Lewandowski

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Sprawiedliwy przepraszam. Szczerze mówiąc wnerwil mnie godzilla a ja spontanicznie ale niechcąco wyladowalem się pisząc do Ciebie. Dureń, nie ma zielonego pojęcia o pilce a jak zawsze probuje sie dowalić do kogoś.
O Lewandowskim pisze naiwne glupoty, jak gó.wniarz. Przytocze tylko opinie czytelnika gazety o Lewandowskim w reprezentacji.

Cóż, w reprezentacji trzeba mieć kilkunastu zawodników na poziomie. Jeden Lewandowski nie zbawi całej polskiej piłki z jej nędznawym szkoleniem i beznadziejnymi trenerami. Który Polak trenuje jakiś zachodni klub - chociażby średniej klasy? No właśnie.
Więc wytykanie mu, że nic w reprezentacji nie osiągnął, w odróżnieniu od ludzi z lat 70. nie jest sprawiedliwe. Nigdy nie miał na to żadnych szans otoczony kopaczami - z których nieliczni czasami potrafili się wznieść na średni poziom światowy - i trenerami klasy prowincjonalnej.


Pilka nożna jest sportem zespolowym i jeden zawodnik nie zrobi wiele, jesli nie ma wystarczającego wsparcia od innych.
A i tak Lewandowski posiada najwiecej bramek strzelonych w reprezentacji (ponad 60) drugi jest Lubański; 46 bodajże.
Sam Lubański wyraza sie o Lewym w superlatywach a Bogiem nazwal Lewego metaforycznie sprawozdawca Hiszpanski, nie Polacy.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Lewandowski

Post autor: sprawiedliwy »

Otóż to ! Reflexie. Teraz zrozumiałeś... Lewandowski jest doskonałym piłkarzem, ma wszystkie laury, ... ale to nie zasługa jego polskości (obywatelstwa), polskiego klubu , polskich trenerów, (NIC polskiego w jego sukcesach i strzelonych bramkach nie ma) bo to
zasługa jego talentu i pracowitości i całej drużyny z którą gra!!!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Wrrrrrrrrrrrrrrr... To jest zasluga jego talentu i jego pracy. Jest Polakiem.
Caly świat mu to oddaje a Ty coś kombinujesz i odbierasz mu to z czego
on jest dumny? Haloooooo.......

Zobacz co on zrobil... Wczoraj. W koszulce Bayernu, z najwiekszym Europejskim trofeum i ... POLSKA flagą!
Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Jeszcze Lewandowski... i nie zgrzytać zębami, piszę o najlepszym napastniku na świecie. Na drugiego takiego bedziemy w Polsce czekać następne STO LAT!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To się wydaje takie naturalne a to przecież slawa światowa,
inne kraje czytają to z pewną zazdrością.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Obrazek

Obrazek

- Głosami pochodzącymi od 101 ekspertów ze 101 krajów na całym świecie Robert Lewandowski z Bayernu Monachium został wybrany graczem roku wg "FourFourTwo"- napisano na koncie twitterowym brytyjskiej gazety.

Lewandowski najlepszym graczem świata 2020 roku wg "FourFourTwo".

Zdeklasował konkurencję. Dziennikarze przyznawali kolejno: sześć punktów za pierwsze miejsce, cztery za drugie, trzy za trzecie, dwa za czwarte i jeden za piąte. Po zsumowaniu wszystkich głosów okazało się, że Lewandowski zgromadził aż 561 punktów na 606 możliwych do zdobycia. W sumie aż 87 dziennikarzy umieściło Polaka na pierwszej pozycji!

- Indywidualna forma Lewandowskiego była szczególnie imponująca w ostatnim roku. Polak strzelił 55 bramek w 47 występach w zeszłym sezonie dla Bayernu - oprócz tego dołożył do tego 10 asyst - możemy przeczytać w uzasadnieniu.

- Nie stara się robić nic innego. Nie dba o zdobywanie pięknych bramek, po prostu chce strzelać. Uderza w taki sposób, w jaki to jest w danym momencie koniecznie. Jest napastnikiem klinicznym. To właśnie w nim lubię - wychwalał Polaka Roy Makaay, były napastnik m.in. Deportivo czy Bayernu, na łamach "FourFourTwo".

Rok 2020 jest najlepszym w karierze Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski poprowadził Bayern Monachium do zwycięstw w Lidze Mistrzów, Bundeslidze oraz Pucharze Niemiec. W każdych rozgrywkach został ich królem strzelców. W poprzednim sezonie Polak zdobył aż 34 gole w lidze niemieckiej, 15 w LM i 6 w Pucharze Niemiec. W obecnym sezonie we wszystkich rozgrywkach napastnik Bayernu ma na koncie już 15 goli w 15 meczach oraz 5 asyst.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ja wiem, wiem. To się wydaje takie normalne. Czlowiek sie szybko przyzwyczaja do rzeczy ktore kiedyś wydawaly sie niemożliwe; odlegle jak kosmos. Nazwiska jak Pele, Maradona wydawaly sie nieosiagalne.A jednak. Lewandowski to jest historyczne zjawisko. Nasze, POLSKIE!!! Będzie wspominany nastepne sto lat.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Jeszcze raz, tym razem oficjalnie. Robert Lewandowski, najlepszym pilkarzem świata w roku 2020.
I wciaż, tak dziwne, że to co wydawalo sie tyle lat nieprawdopodobne, stalo sie tak zwyczajne.
W pokonaym polu tacy zawodnicy jak Ronaldo i Messi. Zdobyli tylko jedna trzecią glosów w porownaniu z naszym Lewandowskim.

Obrazek

Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

To nie koniec. Ngrody dla Lewandowskiego naplywają ze świata, tym razem Dubaj.
Ktos powie ze nudzę. Ale to wydarzenie stulecia, szybko sie nie powtórzy, wiec cieszmy sie teraz.

Obrazek

Robert Lewandowski został wybrany piłkarzem roku na gali Globe Soccer Awards w Dubaju. - To trofeum bardzo dużo znaczy. Dziękuję trenerowi, kolegom z drużyny, mojej rodzinie, mojej żonie. Ale też mojemu ojcu, którego już z nami nie ma. Nie doczekał moich największych sukcesów, ale patrzy teraz na wszystko z góry - powiedział wzruszony Lewandowski.

Ale to nie koniec, bo w niedzielę Lewandowski odebrał kolejną nagrodę. I to osobiście, bo poleciał do Dubaju na galę Globe Soccer Awards. Razem z żoną Anną oraz swoimi współpracownikami Kamilem Gorzelnikiem, Tomaszem Zawiślakiem i Marcinem Kulczykiem.

O przyznaniu wyróżnienia decydowały głosy ekspertów (60 proc.) oraz kibiców (40 proc.). Te drugie wyniki znane były już przed galą. Wiadomo było, że wśród kibiców wygrał Cristiano Ronaldo (42 proc. głosów), drugi był Lewandowski (38 proc.), a trzeci Leo Messi (20 proc.). Ogolnie (eksperci i kibice) wygral Lewandowski.

Robert Lewandowski wzruszony na gali w Dubaju

Aż w końcu przyszedł moment, na który wszyscy czekaliśmy. Niespodzianki nie było. To Lewandowski, a nie Messi czy Ronaldo, odebrał statuetkę najlepszego piłkarza 2020 roku. - To trofeum bardzo dużo znaczy. Dziękuję trenerowi, kolegom z drużyny, mojej rodzinie, mojej żonie. Ale też mojemu ojcu, którego już z nami nie ma. Nie doczekał moich największych sukcesów, ale patrzy teraz na wszystko z góry - powiedział wzruszony Lewandowski, a po nim pojawił się na scenie jeszcze Ronaldo, który został wybrany najlepszym piłkarzem XXI wieku.

Lista laureatów Globe Soccer Awards 2020

Piłkarz roku: Robert Lewandowski
Klub roku: Bayern Monachium
Trener roku: Hansi Flick
Piłkarz XXI w.: Cristiano Ronaldo
Klub XXI w.: Real Madryt
Trener XXI w.: Josep Guardiola
Agent XXI w.: Jorge Mendes
Nagroda specjalna: Gerard Pique i Iker Casillas
Najlepszy klub Bliskiego Wschodu: Al Ahly Kair (Egipt)
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Lewandowski

Post autor: sprawiedliwy »

HAńBA.
Hańba,
Hańba !!!!

nie tylko dał się przekupić ale jeszcze i poniżyć,
w pałacu z Komandorskim na piersi na rozkaz Prezydenta Dudy kopał piłkę w lakierkach.

Okazuje się, że nie ma nieprzekupnych, to tylko kwestia zer albo koloru orderu,
ale żeby podskakiwać na rozkaz?
https://twitter.com/jakub_szymczuk/stat ... 88/photo/1

NIESTETY, Panie LEWY cały szacunek poszedł w pizduuuuuu.....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Ja rozumiem i też jestem zaskoczony. Ale...
I tu sie waham.
Wiem że Lewandowscy do uczciwi ludzie. Kiedy Polska znalazla sie w strefie pandemii, pierwsi przeznaczyli ponad milion Euro (blisko cztery miliony zlotych) na potrzeby ludzi. W koncu nie każdy żyje polityką a Lewandowscy są zaangażowani w sporcie.

Prezydent Andrzej Duda odznaczył Roberta Lewandowskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski
Kapitan drużyny narodowej i piłkarz Bayernu Monachium został doceniony za wybitne osiągnięcia sportowe i promowanie Polski na arenie międzynarodowej.
Poniedziałkowa uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, w obecności m.in. prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka. Czyli byla to sprawa nie tylko prywatna, ale także PZPN.

Nie możemy wymagać, żeby każdy byl aktywny w polityce a Lewy jak najbardziej zaslużyl na odznaczenie.
Przepraszam sprawiedliwy, Twoj protest szanuję, ale w tym jednym wypadku wartość Lewandowskiego we mnie przeważyla.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Lewandowski

Post autor: sprawiedliwy »

Fakt, ma zasługi, podarował 1 milion€ na walkę z wirusem. Jeśli szczerze to nie po to by brać za to ordery, od prezydenta łamiącego konstytucję , zgadzajacego się na prześladowanie niepokornych PiS-owi sędziów, i wreszcie sprawa kobieca : gwałt w rodzinie, i zapowiedź wypowiedzenia konwenci istambulskiej, i itd itp.
Albo fundacja, albo anonimowy ofiarowaca, a darować dla zbierania orderu wdzięczności, to nie jest szczere...to na pokaz... może się mylę , może surowa to ocena moralna. Takie jest moje przekonanie, udzielam nie raz pomocy, rożnej, nie ujawniając się i nie oczekując nic w zamia, a jeśli ktoś by chciał to zapowi. Zrzucę ze zachodów, :shock:
ODPOWIEDZ