Angela MERKEL

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pn maja 31, 2021 5:32 pm Ile bylo trzeba lat, żeby Cie poznać. Przez tyle czasu zastanawiala mnie Twoja ukryta osobowość. Wiele razy w prostych sytuacjach milczaleś, zeby się nie zdradzić. Ja bronilem Cie wiele razy, W koncu wyszło szydło w worka.

Pisz, pisz pomorzaku. Nic Ci już nie pomoże. Jesteś falszywy jak judasz. I to jest dla mnie ok, choć ogromne zaskoczenie.
Ale szanuj to POLSKIE forum. Nie wstydz się polskiego jezyka. Nie zaśmiecaj go obcymi YoTube'ami. I to tyle do Ciebie. Amen. :mrgreen:
Drogi Reflexie,
jest mi niezmiernie przykro ze twoje fantazje nie wytrzymaly konfrontacji z rzeczywistoscia.
Ty widzisz jedynie siebie i swoje wyobrazenie o sobie. Kto tego nie popiera tego starasz sie zniszczyc.
Wielu odeszlo wlasnie z tego powodu.
Wszystko to jednak jest indywidualnym wyborem.
Moje odejscie lub pozostanie na jakis czas jest tez wylacznie moim wyborem, podobnie jak sposob reagowania na twoje posty.
Twoje "czulosci" nie robia na mnie wrazenia gdyz nie sa one istotne dla mojego wyboru.
Twoje narzucanie form i sposobow zachowania traktuje podobnie.

Zycze powodzenia
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Angela MERKEL

Post autor: Reflex »

Moje fantazje? Idioto zaklamany. Miliony ludzi na świecie się szczepi. Dzieki temu w krajach zaczyna się normalne życie a Ty tumanie piszesz o jakichs fantazjach? Jesteś nie tylko glupi, jestes bezczelny. To ty wygladasz jak glupek , żal mi Cie falszywy durniu.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pn maja 31, 2021 7:41 pm Moje fantazje? Idioto zaklamany. Miliony ludzi na świecie się szczepi. Dzieki temu w krajach zaczyna się normalne życie a Ty tumanie piszesz o jakichs fantazjach? Jesteś nie tylko glupi, jestes bezczelny. To ty wygladasz jak glupek , żal mi Cie falszywy durniu.
Drogi Reflexie,
czytanie tekstow ze zrozumieniem, nawet w jezyku polkim, nie jest jak widze twoja najmocniejsza strona.
Twoj sposob narracji, niezmienny od lat, jest dosc monotonny i ogranicza sie jedynie do inwektyw.
Taka to juz twoja uroda i zapewne nie potrafisz inaczej wyrazic swoich problemoew emocjonalnych.
Mysle ze kontynuowanie tego wszystkiego nikomu z nas nie daje korzysci.

pozdrowienia
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: pn maja 31, 2021 6:10 pm Drogi Reflexie,
jest mi niezmiernie przykro ze twoje fantazje nie wytrzymaly konfrontacji z rzeczywistoscia.
Ty widzisz jedynie siebie i swoje wyobrazenie o sobie. Kto tego nie popiera tego starasz sie zniszczyc.
Wielu odeszlo wlasnie z tego powodu.
Wszystko to jednak jest indywidualnym wyborem.
Moje odejscie lub pozostanie na jakis czas jest tez wylacznie moim wyborem, podobnie jak sposob reagowania na twoje posty.
Twoje "czulosci" nie robia na mnie wrazenia gdyz nie sa one istotne dla mojego wyboru.
Twoje narzucanie form i sposobow zachowania traktuje podobnie.

Zycze powodzenia
czesc Mirek
to jest czlowiek na poziomie ferdka kiepskiego... i ciut ponizej...
teraz chyba juz przejrzales na oczy...
on musi byc we wladzach tego forum, gdyz w normalnym realnym swiecie juz dawno by go wy3.14erdolili stad z hukiem...
coz... takie mendy tez musza chyba istniec jako przeciwwaga dla ludzi myslacych normalnie....
https://www.youtube.com/watch?v=RAsHDDe7BLA
ilez to lat bylo potrzeba abys zrozumial co to za czlowiek...
moze im chodzi faktycznie jedynie o to aby to miejsce jeszcze jakos wegetowalo jako dowod na istnienie polskiego rasizmu i kretynstwa, ktore moga pokazywac swoim przyjaciolom w NYC i smiac sie z nimi razem?

przeciez on sie nie przyzna do tego kim jest a ONI beda widziec jedynie jak Polacy moga byc glupi...

dzieki ze mi to pokazales, znaczy ze Niemcy jeszcze moga powalczyc z tym czyms co oblazi nasza cywilizacje... mam nadzieje ze nie pozwoliles nikomu w rodzinie przyjac tej trucizny, ktora tak zawziecie usiluja wcisnac kazdemu?
pozdrawiam
andrzej
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: pn maja 31, 2021 7:41 pm Moje fantazje? Idioto zaklamany. Miliony ludzi na świecie się szczepi. Dzieki temu w krajach zaczyna się normalne życie a Ty tumanie piszesz o jakichs fantazjach? Jesteś nie tylko glupi, jestes bezczelny. To ty wygladasz jak glupek , żal mi Cie falszywy durniu.
jakim ze kretynem i chamem trzeba byc aby do czlowieka sie tak odnosic?
jakim ze czlowiekiem trzeba byc aby z kims takim dyskutowac i wslizgiwac mu sie w odbyt?
a tu jeszcze sa tacy ludzie...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: wt cze 01, 2021 4:13 am czesc Mirek

teraz chyba juz przejrzales na oczy...
Witam serdecznie,
na nauke nigdy za pozno.

W Niemczech powoli ludzie otwieraja oczy pomimo terroryzowania przez wladze.
Pokojowe demonstracje w kazdym tygodniu i coraz brutalniejsza policja choc i oni powoli maja tego dosc i palowanie spokojnych ludzi nie daje im specjalnej przyjemnosci.

Co do szczepien to znasz moje zdanie. Uwazam ze kazdy ma prawo dokonac osobistego wyboru i ponosic jego konsekwencje. Jesli chodzi o dzieci to rodzice doonujacy wyboru za nie tez poniosa tego konsekwencje.
Moja rodzinka dokonala wyboru i podobnie jak i ja ma bardzo krytyczne podejscie do tych niby szczepionek jak i calego tego systemu niby pandemi dajacej alibi lamaniu praw obywatelskich.
Czas pracuje przeciwko tym trzymajacym sznureczki.
Z pewnych powodow przyspieszyli wprowadzenie obecnego programu bo zdaja sobie sprawe ze ich czas sie konczy.
Jak widzisz jestem ciagle optymista.

pozdrowienia
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: rekin oceanu »

Czas leczy rany ale nie dla wszystkich on jest cierpliwy.
Poznali Merkel tak i poznałem się na Kaczyńskim który dopiero po czasie pokazał swoje intencje.
Po których można poznać jego prawdziwe oblicze.
Są tacy urodzeni już co są doskonałymi aktorami w tej sztuce.
Ależ wilka lisa zawsze ciągnie do lasu czy wcześniej czy później soki puści.
Po owocach mamy ich poznać tylko te owoce niektórzy umieją skrywać jako mający dar kłamstwa.

Jako na Covid - 19 umarło możliwe 0.5% A z niedopilnowania innych chorób razem 520 000 dusz.
Inaczej w 2019 roku w Polsce umarło około 420 000 dusz a ponadto niedowład służby zdrowia uśmierciło ponad
100 000 daje taką sumkę.
W Polsce się rodziło w poprzednich latach to co pamiętam 360 000 niemowlaków.Dziś zapewne mniej. Polska umiera.
A Kaczyński zbiera liczby poparcia.
To jakiś niesmak.
Ofiary pokochały mord.
Nie da się tego wytłumaczyć.
SH
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Angela MERKEL

Post autor: Reflex »

Brawo, brawo, hahaha. Co za przepiękna wiadomość. Po blisko dwudziestu latach polączylo się dwóch szlachetnych i (podkreslam) "uczciwych" dyskutantów forum. Ja pękam z dumy, przecież nikt mi nie odbierze tej zaslugi.
Godzilla i pomorzak - co za para. A przecież jest jeszcze pod ręką rekin i bedziemy mieć na forum trójce szlachetnych glosicieli, przekonajcie sie czytelnicy sami czego. :lol:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Angela MERKEL

Post autor: sprawiedliwy »

no cóż, nie jesteście inspirujący.... a ja teraz potrzebuję. Jak tu widzę to "gadacie" destrukcyjnie".

Być może, urodzi się książka. Wydawnictwo mnie motywuje i zapowiada wydanie, o ile c. d. tekstu będzie wystarczająco dobry.

Dlatego nie będę się rozpraszać. Mam mało czasu...w każdym razie.

pozdro.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: wt cze 01, 2021 7:26 am Witam serdecznie,
na nauke nigdy za pozno.
******************

Z pewnych powodow przyspieszyli wprowadzenie obecnego programu bo zdaja sobie sprawe ze ich czas sie konczy.
Jak widzisz jestem ciagle optymista.

pozdrowienia
przyspieszyli bo jak zacznie sie masowe wymieranie to pewnie wielu ludzi zechce "podziekowac" tym, ktorzy ich do przyjecia trucizny zmusili i zacznie sie rzez.... musza przeciw tym ludziom postawic armie, ktora to powstrzyma... a co jesli w rodzinach zolnierzy tez zacznie sie wymieranie?

dlatego musza sie spieszyc... mam nadzieje ze gdy dobiora sie do dzieci to ludzie sie przebudza....
co moze sie stac juz w najblizszych tygodniach....

dzisiaj rano w niemieckiej TV straszyli ze cena benzyny przekroczy niedlugo 2€ a warzywa i owoce beda tak drogie ze dzieci beda chorowac od zlego odzywiania...

ale jest fantastyczna wiadomosc z Austrii: https://www.wochenblick.at/totalueberwa ... n-buerger/
CHooynia pracuje nad totalna kontrola ludzi... narazie przestepcy beda obcinac ludziom palce i wylupiac oczy aby dobrac sie do ich danych/majatku... potem moze tylko beda wydlubywac czipy z mozgu... jest wiele opcji...

reflex sie zaszczepil, wiec juz teraz mozna mu zyczyc R.I.P.
ODPOWIEDZ