Najświeższe wiadomości

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: sprawiedliwy »

No to czekamy, wypierniczą tego oszołoma niepoczytalnego, raz na zawsze. ?
Jak obstawiacie.?
zdobyć a 17 głosów republikanów nie będzie łatwo... tym razem mogę , pozwalam sobie przegrać, stawiając na rozsądek republikanów i trzeźwość spojrzenia. Mają przecież polityków kompetentnych i godnych kandydowania, o niebo lepszych od tego buffona.... dlatego stawiam na rozsądek. Wróżę koniec politycznego tego kryminalisty...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

Mam identyczne nadzieje, ale republikanie nie są pewni.Wiem tylko że doszlo do umowy miedzy Demokratami i Republikanami, że będzie to sprawiedliwy osąd byłego prezydenta.
Co to znaczy też trudno przewidzieć, bo sprawiedliwość nie znaczy tego samego dla każdego polityka. Większość Republikanów wciąż stoi za Trumpem, choć ten złamal prawo, wywołując atak swoich zwolenników na Kongres Stanów Zjednoczonych.
Bedziemy wiedzieć za kilkanaście godzin. Póki co, w czasie trwania impeachmentu proponuje lampke wina.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: sprawiedliwy »

Wygląda na to, że mimo bardzo ryzykownego zakładu mam szanse wygrać....


a dziś taka śmiesznota 12.02.2021 od lewa do prawa i od prawa do lewa.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

Z kim byl zaklad ?...

A demokraci bardzo ładnie i detalicznie z pokazaniem na ujeciach filmowych dziesiątków drastycznych wydarzeń mafiozów Trumpa na Kapitolu i jego przemowień, udowodnili niezbicie próbę zamachu stanu przez bylego prezydenta . Zajeli sie tym prawnicy z partii Demokratów (byli prokuratorzy i profesorowie prawa). Az skóra cierpła. Ale republikanie niechętnie ustepuja. Potrzeba conajmniej 17 republikanów po stronie impeachmentu. Mam nadzieję że się na to zdobedą. W ogóle jestem w tej sprawie wiekszoscią republikanów bardzo rozczarowany.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

NIESTETY!!! Trump pomimo miazdżących dowodów, zostal uniewinniony. Zabraklo 10 glosów. Wszyscy demokraci i siedmiu republikanow oddalo glosy na uznanie Trumpa winnym. Za malo....
Republikanom ktorzy glosowali dla Trumpa wcale nie szlo o winę czy niewinność.. Nie maja w tej chwili kandydata na prezydenta za cztery lata, więc ratowali Trumpa. Dla mnie to jest przerażajace. Każdy wybór Trumpa to dramat dla USA i świata.
Nic... Trzeba iść w nasze cztery trudne lata. Pandemia i światowa gospodarka, to w tej chwili najtrudniejszy problem.
Oczywiscie nie wolno sie poddawać, choć życie to nie bajka ...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: sprawiedliwy »

to postępowanie mu się usrało, bo republikanie mieli gaciówkę... hańba! Ogromna hańba, bo myślą i wiedzą dobrze co zagrażało wiceprezydentowi. 5 ofiar śmiertelnych to nie przelewki. Podżeganie do przestępstwa i pomocnictwo w przestępstwie mają swoją kwalifikację prawną i tej już nie umknie. Dorwą go z całą pewnością, no i jeszcze za podatki rzecz jasna, jak Al Capone, któremu się wydawało , że jest nietykalny. Tak więc zakład na razie w pierwszej rundzie przegrany mam, to fakt, ale jeszcze nie koniec, zresztą sam DT zapowiada, że "nasz ruch" dopiero się zaczyna.... ( ciekawe co?)
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

Nic dodać, nic ująć, podpisuję się pod każdym Twoim słowem......
A jego "Nasz ruch", to zamiar zalożenia swojej partii, ktora mialaby pokonać republikanów i demokratów i zdobyc kolejną prezydenturę. Tylko tu się może mocno przeliczyć.
ODPOWIEDZ