Życie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Życie...

Post autor: pomorzak »

Agnieszka i tak specjalnie się nie interesuje tym forum więc na wszelkiej maści wyjaśnienia nie będę tracił czasu.
Zapewne jest kwestią czasu aż IP smartfona znajdzie się na czarnej liście, więc nie będę się pchał gdzie mnie nie chcą.
Pozdro, nie dajmy się zwariować 💪
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Agnieszka zawsze reagowala na problemy techniczne.
a mnie się wydaje, ze to jest jakaś niezamierzona pomylka.
Ale jak uważasz ..........
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Pomorzak, wysylam Ci ten tekst po polsku, przeczytaj tam sie dowiesz skad sie Twoja blokada wziela i jak ja usunac.
Daj znać czy doszla po polsku, oryginal jest po angielsku ale jest tam miejsce gdzie mozesz za jednym klinieciem
wybrac dowolny jezyk.(Select language)
https://www.spamhaus.org/query/ip/95
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

A treaz przepraszam, ale ten wątek zostal stworzony dla mojego postu i zupelnie zasloniety.
Dlatego zamieszczam go jeszcze raz. :D Nie zawsze zamieszcza sie tekstów z serca.

==========================================

Budzę się co dzień, na tym niby moim, znanym mi świecie i co rano potrzebuje troche czasu, żeby mieć pewność że się naprawdę obudzilem, że to jest ten sam świat na ktorym się urodzilem. A świat po prostu zwariowal.

W Polsce rząd, który nigdy nie powinien powstać z kłamcami i szaleńcami u steru.
W USA Trump, bardzo niebezpieczny dla swiata prezydent. Dziennikarze „Washington Post” policzyli, że w trzy lata prezydentury Donald Trump skłamał lub rozminął się z faktami 16 241 razy !!! Prezydent USA w 2017 r. wygłosił 1999 fałszywych stwierdzeń, a rok później było ich już ich 5689. I co rok więcej – w 2019 kłamstw było 8155. A to co uczynil dla świata budzi glęboki niepokój.
Zerwane z Chinami stosunki i nieprzyjazna atmosfera. Zerwanie wiezów z Europą, z umowami pokojowymi (zbrojenia)z Rosją.

Na świecie szaleje pandemia coronovirusa, gospodarki ledwie dyszą, świat i życie stanęly w miejscu, a ja......
.... ja nagle stracilem coś wartościowego. Coś bardzo ważnego w moim życiu, co mnie o malo nie wyslalo na drugi świat.

No i wyglada na to, że forum sie w koncu rozpadlo. Czy tego K-J-M, nie za wiele na jeden rok?...
Nie wiem ile może niedobrego znieść jeden czlowiek... Trzymam sie. Patrze w okno, slońce rozjaśnia tysiacem kolorów swiat a w duszy kolacze pytanie .. co dalej?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie...

Post autor: sprawiedliwy »

Smutna prawda😪👍
Steve Paul Jobs umiera jako miliarder, z fortuną w wysokości 7 miliardów dolarów, w wieku 56 lat na raka trzustki, a oto kilka jego ostatnich słów ... 👇👇👇
„W tej chwili, leżąc na łóżku, chory i pamiętając całe życie, zdaję sobie sprawę, że całe moje uznanie i bogactwo, które posiadam, jest bez znaczenia w obliczu zbliżającej się śmierci. Możesz wynająć kogoś, kto będzie dla ciebie prowadził samochód, zarabiać dla ciebie - ale nie możesz wynająć kogoś, kto poniesie za ciebie chorobę.

Z wiekiem jesteśmy mądrzejsi i powoli zdajemy sobie sprawę, że zegarek o wartości 30 USD lub 300 USD - oba pokazują ten sam czas. Niezależnie od tego, czy prowadzimy samochód o wartości 150 000 USD, czy samochód o wartości 2000 USD - droga i odległość są takie same, dotrzemy do tego samego miejsca docelowego. Jeśli pijemy wino o wartości 300 USD lub wino o wartości 10 USD, i tak wypijemy je.

Pięć niezaprzeczalnych faktów 💥

1. Nie wychowuj swoich dzieci, aby były bogate. Naucz je, aby były szczęśliwe - Więc kiedy dorosną, będą znać wartość rzeczy, a nie ich cenę.

2. Traktuj swoje jedzenie jak lekarstwo, w przeciwnym wypadku lekarstwo będzie twoim jedzeniem.

3. Kto cię kocha, nigdy cię nie opuści, nawet jeśli ma 100 powodów, by się poddać. Zawsze znajdzie jeden powód, aby zostać.

4. Jeśli chcesz iść szybko - idź sam! Ale jeśli chcesz iść daleko - idź razem.

5. Zycia nie kupisz za pieniadze, ale warto byc dobrym czlowiekiem, i szanowac innych..... :!:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie...

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: sob sie 22, 2020 4:06 pm Jak właśnie się przekonałem zostałem umieszczony na czarnej liście.

Your IP ........ has been blocked because is blacklisted.
widzisz? a wydawalo sie jeszcze komus ze zyjemy w wolnym swiecie... Agnieszka tu nic nie pomoze... musialaby wykasowac polaczenie z cenzura w skrypcie forum...
musze przyznac ze bezmiar qrewstwa jakiego obecnie doswiadcza ludzkosc przerosl nawet moje wyobrazenia... a co nas czeka w niedalekiem przyslosci to nawet myslec nie chce....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Smutna prawda😪👍
Steve Paul Jobs umiera jako miliarder, z fortuną w wysokości 7 miliardów dolarów, w wieku 56 lat na raka trzustki, a oto kilka jego ostatnich słów ... 👇👇👇
Sprawiedliwy; fantastyczne... Samo życie!
Prawdy w nim gloszone tak proste, że aż zaskakują a tak są przez ludzi niedostrzeżone.
Czasem czlowiek przeżyje kawal życia i coś musi się zdarzyć, żeby to do niego dotarlo.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie...

Post autor: sprawiedliwy »

Bo życie jest jak koszulka niemowlaka, krótkie i zasrane...

a my ludzie zamiast się nim cieszyć i przeżyć go przyjemnie skaczemy sobie do oczu, i naprzykrzamy ile wlezie.... i szaden frojde czasem ktoś ma, choć też nie zawsze...
Też już potrafię znieść głupotę i chamstwo... ale walczyć już z tym nie mam siły, nie potrafię...
Obojętność to też grzech, więc najlepszy chyba hedonizm...
tak czy owak cieszmy się póki co...póki świeci słońce... a my jeszcze dychamy. :
"Pust wsiegda budiet sołnce"
dziś grzyby będą. :mrgreen: A zatem do jutra!!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie...

Post autor: Reflex »

Smacznego, chociaż ja nie przepadam za grzybami i nawet nie wiem dlaczego.
A podobno czlowiek powinien wszystko wiedziec o sobie... :oops:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie...

Post autor: sprawiedliwy »

dobrze by było gdybyśmy co nieco wiedzieli o sobie. Chcieli wiedzieć, choćby. Zastanowili się na sobą.
POzbyć się ego lecz wiedzieć o sobie ? brzmi trochę dziwnie... doskonali nie będziemy. Powiniśmy jednak dążyć do ulepszenia siebie. Brzmi to cholera, jak kazanie ... jakieś

Grzyby zjedzone. Żyjemy.
ODPOWIEDZ