Proszę dokumenty

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Niemcy dzisiaj

Obrazek
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: czw wrz 16, 2021 3:28 pm Niemcy dzisiaj

Obrazek
Szwajcaria dito....

jeszcze niech tylko pojda sladem Wloch to bedzie calkiem zajebiscie...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Od kilku dni blokowane sa w Niemczech na FB wszystkie posty krytykujace rzad albo jego dialania cowidowe.
Cenzura jak widac zawsze zywa i to w krajach podobno demokratycznych.
Jak za komuny odmienna mysl i slowo najwiekszym zagrozeniem.
To jest wlasnie ta nowa normalnosc.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

warto zanim zostanie ocenzurowane


Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Pomorzak "udowadnia" swoją opinię. Zamieszcza kolorowe obrazeczki, w obcym języku. Wszystko z dna internetu, lub trzeciorzednych publikacji, ktore ożyly na zmyślanych sensacyjkach. Ani jednego dowodu przez kilka miesiecy, Zwykle plotki.

Tymczasem w Anglii stadiony pilkarskie pelne . Ogladalem mecz Aston Villa - Ewerton 3:0 Stadiony nabite w 100%
Teraz ogladam amerykanski footbal Gators- Alabama, blisko 100 tysieczny stadion pelen kibicow. W obu wypadkach to sukces szczepien, ktore DR pomorzak topi w swoich z dna internetu obrazeczkach. Jak daleko sie jeszcze "doktorze" posuniesz? :mrgreen:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: sob wrz 18, 2021 4:57 pm Pomorzak "udowadnia" swoją opinię. Zamieszcza kolorowe obrazeczki, w obcym języku. Wszystko z dna internetu, lub trzeciorzednych publikacji, ktore ożyly na zmyślanych sensacyjkach. Ani jednego dowodu przez kilka miesiecy, Zwykle plotki.

Tymczasem w Anglii stadiony pilkarskie pelne . Ogladalem mecz Aston Villa - Ewerton 3:0 Stadiony nabite w 100%
Teraz ogladam amerykanski footbal Gators- Alabama, blisko 100 tysieczny stadion pelen kibicow. W obu wypadkach to sukces szczepien, ktore DR pomorzak topi w swoich z dna internetu obrazeczkach. Jak daleko sie jeszcze "doktorze" posuniesz? :mrgreen:
Drogi Reflexie,
stadiony sa pelne i mecze wszelkiej masci mozesz sobie ogladac. Wszyscy na stadionach zaszczepieni i szczesliwi (?) zapewne.
To ja nie rozumiem co ty masz za problemy z tym co ktos taki jak ja zawiesza na tym forum i w jakim jezyku.
Powiem ci w zaufaniu ze to nie bylo ani do ciebie, bo tego jezyka nie znasz, ani z mysla o tobie bo raczej jestes zwolennikiem glownego scieku informacyjnego.
Odpez sie, poogladaj sobie kolejny mecz albo wiadomosci o wspanialosci szepionek i uszczesliwaniu swiata, zagryz wspanialym domowym chlebem, walni sobie koniaczek czy tez 30 letnia Whisky bo zapewne masz i badz szczesliwy.
Ja pozwolilem sobie na lampke czerwonego z naszego regionu i wychylilem za twoje zdrowie.
Prost i milej niedzieli.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Nie chce mi się odpisywać. Moge pisać z kimś myślacym, szanującym miejsce w którym piszę.
W tym wypadku to polskie miejsce jest zasrane niemiecką, nie uznaną w niemczech makulaturą.
Nie jestem wyrazicielem gazetowych ścieków informacyjnych jak to pięknie określileś.
Zawsze mialem i mam wlasną opinię. W gazetach czytam wiadomości a nie instrukcje. To tyle.
Najczęściej pije drinki z polskiej czystej z dodatkiem smakowym (cocacola,sok pomaranczowy.
W specjalnych dla mnie momentach zawsze mam pod ręką koniak Hennessy..
Jak go wcześniej nie wypije. :D
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: sob wrz 18, 2021 8:53 pm Nie chce mi się odpisywać. Moge pisać z kimś myślacym, szanującym miejsce w którym piszę.
Po tym wstepie dziwie sie ze na tym nie zakonczyles. :)

NIe martw sie Reflexie,
nie oczekuje i nawet nie namawiam do odpisywania.

spokojnej niedzieli
pozdro
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

wzorowa mlodziez niemiecka, Antifa zawsze przeciwko Querdenker,maszeruje ulicami Lipska
ilosc policji wielokrotnie mniejsza jak przy demonstracjach w obronie konstytucji i praw obywatelskich
tak wiec widac co jest wiekszym zagrozeniem dla wladzy





rezim sanitarny zachowany bo i maseczki i odleglosc
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

antifa to bandyci-terrorysci oplacani przez "demokratyczne" rzady na tym sqrwionym swiecie...
ODPOWIEDZ