Proszę dokumenty

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: śr wrz 01, 2021 4:20 am No, trudno, nie rozumiesz....Bywa...

Smutno mi Pomorzaku... bardzo smutno.
on to juz niestety ROZUMIE...
pisze niestety, gdyz tez bym wolal aby nasza rzeczywistosc byla jedynie snem wariata... nawet zgodzilbym sie byc tym wariatem dla was...
ale to niestety rzeczywistosc i to duzo gorsza niz moglem sobie wyobrazic jeszcze dwa lata temu...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Ten system dziala wszedzie tak samo.
Ten przeciek informacji zapewne nie jest przypadkowy, bo jak ludzie zobacza jak byli dymani to rewolta na skale swiatowa pewna.
Wtedy na bialym koni wkrocza "zbawcy" i przyniosa "pokoj", "bezpieczenstwo" i "dobrobyt" za cene jakichs tam "drobnych" wyrzeczen.
Obawiam sie ze ten scenariusz jest wlasnie realizowany.
"Zbawcy" swiata jednak jeszcze nie wierza ze juz przegrali.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

ja jednak jestem pesymista... Oni maja media, maja politykow, maja sluzbe zdrowia i milionowa armie ludzi mogacych wydawac decyzje w rekach....
chyba jednak nie wygramy...
kiedys sie zastanawialem co Oni robia z tymi miliardami, ktore zarabiaja co sekunda... juz nawet myslalem ze pracuja dla jakichs Marsjan, ktorzy sobie przylecieli na nasza planete i doja jej skarby dla siebie...
teraz juz widac co z tymi pieniedzmi robia... zainwestowali w najwiekszy w historii projekt ogolnoswiatowej korupcji...
Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
a z ta rewolta na skale swiatowa to tez tak slodko nie bedzie... myslalem ze jak do Europy sprowadza 100 milionow Afrykanczykow to sie zacznie... teraz ludzi tak podzielili ze moga sie zaczac polowania na niezaszczepionych... chociaz to jest pos.rane bo przeciez zaszczepieni sa bezpieczni to niby czego sie boja???
to ze choruja i 80% leczonych obecnie w szpitalach to wlasnie ci zaszczepieni, ktorzy w swoich organizmach maja inkubatory do hodowli mutacji na niespotykana dotad skale? do nich to nie dociera...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: śr wrz 01, 2021 10:18 am
a z ta rewolta na skale swiatowa to tez tak slodko nie bedzie...
Ja nie mysle wcale o spontanicznym zrywie a o sprowokowanych zamieszkach dla pograzenia swiata w chaosie.
Jak dochodzi z roznych zrodel to obecny system ekonomiczny bedacy na intensywnej terapii ma byc odlaczony od aparatury sztucznie utrzymujacej go przy zyciu. Ciezka zapasc jest juz zaprogramowana i zgodnie z planem wywola, tak jak zawsze przy takich okazjach, spoleczne wrzenie z cala paleta temu towarzyszaca.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Proszę dokumenty

Post autor: sprawiedliwy »

Hm.....


mnie nie podobają się te olbrzymie pożary w każdej części świata. Od Kanady po Australię. Wszędzie się pali z Syberią włącznie. Jeden ugaszą lub sprowadzą pod kontrolę, gdy wybuchają następne...." zabawa w kotka i myszkę..." może się mylę, ale wg mnie podejrzana sprawa...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: czw wrz 02, 2021 3:46 am Hm.....


mnie nie podobają się te olbrzymie pożary w każdej części świata. Od Kanady po Australię. Wszędzie się pali z Syberią włącznie. Jeden ugaszą lub sprowadzą pod kontrolę, gdy wybuchają następne...." zabawa w kotka i myszkę..." może się mylę, ale wg mnie podejrzana sprawa...
no co ty? to przeciez teorie spiskowe... przeciez to niemozliwe zeby to mogli robic na rozkaz tych, ktorzy ciagna setki miliardow na religii "ratowania klimatu"... bo klimat taki np. srodziemnomorski to trzeba ratowac zeby sie nie zamienil w rownikowy albo arktyczny, nie?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Pożary lasów, ogromne powodzie, potężne huragany to skutki ocieplenia planety. Topnieja lodowce na biegunie. Przewiduje sie podniesienie poziomu oceanow. Nowy Jork może znależc się pod wodą. Czlowiek płaci za bezmyślne niszczenie klimatu ziemskiego. Nie ma w tym nic podejrzanego.

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Klimat sie zmienia bo ludzie nie sa solidarni.
U nas to w ramach ochrony klimatu wpewadzili nowy podatek do paliwa.
Kazda wypita skrzynka piwa zaleznie od producenta chroni puszcze w Amazoni albo sadzi drzewa albo sprzata plaze itp.
Kurde, ja sam tego calego piwa nie wypije a na dodatek i inne rpodukty ratuja planete to tez wszystkiego sam nie dam rady.
Jakby tak wszyscy conajmniej skrzyneczke dziennie obalili to moze by byly efekty a tak to katastrofa klimatyczna i slusznie sie mowi ze spowodowana przez czlowieka.
Ludzie !!!! pijta dla zdrowia Planety !!!

A na dodatek
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poinformowała w środę, że monitoruje nowy wariant koronawirusa o nazwie Mu albo B.1.621. Nowy szczep wykryto po raz pierwszy w Kolumbii, gdzie obecnie odpowiada za blisko 40 procent zakażeń.

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-war ... go-5397756
Delta atakuje czwarta fala, Lambda jakos ucichla lub czeka na piata fale ale tu juz w blokach startowych czeka Mu.

To ja jestem za ratowaniem Planety. Prost
ODPOWIEDZ