is blacklisted.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Życie...

Post autor: pomorzak »

Ten post jest z handy więc i IP jest inne.

Informacje krytyczne o tej komicznej pandemii to spowodowaly.
Wolność słowa pełną gębą.

Samo życie 😁
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Życie...

Post autor: pomorzak »

Teraz mogą zablokować i smartfona.

Pozdro
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Nie rozumiem. Kto i gdzie Cię umiescil na czarnej liście?
Napisz jaśniej pomorzaku.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Życie...

Post autor: pomorzak »

Ten komunikat jest na poloni :shock:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Życie...

Post autor: pomorzak »

Wszelkie posty z komputera są blokowane z uzasadnieniem iż jestem na czarnej liście co nawet już mnie nie dziwi.
Tak więc pozdro zanim zablokują i smartfona.

Witam w nowym świecie :D
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Az trudno uwierzyc, to musi byc jakas pomylka. Weż spokojnie i cierpliwie przeanalizuj sytuacje, bo to jest jakas pomylka.
Nigdy w czasie istnienia forum nie slyszlem o "czarnej liscie". Nie widzialem tego również na identycznym czacie, ktory sam kiedyś stworzylem. Wszystkie przepisy i przychodza z programem. No i w koncu Ty nic nie zrobiles, co by sie kwalifikowalo do zablokowania.
Jesli ktos dostawal bana, zawsze byl o tym powiadamiany automatycznie. Pisz do Agnieszki, napewno znajdzie przyczyne.
Coś tu wyraznie jest pokręcone, nie wierzę że ktoś to zrobil celowo.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Anielski dąb, ponad 700 letnie drzewo. Mam niedaleko park z tymi drzewami,
duzo wiewiorek na nich żyje.

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Życie...

Post autor: pomorzak »

Your IP........... has been blocked because it is blacklisted. For details please see http://www.spamhaus.org/query/bl?ip=95.


Tak to wygląda.
Moje IP wymazałem
ODPOWIEDZ