Proszę dokumenty

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Vika
Posty: 262
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Proszę dokumenty

Post autor: Vika »

Podczas gdy państwa ościenne kierowane przez najwyraźniej nieodpowiedzialnych ludzi, jakże pochopnie rezygnują z wielu uciążliwych restrykcji, gdyż są zdania, że wszystko (nawet Pandemia) ma swoje granice rozsądku, rząd niechętnie abdykującej kanclerzycy Merkel nadal kombinuje co by tu jeszcze dowalić do pieca.

W ich głowach pandemia nadal trwa, choć liczba zgonów i ciężkich zachorowań spadła do wartości mniej niż nano. Mnie to nie dziwi, gdyż za kilka tygodni mamy w Niemczech wybory parlamentarne, więc strategicznie pełny sukces najlepiej ogłosić na dzień przed wyborami. Jeśli zrobić to teraz, głupi lud może przez te trzy tygodnie zapomnieć kto ich uratował przed niechybną śmiercią i wybrać nie tych co należy.

Ostatnio wymyślili, że aby podróżować kolejami żelaznymi należy być albo zaszczepionym, albo ozdrowieńcem, albo należy mieć aktualny i płatny test.
Lud oniemiał z zachwytu, gdyż połowa suwerena dojeżdża do roboty kolejami co na dłuższą metę jest dosyć nudne, a masowe łapanki na dworcach i pociągach wprowadzą trochę urozmaicenia w monotonny żywot pracownika najemnego. Taka zabawa w dwa ognie.

Ciekawi mnie logistyczna strona nowego pomysłu. Po pierwsze skąd władze wezmą tylu kontrolerów? Zatrudnią zaciężnych(?), wypożyczą od kaczora OTK (?), gdyż aby dwa razy dziennie skontrolować kilka milionów podróżnych, trochę luda jednak trzeba?

Po drugie co będzie gdy lotny patrol jeźdźców apokalipsy złapie w pociągu krnąbrnego zombi? Będą wyrzucali go w biegu, czy dopiero na najbliższej stacji? Jestem za opcją "w biegu", jest bardziej higieniczna i zarazem widowiskowa, a nawet pracowity Niemiec potrzebuje rzetelnej rozrywki.

Przecież gdy jakimś cudem Niemiec dojedzie już do pracy, czeka go nuda i proza życia, gdyż tam dziwnym zrządzeniem losu, nikt nie żąda od niego testów i zaświadczeń. Pandemia jak wiadomo skrupulatnie omija zakłady produkcyjne, fabryki i biura. To wie każdy, nawet immunolodzy. Omija też lotniska, gdyż jak dotąd nikt nie żądał od pracowników lotnisk czegokolwiek, a mamy do czynienia z kilkoma tysiącami ludzi dziennie.

Mam znajomego, który jest patologicznym purystą w każdej dziedzinie, co objawia się szukaniem logiki w radosnej działalności naszych bliźnich, nawet tych, którym bliżej intelektualnym pokrewieństwem do sympatycznego szympansa Bonobo. Ten typ tak po prostu ma i już. Takie upierdliwe dla otoczenia hobby.

Wybrał się mój kolega do restauracji celem spożywania serwowanych tam delamezonów. Po wejściu do zakładu żywienia zbiorowego natknął się na szefa sali.
- Dzień dobry, moje nazwisko Schulze, mam zarezerwowany stolik na dwie osoby na godzinę 17:00.
- Oczywiście, państwo jesteście o godzinę wcześniej, ale nie ma sprawy. Czy macie Państwo przy sobie certyfikaty szczepień? - szef przeszedł do ataku bez gry wstępnej.
- Do tego jeszcze dojdziemy - odpowiedział Dieter - proszę wpierw powiedzieć nam, który z kelnerów będzie nas obsługiwał?
- Dzisiejszego popołudnia będzie was obsługiwał Marco - szef wskazał młodzieńca o śródziemnomorskiej urodzie.
- Super, w takim razie nim wejdziemy poproszę o pokazanie nam potwierdzenia szczepień u Marco. Ponieważ jesteśmy w zakładzie gastronomicznym poproszę także o zaświadczenie, że Marco nie choruje na Hepatitis A lub B. Skąd pochodzi wasz Marco?
- Eeeee… z Sycylii
- W takim razie poprosimy dodatkowo o zaświadczenie, że był szczepiony przeciwko malarii, durowi brzusznemu, trądowi i cholerze.
- Eeeee….
- O mało bym zapomniał. Bardzo niechętnie bylibyśmy obsługiwani przez osobę uzależnioną od narkotyków. Niczego nie sugeruję, ale poproszę o aktualny test toksykologiczny na marihuanę, kokainę, amfetaminę i jej pochodne.
- Eeeee… to może ja zawołam właściciela.
- Bardzo Pan uprzejmy. Proszę przypomnieć właścicielowi, że moja prośba dotyczy także obsługi kuchennej. Niech właściciel przyniesie ze sobą wszystkie dokumenty. To zajmie trochę czasu, dlatego jesteśmy tutaj godzinę wcześniej.

V.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Wlasnie wrocilem z PRL Bis.
Jak dojde do siebie i jeszcze bedzie istnialo to forum to cos tam skrobne lub zawiesze kilka fotek.

Droga Viko,
ostatno rozmawialem z partyjnym kolega Angeli i jestem pod wrazeniem.
On byl zdania ze powinienem glosowac na CDU bo tylko oni zrobia mi dobrze tak jak robia to do tej pory.
Glos oddany na jakas mala partyjke bedzie gloswm straconym bo trzeba trzymac z wielkimi.
No zagwozdka.
Nie tak dawno podzielil sie ze mna przemysleniami aby nizaszczepionych zamykac w gettach i odbierac im prawa obywatelskie bo sa straszliwym zagrozeniem dla zaszczepionej swiatlej czesci spoleczenstwa. No i nie sa solidarni bo on zaszczepil sie nie dla siebie ale dla innych aby ich chronic. Jak powiedzialem ze to fajnie z jego strony bo faktycznie jemu to nie pomoze ale milo, to marudzil zem niedoinformowany. Pewnie tak jest bo wyobrazilem sobie wybory gdzie Zyd oddaje glos na Hitlera. To dopiero by byl glos stracony.
Ja mam glosowac na tych co robia mi dookola piora i zabawiaja sie ze mna jak Schicklgruber ze swoimi ziomkami.
Zyjemy w ciekawych czasach i otaczaja nas ciekawi ludzie.
Nie abym mial do nich pretensje czy jakies oczekiwania. Jam czlek wyrozumialy i wiem ze kazdy ma jakas role do spelnienia w tym matrixie. Zabawa dopiero sie rozpoczyna i kolejne szykany czy tez jak sie oficjanie mowi, sposoby przekonywania do dobrowolnego wyboru, zostana zintensyfikowane.
Jesli ktos w dzisiejszych czasach biadoli ze ateisci przejmuja stery to moge sie jedynie usmiechnac z politowaniem.
Wiara prawdziwa i zarliwa czy to do parti czy swietej zarazy jest tak powszechna i praktykowana tak szczerze i zarliwie ze bezwyznaniowcy gina w tlumie.

pozdro
Vika
Posty: 262
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Vika »

Nie abym mial do nich pretensje czy jakies oczekiwania. Jam czlek wyrozumialy i wiem ze kazdy ma jakas role do spelnienia w tym matrixie. Zabawa dopiero sie rozpoczyna i kolejne szykany czy tez jak sie oficjanie mowi, sposoby przekonywania do dobrowolnego wyboru, zostana zintensyfikowane.
Jesli ktos w dzisiejszych czasach biadoli ze ateisci przejmuja stery to moge sie jedynie usmiechnac z politowaniem.
Wiara prawdziwa i zarliwa czy to do parti czy swietej zarazy jest tak powszechna i praktykowana tak szczerze i zarliwie ze bezwyznaniowcy gina w tlumie.

pozdro
[/quote]

Wielu ludzi zrobiło sobie ze swojego stosunku do pandemii niemal podstawową tożsamość , religijnie unosi się ponad "debilami co ganiają w maskach" i nauczają niczym prorocy o podstawach spiskowej teorii dziejów. Zarządzenia okołopandemiczne są niekonsekwentne i niepoważne bo każdy głupek zauważy, że się kupy to nie trzyma. Dlaczego jednak interpretują taką rzeczywistość przeciwko sobie i innym - tego nie pojmuję. Jedyne co przychodzi mi do głowy, że ponieważ nie lubią masek, igieł i izolacji towarzyskiej - to wygodnie skłaniają się ku nieistnieniu pandemii, albo istnieniu spisku farmaceutów. Minimalizują zagrożenie powtarzając z uporem maniaka, ze śmiertelność jest znikoma- jakby tylko o zgony chodziło! A przecież istnieje bardziej racjonalne wyjaśnienie dlaczego wszystkie państwa trwają w absurdzie niekonsekwencji w zarządzaniu tą sytuacją. Jak dla mnie wynika to z dwóch zasadniczych powodów
1. wybory demokratyczne,
2. brak myślenia o ludziach i ich rzeczywistym bezpieczeństwie.
Ergo, politycy maja nas w tyle, i tak jest za dużo emerytów i chorych wymagających i oczekujących opieki medycznej na dobrym poziomie, a w centrum ich uwagi jest target ich włąsnych wyborców- jeśli większość ludzi to szuria i bezmózgi, to puszczają do nich oko i starają się ich nadmiernie nie wkurwiać.
Patrzcie choćby w Polsce - pozwolili żeby zaraza rozchodziła się po kościołach, klasztorach i zakonach- zebrano tam całkiem pokaźny plon zgonów. Dzieci posłano do szkół i kostucha przeszła równo przez nauczycieli... wesela, stypy, komunie - znakomite miejsca redukcji populacji, a przy tym wszyscy zadowoleni, bo rząd pozwolił , bo rząd jest super, niech żyje PIS!!! Kto by się tam przejmował wykształciuchami co potrafią łączyć kropki.

Hospitalizacja w Niemczech to obecnie 90% nie szczepionych i 10 % szczepionych-problem polega na tym ze te 40% nie szczepionych moga podczas 4 Fali tak zablokowac oddzialy intensywnej opieki/leczenia ,że zablokuja łózka dla innych chorych np zawałowcow itd
Specjaliści twierdzą, że przy poziomie wyszczepienia +60% nie liczy się już faktor incydencji, a jedynie odsetek ciężkich i śmiertelnych przypadków. W Polsce ten procent jest znacznie mniejszy.
Mam dosyć chaosu i bzdurnych zachowań naszego rządu obecnego i przyszłego , bez względu na to kto to wybory wygra ale już za sam pomysł wdrażania segregacji należy się złota malina.

V

ps. jak zawsze pozdrawiam Cię serdecznie .
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Jak ja wam zazdroszczę. Znacie każdy aspekt panedemii. "Niby wierzę w pandemie (Vika), ale rządy i politycy albo nie maja pojecia jak sie za pandemie zabrać, albo maja nas w doopie".

Lub... (pomorzak) "światem rządzi spisek żeby nas wykonczyć a szczepionka istnieje tylko to aby to przyspieszyć"
Cokolwiek by sie czytalo, "racje" maja ludzie nieufni, ale bardzo glośni: "Szpitale są do dupy, w rodzinie umarl ktos ze starości, ale winni byli chorzy na pandemię, bo bezczelnie w szpitalu zajmowali jego miejsce"..

To nie prawda, że protestują ci, ktorzy nie lubia masek, i igiel. Protestuja przeciwko szczepieniu ludzie, którzy szczepienia traktuja jak spisek przeciwko nim (pomorzak).

Wydawaloby się, że to juz 21 wiek, że ludzie coś rozumieją. Niestety. Bylo na świecie wiele pomorów. Cholera, ospa, czarna śmierć , ludzie umierali w dziesiątkach milionów. Dzisiaj to nie jest żaden argument. "Szczepoinka zostala za szybko wynaleziona"."Rządy chca wymodorwac ludzi". To że gospodarki tracą przez pandmie miliony, nikogo nie rusza. Patrzę, czytam i ogarnia mnie przerażenie.
Z kim my żyjemy na tym świecie? Niestety, żyje wsród nas wielu idiotów.
Wiele rządów zabiera sie za nieszczepionych. Nie beda mieli prawa wstepu do restauracji, samolotów. W wielu miejscach pracy stawia sie warunek. Szczepisz się, albo szukaj innej pracy. Szkoda każdego czlowieka, ale za szkodliwa glupotę, trzeba bedzie placić.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Proszę dokumenty

Post autor: sprawiedliwy »

A w CH. ( Confederatio Helvetica) 26 września :

JA für alle
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Generowanie strachu i wszystkich jego pochodnych jest podstawa istnienia i trwania tego matrixa.
To nie ma znaczenia czego sie ludzie boja bo wazne jest by sie bali, wazny jest ich strach.
Optymalnym dla tego systemu jest nie tylko strach przed otaczajacym swiatem ale i strach przed drugim czlowiekiem.
Pochodne tego strachu ciagna sie nie tylko przez cala dotychczasowa historie czlowieka ale i czas obecny.
To wlasnie my i nasz strach utrzymujemy ten system przy zyciu, karmimy go naszymi wywolanymi strachem emocjami.
Kolejne miesiace dostarcza kolejnej dawki pozywienia temu monstrum.
Nie my je stworzylismy ale to my utrzymujemy je przy zyciu.
Pozytywne emocje generowane z zycia bez strachu generuja pozytywna energie ktora zmienia Swiat i odcina podstawy istnienia tego co nas niszczy.
Serdecznosci dla wszystkich.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: rekin oceanu »

pomorzak pisze: pn sie 30, 2021 4:50 am Generowanie strachu i wszystkich jego pochodnych jest podstawa istnienia i trwania tego matrixa.
To nie ma znaczenia czego sie ludzie boja bo wazne jest by sie bali, wazny jest ich strach.
[/quote
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: rekin oceanu »

pomorzak pisze: pn sie 30, 2021 4:50 am Generowanie strachu i wszystkich jego pochodnych jest podstawa istnienia i trwania tego matrixa.
To nie ma znaczenia czego sie ludzie boja bo wazne jest by sie bali, wazny jest ich strach.
Tak dobrze zauważyłeś.
Ale czy byś dziś mógł spojrzeć mi w oczy temu co mówił o świecie przewidywanym na miliony lat zapewne nie?
Ja nie mam pretensji do ciebie.
Bo cię znam i znam twoje intencje.
A przewaga jest miedzy nami taka że ty miałeś posłuch tych co cię rozumieli a mnie nie.
Toteż Mesjasz miał wysłanego Eliasza który mu utorował drogę dla zrozumienia Prawdy.
Diabeł się ma dobrze między ludźmi takimi jaki on sam jest. Tak łatwo mu ich zwieść.
Gdyż ten świat kocha pożądanie.
Tylko pożądanie to właśnie ono zamyka czas życie i niesie koniec.
Tak ginęli wszystkie cywilizacje.W zapalczywości chciwości pychy.

Hitler miał swoją religię Satanistyczną jako wspominał moja opatrzność którą się kierował
Jak i Egipcjanie jako umieli czynić cuda.
Jako Mesjasz mówi swoim a diabeł w swoim nie wytrwał.
Ale ciekawe Co mówi Mesjasz Diabeł sobie was wyprosił - u mojego Ojca.
Tak to się dzieje dziś i musi się stać.
Tyle ma zginąć ludzi jako stosunek do pięty - ciała.. w interpretacji.
To powiedział Bóg Stwórca adamowi.
Tam było powiedziane proroctwo dla nas .
By ocalić ciało człowieka itd.
Dwadzieścia wieków w wstecz Mesjasz mówi z detalami to co dziś się dzieje.
Rozdzielę Kozłów od Baranków.
Albo to samo w innym czytaniu.
Dwóch będzie spało na jednym łożu jeden zostanie zabrany drugi zostanie.
Tak nastąpi segregacja nowego świata.
Jako Czytałeś Szatańskie plany Ludowładztwa które mu wyciekły a ja powielałem?
Jako czeka od głównego maga na swoje Ofiary.
To znaczy tych co mu uwierzyli.
Kościół Katolicki był założony przez Maga Pseudo nawróconego. Pawła
Walczącego z Piotrem.
To był Antychryst.
Dlatego on musiał upaść.
Mesjasz wszystko opowiadał o dzisiejszym świecie Nawet o Masonach.
Jako Kozły a jaki symbol mają.
A co może uczynić Bóg upadły - być tylko na posługach.
Dla Narodu krnąbrnego.
Nie znałeś tego widzę po języku twojego żargonu że pochodzisz z innej sfery przeciętnego człowieka.
A rozmawia z tobą prostak.

Ale troszkę inaczej.
Możesz mi coś zarzucić.
Może tak jak coś nie zrozumiałeś.

Ja nie mam praw pouczać nauki Boga mogę mieć poznanie znać naszą przyszłość.
Pouczy kto inny.
Które to siły inne niżeli Ludzkie wiszą nad światem.
To są siły nie wyobrażalne to na tyle
Naukę da nam sam Stwórca w Mesjaszu.
PS. to ode mnie
Wydaję mi się że Lucyfer masoński sprytnie wykorzystuje Żydów i obiecuje im Polskę .
Czy dostaną obwitą nagrodę za swą ogromną pracę ?
Historia się powtarza. Nasze miały być ulice.
Nie Polskimi rękoma stało się inaczej a nam się przypisuje.
Pozdrawiam.
ISKRA
Nie zabiłeś rekina - nie mogłem być rekinem ale jego siła zwycięstwa jest przydatna tylko to.jako symbol wytrwałości.
Jestem ISKRA
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Proszę bardzo. Pomorzak wylal na "papier" swoją filozofię. Ani jednego przekonywującego dowodu. Bezproduktywny bełkot.
Ale walczy z medycyną calego świata. Geniusz. Nie wiem kto generuje strach. Ludzie od zarania świata bali się chorób, niespodziewanej śmierci. Nic tu nowego ani odkrywczego. Jednak zdaniem geniusza pomorzaka, to swiatowa medycyna wraz z rządami chcą przerazić ludzkość. A mnie przeraża cztery i pol miliona zmarlych na coronawirusa.W tym moj szwagier, chlop jak dąb. zachorowal nagle i znalażł się w szpitalu. Wieczorem przez telefon uspokajal rodzine, rano juz nie żyl. Mial taki sam światopogląd ja pomorzak.
Co w tym wszystkim ciekawe, nie piszą o pandemii normalni ludzie. Oczywiście boją się wszyscy, ale wrzeszcza i protestują glupole i niewyksztalceni ludzie. I to też byloby pól biedy. Ale oni zaklócają wysilki w opanowaniu zarazy. Co ciekawe, obserwuje na facebooku reakcje ludzi. Przeciwnicy szczepień używają najczęsciej wulgazyzmów, są argesywni. To nam wyjasnnia wiele. Pomorzak nie jest agresywny w wypowiedziach, ale jego teksty w tym temacie wolają o pomstę do nieba.

Z malym opóznieniem zamieszczam link do ciekawego arytykulu w sprawie szczepienia w Polityce.

"W czym antyszczepionkowcy mają rację? Kompendium dla tych, którzy woleliby przeżyć"

https://lekarski.blog.polityka.pl/2021/ ... ?nocheck=1
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

rekin oceanu pisze: pn sie 30, 2021 8:40 am
Ale czy byś dziś mógł spojrzeć mi w oczy temu co mówił o świecie przewidywanym na miliony lat zapewne nie?
Ja nie mam pretensji do ciebie.
Drogi Rekinie,
z patrzeniem w oczy nie mam problemu podobnie jak i z tym co i jak piszesz.
Kiedys moze bylo inaczej ale obecnie juz nie.
Kazdy z nas widzi swiat na swoj sposob i daje temu wyraz.
To wszystko jest OK.

Serdecznie pozdrawiam.
ODPOWIEDZ