Najświeższe wiadomości

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

JEDEN ZERO! Pierwszy set dla Igi. Pierwszy raz ja ogladam, mecz jest dosc wyrownany , ale Iga bedzie wielka tenisistka.

No i wygrala... Malo powiedziane. Rozniosla Amerykankę, roznniosla caly turniej, nie stracila ani jednego seta w calym turnieju.
Gra pięknie, świetnie mowi po angielsku. Cudowna dziewczyna.

Obrazek

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: sprawiedliwy »

POZAMIATANE !!!!
PŁACZEMY ZE SZCZęCIA!!!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

Sluchalem wywiadów Amerykanskiej stacji, która transmitowala mecz finalowy z Roland Garros zaraz po meczu, gdzie Iga wygrala z Amerynkanką. Nawet tutaj podbila ich serca, traktowali ją serdecznie, byli zachwyceni jej grą, ale także Jej radością, świeżymi i naturalnymi odpowiedziami w wywiadzie.
Na zdjęciu uznanie pierwszej w historii wygranej przez Polke turnieju Grand Slam, (jeden z czterech najwyższych turniejów tenisowych) na świecie.

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

............
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

Wczoraj i dzisiaj nasza Iga jest okupowana przez agencje fotograficzne, widziałem jej zdjecia na tle wieży Eifla.
Media Francuskie zachwycone Igą, nazwaly ja "Iga Giga".

A tu mala niespodzianka, zdjecie Igi z siostrą kiedy byly dużo mlodsze.
Iga (ta mniejsza) ze swoja nieco starszą siostrą Agatą.

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

Nie ma żadnej sensownej nowości. Największe sensacje na temat coronovirusa serwują polskie gazety. Grożą nawet stanem wyjątkowym. Być może, że w Polsce jest wiele gorzej niż podają oficjalne wiadomości, ale nie widze powodu, żeby media nie podeszly bardziej serdecznie i opiekuńczo do czytelnika. Polska prasa lubi straszyć, wtenczas czuje się ważna. Ja wiem, że sytuacja jest poważna, ale ludzie są zmęczeni i przerażeni, potrzebują nieco serca. Szczególnie teraz i szczególnie od przekaziorów publicznych. Nie ma innego wyjscia, trzeba to przetrwać, bądzmy cierpliwi i dobrzy dla siebie.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: sprawiedliwy »

"W środku nocy zmieniłam piżamę, bo poprzednią można było wyżymać z potu. Nie jadłam prawie nic. Każdy kęs smakował, jakbym lizała zardzewiały stalowy nóż. Nie straciłam węchu, wprost przeciwnie, wyostrzył się dziesięciokrotnie i nawet miły zapach przyprawiał mnie o mdłości. W kolejnym dniu zaczęłam kaszleć. Nie był to jednak suchy kaszel, wręcz przeciwnie, wylatywały ze mnie garści flegmy, jak u starego gruźlika. Najgorsze były noce z gorączką." Marta Fox: Ci, którzy mówią, że nie wierzą w epidemię, niech się pomodlą, to może im Bóg rozum przywróci...



Ja się boję i tylko strach trzyma mnie w nadziei i dyscyplinie.
SŁusznie Reflexie: Bądzmy dobrzy dla siebie, bo nie znamy dnia ani godziny :mrgreen:
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: Reflex »

Kto sie nie boi? Wszyscy się boją. A Ty powinnas oberwać na tylek.
Caly post wyglada że Tobie się coś stalo, dopiero pod koniec
widać ze to cytat kogoś innego. Oczywiscie żal kazdego cierpiącego, ale.......
Czytalem przerażony.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: pt paź 16, 2020 10:06 am Czytalem przerażony.
To relacja w GW Katowice. Osoba dość znana.
Dzięki za troskę, klaps przyjmuję :lol: Póki co...

Ciekawy jest także esej Agnieszki Holland. Społeczeństwo Tyg. Polityka.
na początku przynudza, ale od połowy dobre...polecam.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Najświeższe wiadomości

Post autor: sprawiedliwy »

A. H. cyt "Żeby jednak uczynić ze zdrowia – dobrostanu ludzi i natury, zwierząt i planety – priorytet, trzeba by zupełnie zmienić logikę rządzenia i hierarchię wartości w realnej polityce. Zmienić zasadniczo jej paradygmat. Skupiać się na tym, co jest dla nas naprawdę ważne. Sprawić, by polityk stał się opiekunem, a nie wojownikiem czy dyktatorem. Nie kłamał dla własnej wygody czy zysku, ale tłumaczył złożoność rzeczywistości, włączając współobywateli w procesy decyzyjne, dostarczając im jak największej liczby wiarygodnych informacji. A w decydującym momencie miał odwagę przyjąć na siebie najtrudniejszą nawet odpowiedzialność."
ODPOWIEDZ