Angela MERKEL

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: rekin oceanu »

Jesteś w powijakach co złapiesz w prasie jakieś dudy to kwiczysz. Trollu.
Żenada żadne pomysły a gdzie pogubiłeś buty Okultyzmu.
Spirytyzmu kłamstwa i łajdactwa Hipnotycznego mitu.
Zagoniłem cię wreszcie do zagrody Dżungli.
Reflex pisze: pn maja 31, 2021 9:43 am Rekin DOSC. Sam o to prosile gnoju!!!
Tam kwicz do gadów tam twoje miejsce.
Jak nie umiałeś z ludźmi nawiązywać prawdziwych relacji.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Angela MERKEL

Post autor: Reflex »

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: pomorzak »

Cos o pani Merkel od naczelnego Bild.
Nie przepadam za tym szmatlawcem ale jest symptomatyczne ze strony tuby prpagandowej rzadu padaja taie ostre slowa.
To tlumaczenie to tylko poczatek mocniejszych oskarzen.
Chciałbym powiedzieć milionom dzieci w tym kraju, za które my jako społeczeństwo jesteśmy odpowiedzialni, co nasz rząd federalny i nasz kanclerz jeszcze nie odważyli się powiedzieć: Prosimy was o przebaczenie. Prosimy o przebaczenie przez półtora roku polityki, która uczyniła was ofiarami.

Ofiarom przemocy, zaniedbania, izolacji, samotności psychicznej. Dla polityki i mediów, które wciąż wpaja w ciebie uczucie jak trucizna, że jesteś śmiertelnym zagrożeniem dla naszego społeczeństwa.



Julian Reichelt
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Angela MERKEL

Post autor: Reflex »

Pomorzaku.
Jeżeli masz coś do powiedzenia na POLSKIM forum, zalączaj Twoje dowody PO POLSKU!
I niech to bedą opinie ludzi którym możemy ufać z jakąś miedzynarodową wiarygodnością
a nie jakichś yoyutubowych dupków. Inaczej Twoje zachowanie i dowody są gów.niarskie.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pn maja 31, 2021 3:59 pm Pomorzaku.
Jeżeli masz coś do powiedzenia na POLSKIM forum, zalączaj Twoje dowody PO POLSKU!
I niech to bedą opinie ludzi którym możemy ufać z jakąś miedzynarodową wiarygodnością
a nie jakichś yoyutubowych dupków. Inaczej Twoje zachowanie i dowody są gów.niarskie.
Przytoczona wypowiedz jak go nazwales youtubowego dupka jest wypowiedzia Juliana Reichelt.
Tutaj cos o nim
Naczelny „Bilda” wraca do pracy

Julian Reichelt, czasowo odsunięty od obowiązków naczelny niemieckiego dziennika „Bild”, wrócił do pracy.

Koncern Axel Springer, wydawca dziennika, poinformował, że decyzja o przywróceniu Reichelta do pracy podjęta została po przeprowadzeniu wewnętrznego postępowania wyjaśniającego....

http://sdrp.katowice.pl/2021/03/29/nacz ... -do-pracy/
Nigdy nie bylem i nadal nie jestem czytelnikiem Bild-Zeitung obojetnie w jakiej formie.
Sam fakt otwartej krytyki Merkel przez naczelnego tej chyba najwiekszej gazety w Niemczech (chodzi o naklad ) jest dosc wymowny.

A co do polskiego forum to jestem przekonany ze jego czytelnicy nie sa glupsi od nas i jezyki znaja.
Wiecej zaufania do maluczkich :D

PS. Ze wszystkich uczestnikow forum jestes jedynym ktory ma problemy z tekstami w innym jezyku.
Jest demokracja i wiekszosc choc milczaca ma przewge.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Angela MERKEL

Post autor: Reflex »

To jest prostackie stwierdzenie. Z jakiej racji ja czy ludzie mieszkajacy w innych krajach mają znać niemiecki.
Dlaczego Polak mieszkajacy w Niemczech nie może przetlumaczyc niemieckich treści na polski na Polskim forum?
Bo jesteś niewychowany, glupi i zlośliwy.
A nawet gdybym znał niemiecki: To jest POLSKIE forum.. Mieszkam już wiele lat w USA, ale z szacunku dla forum i polakow pisze tu po polsku blażnie. Dlatego nie można Tobie w nic wierzyć. :D
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pn maja 31, 2021 4:51 pm To jest prostackie stwierdzenie. Z jakiej racji ja czy ludzie mieszkajacy w innych krajach mają znać niemiecki.
Dlaczego Polak mieszkajacy w Niemczech nie może przetlumaczyc niemieckich treści na polski?
A nawet gdybym znał: To jest POLSKIE forum. Ja Ci powiem dlaczego. Bo jesteś niewychowany, glupi i zlośliwy.
Dlatego nie można Tobie w nic wierzyć. :D
to jest wylacznie twoja opinia i na dodatek nie poparta przez nikogo innego

pisz ze masz problem bo nie rozumiesz to ci opowiem co tam bylo
nie wmawiaj ze inni o to prosza
ale jak ci juz streszcze to nie wydziwiaj

tak wiec wystarczy poprosic o pomoc to ci jej nie odmowie
jak sie wstydzisz to masz jeszcze Sprawiedliwego i Godzille
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Angela MERKEL

Post autor: Reflex »

Hahahaha Ty żalosny, ciężki niewychowany idioto...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Angela MERKEL

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pn maja 31, 2021 5:01 pm Hahahaha Ty żalosny, ciężki niewychowany idioto...
to tez jedynie twoja opinia bez poparcia kogokolwiek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Angela MERKEL

Post autor: Reflex »

Ile bylo trzeba lat, żeby Cie poznać. Przez tyle czasu zastanawiala mnie Twoja ukryta osobowość. Wiele razy w prostych sytuacjach milczaleś, zeby się nie zdradzić. Ja bronilem Cie wiele razy, W koncu wyszło szydło w worka.

Pisz, pisz pomorzaku. Nic Ci już nie pomoże. Jesteś falszywy jak judasz. I to jest dla mnie ok, choć ogromne zaskoczenie.
Ale szanuj to POLSKIE forum. Nie wstydz się polskiego jezyka. Nie zaśmiecaj go obcymi YoTube'ami. I to tyle do Ciebie. Amen. :mrgreen:
ODPOWIEDZ