Lewandowski

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Gdyby nie sprawa z Lewandowskim, nie zastanawailbym sie ani sekundy. Ale wlaśnie Lewandowski sprawil, że zastanowiłem się nad sprawa glębiej. Kadencja prezydenta trwa pięc lat. Jeśli każdy zaslugujacy na państwowe odznaczenie z niego zrezygnuje spowodu Dudy, coś w tym jest nie tak.

Wyobrażam sobie kogoś pracujacego cale życie uczciwie, dla siebie ale również dla spoleczeństwa. I kiedy przychodzi czas podsumowania jego osiagnieć w życiu a żyje sie przecież jeden raz ... czy jest rzeczą normalną wymagać od niego odmowy przyjęcia państwowego odznaczenia na które zasluguje i które jest podkresleniem jego życiowych osiagnieć? Potwierdzeniem jego wartosciowego życia i podziękowaniem za to?
Bo jesli odmówi, to przecież tylko on bedzie pokrzywdzony, nie prezydent. A krzyż zaslugi to jest odznaczenie państwowe a nie prezydenta, który go (niestety taki obyczaj) czlowiekowi wręcza.

Ponadto, choć nie lubiany i pogardzany, Duda jest wciąż legalnie wybranym prezydentem na to stanowisko.
Odmowa przyjecia panstwowego odznaczenia za osiagniecia dla spoleczenśtwa w kraju z rak legalnego prezydenta nie jest hańbą.
Jest w tym coś przykrego, bardzo niesprawiedliwego dla ludzi wybitnych, godnych wyróznieniena i podziękowania od spoleczenstwa za swoje zaslugi dla kraju.

Dlaczego naród rzuca się na 500 +, na trzynastą pensję, choc dostają to od "znienawidzonego" rządu z tym prezydentem na czele, a oodznaczeni mają z zaslużonych nagród rezygnować???


Ja nie polemizuje ze sprawiedliwym, ba... calkowicie go rozumiem. Po prostu glośno myślę o tym pieprzonym i zagmatwanym życiu.
Jest w nim bardzo latwo kogoś skrzywdzić a we mnie budzi się protest przeciwko krzywdzie ogólnie a tym przypadku ludzi zaslugujacych na nasze najwyższe uznanie.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Lewandowski

Post autor: sprawiedliwy »

Zasługi to pojęcie względne.... za kopanie w piłkę? W obcej drużynie, bo w polskiej to kiepsko idzie.
Czy za milion € ? Tzn za walkę z wirusem,
Za to ostanie tzn wdzięczność w cudzysłowiu , to ja zrzucam ze schodów.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Za roslawianie Polski. Malo sportowców rodzi tyle namietnosci w swiecie co światowej klasy pilkarz.
Pele, Armando, Messi, obecnie Lewandowski.
Pamietam kilkanascie lat wstecz, potrzebowalem pomocy przy komputerze. Kiedy zadzwonilem do firmy komuterowej, okazalo sie że umiescili porade w Indiach. Po prostu bylo taniej. Kiedy facet sie odezwal ( bardzo mily, ale dziwny akcent) zabytalem skąd jest. Okazalo sie że w Indiach, z kolei on mnie zapytal skad jestem... (mój akcent:)), powiedzialem że z Polski.
Aaaaaaa zawolal: Lubański!!!!!
Rozmawialismy blisko godzine pilce o Indiach o Polsce o Brazylii......

Tu masz zdjecie Lewandowskiego po zdobyciu mistrzostwa Europy przez Bayern. W niemieckiej drużynie, na obcym boisku z Polską flagą. Dzisiaj jego nazwisko jest znane na calym świecie. W Polsce dla niego za slabe drużyny, ale gra w reprezentacji Polski,

Cholera, cale szczęście ja mam przy wejsciu do domu tylko dwa schodki : :D

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Ja bronilem Lewandowskiego, nie bronie Dudy. To żalosny wstyd dla Polski.
Slowo "moron" znaczy idiota.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ